Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

normalny, przeciętny telewizor odświeża obraz sto razy na sekundę...co ile mam odświeżać forum w dziale "łódzkie", żeby być na czasie? :decayed:

że się ten Oracle wyrabia jeszcze .... :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

normalny, przeciętny telewizor odświeża obraz sto razy na sekundę...co ile mam odświeżać forum w dziale "łódzkie", żeby być na czasie? :decayed:

że się ten Oracle wyrabia jeszcze .... :mysli:

MySQL :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

No ale biorąc pod uwagę kwestie właścicielskie - to tak, Oracle.

Opublikowano

czyli nie pod manu ?

Opublikowano

na pasażu;)

Opublikowano

Pod Manu nie będzie gdzie stanąć. :no:

Zostańmy na razie przy REAL-u na JP II

Opublikowano

Są jakieś filmiki ze spotów ŁDZ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

nie narazie jeszcze nie ale wszystko przed nami :D

Opublikowano

Są jakieś filmiki ze spotów ŁDZ? :mysli:

No Miśki mają jeden, jak driftowaliśmy na kaloryferze na Wycieczkowej, a poza tym, to nie wiem.

W sumie dobry pomysł, jak nie zapomnę, zabiorę jutro na spota kamerę. Przypomnijcie mi jutro, jakby co, bo ja mam pamięć dobrą, tylko krótką :decayed:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 21:43_________________________________________________

Fajnie tu zrobili na przykład z Kuj-Pom:

http://www.facebook.com/pages/Audi-A4-Klub-Polska/100609723340964#!/video/video.php?v=114758218598015&oid=100609723340964&comments

Opublikowano

a no ja nie wiem gdzie dlatego pytam w jakim miejscu

z tego co kojarze to zawsze było pod realem:P ale ja się oczywiście dostosuje do wszystkich zmian jako forumowicz z małym doświadczeniem :)

Opublikowano

a no ja nie wiem gdzie dlatego pytam w jakim miejscu

z tego co kojarze to zawsze było pod realem:P ale ja się oczywiście dostosuje do wszystkich zmian jako forumowicz z małym doświadczeniem :)

Myślę, że REAL na JP II, jako położony praktycznie w samym środku miasta, to optymalny wybór. Duży parking, dobry dojazd z każdego punktu miasta, "zaplecze" techniczno-zaopatrzeniowe w postaci dwóch stacji BP, Feuverta i samego Pasażu, co myślicie?

Opublikowano
  • Autor

no tak tak pasaz jak w naglowku :)

Opublikowano

Są jakieś filmiki ze spotów ŁDZ? :mysli:

No Miśki mają jeden, jak driftowaliśmy na kaloryferze na Wycieczkowej, a poza tym, to nie wiem.

W sumie dobry pomysł, jak nie zapomnę, zabiorę jutro na spota kamerę. Przypomnijcie mi jutro, jakby co, bo ja mam pamięć dobrą, tylko krótką :decayed:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 21:43_________________________________________________

Musimy koniecznie zrobić porządny filmik ze spotów ŁDZ.... :cool1:

Fajnie tu zrobili na przykład z Kuj-Pom:

http://www.facebook.com/pages/Audi-A4-Klub-Polska/100609723340964#!/video/video.php?v=114758218598015&oid=100609723340964&comments

You must log in to see this page. :kox:

Opublikowano
  • Autor

hyh no filmik w sumie ok troche materialu bez szalu :) muzyczka i zdjecia :)

Opublikowano

Są jakieś filmiki ze spotów ŁDZ? :mysli:

No Miśki mają jeden, jak driftowaliśmy na kaloryferze na Wycieczkowej, a poza tym, to nie wiem.

W sumie dobry pomysł, jak nie zapomnę, zabiorę jutro na spota kamerę. Przypomnijcie mi jutro, jakby co, bo ja mam pamięć dobrą, tylko krótką :decayed:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 21:43_________________________________________________

Musimy koniecznie zrobić porządny filmik ze spotów ŁDZ.... :cool1:

Fajnie tu zrobili na przykład z Kuj-Pom:

http://www.facebook.com/pages/Audi-A4-Klub-Polska/100609723340964#!/video/video.php?v=114758218598015&oid=100609723340964&comments

You must log in to see this page. :kox:

Fak :disgust:

To inaczej: weź w youtube wyszukaj sobie A4-Klub.

Są filmiki z zeszłego roku z Bukowiny, z jakiegos grilla i z czegos tam jeszcze :D

Opublikowano

Są jakieś filmiki ze spotów ŁDZ? :mysli:

No Miśki mają jeden, jak driftowaliśmy na kaloryferze na Wycieczkowej, a poza tym, to nie wiem.

W sumie dobry pomysł, jak nie zapomnę, zabiorę jutro na spota kamerę. Przypomnijcie mi jutro, jakby co, bo ja mam pamięć dobrą, tylko krótką :decayed:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 21:43_________________________________________________

Musimy koniecznie zrobić porządny filmik ze spotów ŁDZ.... :cool1:

Fajnie tu zrobili na przykład z Kuj-Pom:

http://www.facebook.com/pages/Audi-A4-Klub-Polska/100609723340964#!/video/video.php?v=114758218598015&oid=100609723340964&comments

You must log in to see this page. :kox:

Fak :disgust:

To inaczej: weź w youtube wyszukaj sobie A4-Klub.

Są filmiki z zeszłego roku z Bukowiny, z jakiegos grilla i z czegos tam jeszcze :D

Obejrzałem wszystko.... :> :good:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 22:08_________________________________________________ja tam lubie takie filmy skladac choc nie powiem ze kupe czasu potrzeba zeby przegladnac material znalesc fajne ujecia pozniej pomysl na calosc i montaz ;)

ale efekt koncowy zawsze rekompensuje wszystko :D po kilkanascie razy ogladam wszystko na koncu :P

Opublikowano

No ja bym nagrał jakiś filmik hehe

macie tutaj link do promo mojej ekipy to audi to moje przed zmianami wszelkimi :D

Opublikowano

co jestem z tymi zapisami na ogolniaka ???? :mysli:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 22:13_________________________________________________a co to jest NL Team :mysli:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 22:15_________________________________________________c zyli tak patrze to sa fury sciagniete z Holandi :mysli:

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 22:08_________________________________________________ja tam lubie takie filmy skladac choc nie powiem ze kupe czasu potrzeba zeby przegladnac material znalesc fajne ujecia pozniej pomysl na calosc i montaz ;)

ale efekt koncowy zawsze rekompensuje wszystko :D po kilkanascie razy ogladam wszystko na koncu :P

O czymś takim myślę... zabawy przy tym jest to fakt ale bez pracy nie ma kołaczy... i poszedłbym w kierunku jakby reklamówki.... kilka fajnych ujęć z różnych miejsc (warunków pogodowych) i wszystko ciekawie zmontowane z podkładem zajebistej muzyki... :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.