Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

a takie tam... wspomnienie z Zakopca i sali bilardowej :tongue4::wink4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 01:12_________________________________________________na pewno będziesz miał bo w całym zakopcu jest wi-fi, tylko żebyś miał siłę klikać :wink4:

nooo chyba, że jedziesz tylko na snowbord :gwizdanie:

hmm no zobaczymy :D

damy rade jakos

Mario bedzie dobrze halny tylko do niedzieli :)

nie jade tylko na snowboard :D jade :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good: :good: :good: :good: tzn, żeś ty nasz :friends: :friends: :friends: :friends: :friends: :friends: :friends: :friends: :friends::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 01:23_________________________________________________pozdrów Zakopca od nas :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 01:23_________________________________________________Dobra :wink4: ja spadam do po klikania bądź zobaczenia :hi: oby jak najszybciej :wink4: :wink4:

Spokojnej jazdy oraz miłego i jak najbardziejzasłużonego wypoczynku :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tam zapowiadali ze moze byc slizgo ale jakos po malutku jedziemy na dwa auta takze damy rade jakos :)[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 01:45_________________________________________________no to niby spakowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom nie chce mi sie w sumie ale zbieram sie trzymajcie sie Panie i Panowie jak bede mogl jakos to sie odezwe napewno :D:thumbup::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSTRYK

Aloha :papa:

valentina_vaughn_wallpaper-1600x1200.jpg

:kox:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 06:59_________________________________________________

A tu efekt godzinnej zabawy z GIMP-em :kox: :kox: :kox: :kox:

valentina_vaughn_wallpaper_rs4.jpg

Chyba najfajniejsza tapetka, jaką udało mi się wyrezać ostatnio :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki dzięki :notworthy:

Jak Wam się podoba - zapraszam, możecie sobie pobrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: helloł :hi:

kimi, zdolniacha z Ciebie :good:

Miałem coś odpowiedzieć, ale sie.....eeeeee..... zapatrzyłem na Twojego avatara i straciłem wątek, także tego...... :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 11:26_________________________________________________

Ale padaka, zimno, wieje, ani gdzieś iść, ani pojechać :disgust:

Aż z tego wszystkiego umówiłem się ze Staruszkiem na browca na wieczór :D

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 13:43_________________________________________________

Ale mam już plan na jutro - pierwsze małe rezanko.

Na ostatnim spocie DeeJay słusznie zauważył, że Ada wygląda, jakby miała black-pakiet - ramki wokół szyb czarne, felgi czarne itepe.

No i tak sobie wymyśliłem dzisiaj rano, że zrobię sobie czarny grill :kox:

Jutro kupię lakier, podkład i machne tę chromowaną ramkę dookoła atrapy na czarny mat. Będzie kosa :D

I tak kombinuję, czy na wiosnę nie pierdzielnąć felg w czarny mat (te, co mam, bo zakup Avusów od S4 ze względu na koszty nie wchodzi na razie w grę).

Potem już to, co miałem w planie od początku: dach i tylna klapa czarną folią okleję - i będzie BLACK ADA :D

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 13:49_________________________________________________

Coś w ten deseń:

SummerXcess@14.jpg

Teraz pytanie: zostawić znaczek srebrny, czy też polecieć na czarny mat? :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...