Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witami Kimi musialem pare stron nadrobi

:D

No ja Cię widziałem juz wcześniej na tym pasku, kto przegląda, więc się przywitałem pierwszy :D

Siema Kłysiu :papa:

No to jest to Megan Fox, czy nie? :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 10:01_________________________________________________

witam,

spalem, spalem i jeszcze nie odespalem

Powitać :hi:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 10:01_________________________________________________

Witam Prezesa :hi:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 10:09_________________________________________________

Ponieważ zaraz muszę wyjść, a Seby jeszcze nie ma, to żeby nie było, że zapomniałem o pranku z Valentiną :naughty: :naughty: :naughty:

674d7b77bc447e0ad0fa48c6e593f104_valentina_vaughn_image_4_bi.jpg

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no teraz to widać że forum żyje hehe

ja właśnie skończyłem montować kondensator ale coś z nim jeszcze jest nie tak :P

musze zamienić kable na radiu jeszcze żeby było podtrzymanie pamięci chyba jednak z tym podjade do znawców bo w takich rzeczach to jestem kompletnie ciemny :P

Opublikowano

no teraz to widać że forum żyje hehe

ja właśnie skończyłem montować kondensator ale coś z nim jeszcze jest nie tak :P

musze zamienić kable na radiu jeszcze żeby było podtrzymanie pamięci chyba jednak z tym podjade do znawców bo w takich rzeczach to jestem kompletnie ciemny :P

Jak na spocie będzie DeeJay_Kill, zagadaj z nim, to jest magik po prostu :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

hehe no spoko jak poznam to moze i zagadam nawet :D:D:D

a dzisiaj też jakieś genialne akcje będą? bo ostatno był kulig :D a pogoda dzisiaj całkiem całkiem :D

Opublikowano

hehe no spoko jak poznam to moze i zagadam nawet :D:D:D

a dzisiaj też jakieś genialne akcje będą? bo ostatno był kulig :D a pogoda dzisiaj całkiem całkiem :D

Zobaczymy, co wyjdzie w praniu :D

Dobra, ja na razie spadam, odezwę sie po południu :papa:

Opublikowano
  • Autor

Siema ludziska :D:):bry:

Kimi pewnie ze to Megan :) z filmu soundrack :)

Opublikowano
:good:
Opublikowano

no teraz to widać że forum żyje hehe

ja właśnie skończyłem montować kondensator ale coś z nim jeszcze jest nie tak :P

musze zamienić kable na radiu jeszcze żeby było podtrzymanie pamięci chyba jednak z tym podjade do znawców bo w takich rzeczach to jestem kompletnie ciemny :P

Zamień żółty kabel (stałe zasilanie radia+pamięć) z czerwonym (plus po stacyjce) i gotowe:)

A tak na marginesie - Dzień Dobry;)

Opublikowano
  • Autor

kurde Panton ja myslalem ze jak spie 4-5 godzin to spie malo a Ty mnie bijesz chyba na glowe spisz wogole ??? :naughty::decayed:

Opublikowano

kurde Panton ja myslalem ze jak spie 4-5 godzin to spie malo a Ty mnie bijesz chyba na glowe spisz wogole ??? :naughty::decayed:

Ja generalnie śpię 3-5h i mi tyle spokojnie wystarcza.... :good:

Opublikowano
  • Autor

hyh :) grubo :) ja mam podobnie :) myslalem ze tylko ja jestem cyborgiem :P

Opublikowano

Zamień żółty kabel (stałe zasilanie radia+pamięć) z czerwonym (plus po stacyjce) i gotowe:)

A tak na marginesie - Dzień Dobry;)

wiem czytałem o tym :P co nie zmienia faktu ze wyjołem radio i ujrzałem te wszystkie kable i stwierdziłe że się nie dotykam bo przy moim szczęściu spaliłbym całe auto :P

Opublikowano
  • Autor

Pracownik wysyła SMS-a do szefa:

"Możesz pensję, którą mi płacisz, wsadzić sobie w d*pę! Ja jestem wart milion baksów!"

Szef zdziwiony odpowiada:

"Kto ci to powiedział?"

I dostaje rychłą odpowiedź:

"Somalijscy piraci!"

Opublikowano

Dobry :hi:

Pracownik wysyła SMS-a do szefa:

"Możesz pensję, którą mi płacisz, wsadzić sobie w d*pę! Ja jestem wart milion baksów!"

Szef zdziwiony odpowiada:

"Kto ci to powiedział?"

I dostaje rychłą odpowiedź:

"Somalijscy piraci!"

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

hyh :) grubo :) ja mam podobnie :) myslalem ze tylko ja jestem cyborgiem :P

To już chyba kwestia indywidualna organizmu.... :cool1:

A kawał :polew::polew::polew::polew::polew:

:good:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::naughty:
Opublikowano

Skoro jesteśmy przy kawałach...

Jasio się żeni. Chrzestny przychodzi i mówi:

-Co chcesz na prezent?

-Nic nie chce...

-Mów co chcesz to przecież mój obowiązek!

-No mówie ci że nic nie chce!

-Gadaj co chcesz to ci kupie!!!

-No dobra jak chcesz to kup mi 2 jajka.

-A na chu* ci te jajka?

-No wiesz, na komunie mi chu** dałeś więc teraz bym miał komplet.....

:polew:

Opublikowano
  • Autor

hahahaha Bart avatar Mistrz :D

hehehe kawal tez dobry :D:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

^^

Opublikowano
:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.