Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Witka w Nowym roku :) co tam u Was słychać?

:hi:

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku, Madziu :good: :good: :good: :good:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Witka w Nowym roku :) co tam u Was słychać?

:hi:

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku, Madziu :good: :good: :good: :good:

Kimi smacznego :D

Madziu wkroczyliśmy w nowy rok nowym banerem :D

Opublikowano

chriss :notworthy:

Opublikowano

:hi: Witka w Nowym roku :) co tam u Was słychać?

:hi:

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku, Madziu :good: :good: :good: :good:

Kimi smacznego :D

Madziu wkroczyliśmy w nowy rok nowym banerem :D

Taaak widziałam, widziałam :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wszystkiego Madziu :)

Opublikowano
Mapka dojazdu na parking Real - Włókniarzy tutaj

Informacje o spocie wojewódzkim tutaj

Galeria z naszymi Foto Spotami i nie tylko tutaj

Informacje dotyczące IX Ogólnopolskiego Zlotu i V Urodzin Audi A4 Klub Polska

BUKOWINA TARZANSKA 2011 tutaj

Seba, brakuje linków do galerii z Valentiną i Anetką Kluczyki :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Wszystkiego Madziu :)

:buziak: wzajemnie

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego również życzę koleżance chociaż i tak się nie znamy :P

ale życzenia jak najbardziej szczere :P

(tak jak sobie popatrze na Was ludziska to ja tu gówniarz jestem :D:D:D )

Opublikowano

Wszystkiego Madziu :)

:buziak: wzajemnie

A ja nie dostanę buziaka? ;(

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego również życzę koleżance chociaż i tak się nie znamy :P

ale życzenia jak najbardziej szczere :P

(tak jak sobie popatrze na Was ludziska to ja tu gówniarz jestem :D:D:D )

Jak się nie znamy to się może kiedyś poznamy na zlociku czy spociku :) No bycie gówniarzem jest na pewno przyjemniejsze niż obiektem muzealnym :decayed: [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 13:50_________________________________________________

Wszystkiego Madziu :)

:buziak: wzajemnie

A ja nie dostanę buziaka? ;(

Kimi nie marudź, po tym Twoim logo mam kompleksy :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Wszystkiego Najlepszego również życzę koleżance chociaż i tak się nie znamy :P

ale życzenia jak najbardziej szczere :P

(tak jak sobie popatrze na Was ludziska to ja tu gówniarz jestem :D:D:D )

Jak się nie znamy to się może kiedyś poznamy na zlociku czy spociku :) No bycie gówniarzem jest na pewno przyjemniejsze niż obiektem muzealnym :decayed: [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 13:50_________________________________________________

Wszystkiego Madziu :)

:buziak: wzajemnie

A ja nie dostanę buziaka? ;(

Kimi nie marudź, po tym Twoim logo mam kompleksy :tongue4:

:embarrassed: :embarrassed: :) jakim muzealnym :) Kobietko :D jest pieknie :)

Opublikowano

no no Madzia bo Ty starsza niz wegiel kamienny jestes :polew:

Opublikowano

Madzia, to jest tylko avatar, przecież Tobie nic nie brakuje :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-b7-dywaniki-gumowe-petex-z-zaczepami-i1354992868.html ktos cos takiego moze kupował ? poszukuje do autka[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 13:56_________________________________________________

Madzia, to jest tylko avatar, przecież Tobie nic nie brakuje :naughty: :naughty: :naughty:

Kimi a pewny jesteś ? :polew:

Opublikowano

Bycie gówniarzem w "Muzeum" też nie jest proste:D

No ja to od teraz jeżdże na spociki co tydzień:D

A mam takie pytanie czy kolega od czarnego Sedana z tymi światłami i tłumikiem to nie jeździł kiedyś B7? bo jak byłem dawno na spocie to tak coś kojarze:P

Opublikowano
  • Autor

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-b7-dywaniki-gumowe-petex-z-zaczepami-i1354992868.html ktos cos takiego moze kupował ? poszukuje do autka[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 13:56_________________________________________________

Madzia, to jest tylko avatar, przecież Tobie nic nie brakuje :naughty: :naughty: :naughty:

Kimi a pewny jesteś ? :polew:

no raczej :) chociaz Kimi nie jestem:P

dywaniki wygladaja spoks ja osobiscie ich nie kupowalem kupilem jakies tandety i teraz mam oba dywany mokre bo splywa

z gum na dywan pod gomy bzdura :( na nastepna zime beda cos w tym stylu co pokazalas :)

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-b7-dywaniki-gumowe-petex-z-zaczepami-i1354992868.html ktos cos takiego moze kupował ? poszukuje do autka[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 13:56_________________________________________________

Madzia, to jest tylko avatar, przecież Tobie nic nie brakuje :naughty: :naughty: :naughty:

Kimi a pewny jesteś ? :polew:

No wiesz, widziałem Cię na żywo - wszystko miałaś na swoim miejscu :cool1:

:D

Opublikowano

Bycie gówniarzem w "Muzeum" też nie jest proste:D

No ja to od teraz jeżdże na spociki co tydzień:D

A mam takie pytanie czy kolega od czarnego Sedana z tymi światłami i tłumikiem to nie jeździł kiedyś B7? bo jak byłem dawno na spocie to tak coś kojarze:P

Ale my jesteśmy bardzo młodzieżowi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Bycie gówniarzem w "Muzeum" też nie jest proste:D

No ja to od teraz jeżdże na spociki co tydzień:D

A mam takie pytanie czy kolega od czarnego Sedana z tymi światłami i tłumikiem to nie jeździł kiedyś B7? bo jak byłem dawno na spocie to tak coś kojarze:P

:decayed: :decayed: :decayed:

dzieki nikt nie jest muzeum :D

jak nie wiesz jak ma na imie to mow Bartek napewno trafisz :D mysle ze nie jezdzil ;) bo by sie nie przesiadl na b5 ;P

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-b7-dywaniki-gumowe-petex-z-zaczepami-i1354992868.html ktos cos takiego moze kupował ? poszukuje do autka[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 13:56_________________________________________________

Madzia, to jest tylko avatar, przecież Tobie nic nie brakuje :naughty: :naughty: :naughty:

Kimi a pewny jesteś ? :polew:

no raczej :) chociaz Kimi nie jestem:P

dywaniki wygladaja spoks ja osobiscie ich nie kupowalem kupilem jakies tandety i teraz mam oba dywany mokre bo splywa

z gum na dywan pod gomy bzdura :( na nastepna zime beda cos w tym stylu co pokazalas :)

Oki to kupuję, będziemy mieli pogląd na ich jakość, pod dywanami w końcu moduł komfortu to lepiej nie zalewać :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.