Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no Kolega wrocil z wawy a ja jutro znowu do wawy i wolomina az mnie skreca na sama mysl

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hyh dasz rade :);)

Opublikowano

no i nikogo nie ma no to PSTRYK

Opublikowano

to zależy, czy Kimi jest online, bo wtedy raczej dużo czasu zajmuje oglądanie, a nie czytanie :naughty:

Opublikowano

światło gaszą a człowiek jeszcze zwiedza :D

Opublikowano

Spoko, wiemy, jest pełna inwigilacja;D

Opublikowano

no i nikogo nie ma no to PSTRYK

:shocked::no:

Opublikowano

no i nikogo nie ma no to PSTRYK

:shocked::no:

Panton ty to chyba całą dobę siedzisz online :D
Opublikowano

jakie sie wszyscy obudzili:P

Opublikowano

tomek881025 jak już będziesz uciekał to możesz sobie "PSTRYKNĄĆ" :tongue4:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 01:46_________________________________________________

no i nikogo nie ma no to PSTRYK

:shocked::no:

Panton ty to chyba całą dobę siedzisz online :D

Nie przesadzaj.... całe 3h spałem. :>

Opublikowano
:D[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 01:48_________________________________________________na mnie też czas już :papa:
Opublikowano

:papa:

Opublikowano

Oda do Interrisku

O Interrisku, O, Dróg Zarządzie!

Raczcie się przyznać o złym osądzie,

Bo tylko Bóg ma sąd nieomylny,

A żaden z Was nie jest przychylny!

Krążą zaś po nas "przypadki losowe"

Więc chyba kupię na szczęście podkowę,

A gdy to szczęście do mnie przybędzie,

Znajdę paragraf na wszystko i wszędzie:D

Cnoty analnej zamierzam dochować,

Kiedy to wreszcie zaczniecie kapować?

Nie wydymacie mnie, podmioty liryczne,

Gdyż me zdarzenie było tragiczne!

Przeżyłem atak ze strony znaku -

Żaden z Was nie miał takiego ataku!

Młodzi kieliszki tłuką na szczęście,

A Wasze co dzień okupują wejście

Ci, co potłukli auta na dziurach

I teraz koła nie mają w furach!

Przypadek zaś to Wasze powstanie

Bo niepotrzebnie się kładł tata na mamie

Chyba za dużo słuchacie Perfectu,

Nie pozbędziecie się tego afektu,

I nie jesteście "Niepokonani",

Wystarczy w tej walce używać bani,

By udowodnić, że się mylicie,

Że mi tu chcecie utrudnić życie.

Te rękawice przez Was rzucone,

Godnie podnoszę, szykuję obronę.

Czekajcie więc rychło na odwołanie,

Gdyż jutro biorę się za pisanie.

To nie te czasy i nie jesteście Gustavus Rex

Jedno Wam powiem - Dura lex, sed lex:)[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 01:55_________________________________________________PSTRYK, żeby sie qrde nie paliło bez sensu;]

Opublikowano

Pięknie napisane :D

Rozumiem że PSTRYK jest na wyłączenie kompa a jak jest włąsczenie :>

Opublikowano
  • Autor

tez Pstryk :) tylko ze na wlaczenie :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::naughty: :gwizdanie:

DJ :decayed: :decayed: :decayed: jak zwykle blyszczy w swojej materii :D

zaraz sie okaze ze tylko na lodzkim sa dyzury na forum 24/h :polew: :polew: :polew: :polew:

:bry:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 06:13_________________________________________________nudzi mi sie :gwizdanie:

Opublikowano

Siemka wszystkim :hi:

troszkę się działo jeszcze wczoraj :mysli: :mysli: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

siema Mario :D

oj tam oj tam tylko troszke :)

Opublikowano

heheh Seba jak ci się nudzi to za robotę się jakąś weź :polew: :polew: :polew: :polew: albo idź :lazy:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 06:38_________________________________________________ja zaraz spaduję do roboty :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

hheehe :decayed: :decayed: :decayed: chyba pojde :P sie spakowac i lece do metra ;) [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 06:43_________________________________________________no to lece milego dnia Mario pozdro :)

Opublikowano

pozdro :hi: ja też odlatuję :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.