Spociki Łódzkie

Seba_LDZ

normalny, przeciętny telewizor odświeża obraz sto razy na sekundę...co ile mam odświeżać forum w dziale "łódzkie", żeby być na czasie? :decayed:

że się ten Oracle wyrabia jeszcze .... :mysli:

• Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Seba_LDZ

• klysek

• bartek1605

• Kimi

Top użytkownicy w tym temacie

że się ten Oracle wyrabia jeszcze .... :mysli:

MySQL :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

No ale biorąc pod uwagę kwestie właścicielskie - to tak, Oracle.

Pod Manu nie będzie gdzie stanąć. :no:

Zostańmy na razie przy REAL-u na JP II

Są jakieś filmiki ze spotów ŁDZ? :mysli:

No Miśki mają jeden, jak driftowaliśmy na kaloryferze na Wycieczkowej, a poza tym, to nie wiem.

W sumie dobry pomysł, jak nie zapomnę, zabiorę jutro na spota kamerę. Przypomnijcie mi jutro, jakby co, bo ja mam pamięć dobrą, tylko krótką :decayed:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 21:43_________________________________________________

Fajnie tu zrobili na przykład z Kuj-Pom:

a no ja nie wiem gdzie dlatego pytam w jakim miejscu

z tego co kojarze to zawsze było pod realem:P ale ja się oczywiście dostosuje do wszystkich zmian jako forumowicz z małym doświadczeniem :)

Myślę, że REAL na JP II, jako położony praktycznie w samym środku miasta, to optymalny wybór. Duży parking, dobry dojazd z każdego punktu miasta, "zaplecze" techniczno-zaopatrzeniowe w postaci dwóch stacji BP, Feuverta i samego Pasażu, co myślicie?

Fak :disgust:

To inaczej: weź w youtube wyszukaj sobie A4-Klub.

Są filmiki z zeszłego roku z Bukowiny, z jakiegos grilla i z czegos tam jeszcze :D

Fak :disgust:

To inaczej: weź w youtube wyszukaj sobie A4-Klub.

Obejrzałem wszystko.... :> :good:

:decayed:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 22:08_________________________________________________ja tam lubie takie filmy skladac choc nie powiem ze kupe czasu potrzeba zeby przegladnac material znalesc fajne ujecia pozniej pomysl na calosc i montaz ;)

ale efekt koncowy zawsze rekompensuje wszystko :D po kilkanascie razy ogladam wszystko na koncu :P

co jestem z tymi zapisami na ogolniaka ???? :mysli:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 22:13_________________________________________________a co to jest NL Team :mysli:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 22:15_________________________________________________c zyli tak patrze to sa fury sciagniete z Holandi :mysli:

O czymś takim myślę... zabawy przy tym jest to fakt ale bez pracy nie ma kołaczy... i poszedłbym w kierunku jakby reklamówki.... kilka fajnych ujęć z różnych miejsc (warunków pogodowych) i wszystko ciekawie zmontowane z podkładem zajebistej muzyki... :good: