Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja zyjeeee jeeeeeeee :) najlepszego w nowym roku

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A Ty Daro co... czuwasz zeby forum nie ukradli :P

Misiowa .... Zdjecie super :*

DjKill - sorka ale nic nie slyszalem w sluchawce :no:

Opublikowano

A Ty Daro co... czuwasz zeby forum nie ukradli :P

Całą noc czuwałem :polew: :polew:

Opublikowano

Aloha ewryciało w tym Nowym 2011 Roku :D:papa:

Opublikowano

hej Raf :)

Jak tam, udał się Sylwester? :naughty:

Opublikowano

gardlo boli od spiewania, asie nogi od tanczenia. jak co roku wywalila orla :polew: tylko cena taksy w taryfie nocnej mnie zabila :kwasny:

a tak uwazam ze rok sie dobrze zaczal, mam nadzieje ze dla Ciebie i innych tez :)

Opublikowano

hej Raf :)

Jak tam, udał się Sylwester? :naughty:

To będzie mógł powiedzieć dopiero jak obejrzy film i zdjęcia bo nic nie pamięta na pewno :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

gardlo boli od spiewania, asie nogi od tanczenia. jak co roku wywalila orla :polew: tylko cena taksy w taryfie nocnej mnie zabila :kwasny:

a tak uwazam ze rok sie dobrze zaczal, mam nadzieje ze dla Ciebie i innych tez :)

:good: :good: :good:

Super.

hej Raf :)

Jak tam, udał się Sylwester? :naughty:

To będzie mógł powiedzieć dopiero jak obejrzy film i zdjęcia bo nic nie pamięta na pewno :polew: :polew: :polew: :polew:

:D

Dowody rzeczowe :D

Opublikowano

zona kazala zamawiac bukowine wiec tym razem pojedziemy :wink4:

Opublikowano

zona kazala zamawiac bukowine wiec tym razem pojedziemy :wink4:

No koniecznie :naughty:

Czekamy na wątek. Muszę pilnować miejsc dla Kłysia, ciekawe, czy Miśki dadzą radę do wieczora się ogarnąć, pewnie też ich trzeba będzie wpisać :D

Opublikowano

Kimi to napisz siebie +10 :polew: moze znizka bedzie :polew:

Opublikowano

Kimi to napisz siebie +10 :polew: moze znizka bedzie :polew:

Quuurde, patrz, nie pomyślałem o tym :blink:

Dobra, to tak zrobię :D

A na wszelki wypadek: Kimi+15 :D

Opublikowano

Hi :>

gardlo boli od spiewania, asie nogi od tanczenia. jak co roku wywalila orla :polew: tylko cena taksy w taryfie nocnej mnie zabila :kwasny:

pewnie już policzyli z nową stawką VAT ;)

Opublikowano

Siemka Panton, wyspałeś się ? :naughty:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 11:29_________________________________________________A własnie, masz konto na FB może ? :mysli:

Opublikowano

jak nigdy... :)

Opublikowano

zona kazala zamawiac bukowine wiec tym razem pojedziemy :wink4:

:kox:

Opublikowano

Siemka Panton, wyspałeś się ? :naughty:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 11:29_________________________________________________A własnie, masz konto na FB może ? :mysli:

nie mam.... nie bawię się w takie coś... :wink4:

Opublikowano

:siema:

Wszystkiego NAJ w tym Nowym Roku :drunk:

oby był lepszy od poprzedniego :)[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 12:39_________________________________________________Seba, pierwszy post :good: dobra robota !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.