Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seba tylko uważaj na siebie bo od jutra ma śmigać ................... Halny po Zakopcu :confused4: :confused4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a takie tam... wspomnienie z Zakopca i sali bilardowej :tongue4::wink4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 01:12_________________________________________________na pewno będziesz miał bo w całym zakopcu jest wi-fi, tylko żebyś miał siłę klikać :wink4:

nooo chyba, że jedziesz tylko na snowbord :gwizdanie:

hmm no zobaczymy :D

damy rade jakos

Mario bedzie dobrze halny tylko do niedzieli :)

nie jade tylko na snowboard :D jade :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk::cool:

Opublikowano

:good: :good: :good: :good: :good: tzn, żeś ty nasz :friends: :friends: :friends: :friends: :friends: :friends: :friends: :friends: :friends::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 01:23_________________________________________________pozdrów Zakopca od nas :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 01:23_________________________________________________Dobra :wink4: ja spadam do po klikania bądź zobaczenia :hi: oby jak najszybciej :wink4: :wink4:

Spokojnej jazdy oraz miłego i jak najbardziejzasłużonego wypoczynku :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor
:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :decayed::naughty:
Opublikowano

Seba, oby droga była dobra;)

Opublikowano
  • Autor

cos tam zapowiadali ze moze byc slizgo ale jakos po malutku jedziemy na dwa auta takze damy rade jakos :)[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 01:45_________________________________________________no to niby spakowany :)

Opublikowano

więc pozostaje życzyć szerokiej drogi... i przyczepności... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nom nie chce mi sie w sumie ale zbieram sie trzymajcie sie Panie i Panowie jak bede mogl jakos to sie odezwe napewno :D:thumbup::drunk:

Opublikowano

koniecznie się odezwij.... :good:

Opublikowano

Za bezpieczny weekend i urodziny :good: Ale dopiero po przyjeździe do zakopca;p

Opublikowano

nikogo nie ma ??[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 03:26_________________________________________________to pierwszy raz na forum PSTRYK :)

Opublikowano

PSTRYK

Aloha :papa:

valentina_vaughn_wallpaper-1600x1200.jpg

:kox:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 06:59_________________________________________________

A tu efekt godzinnej zabawy z GIMP-em :kox: :kox: :kox: :kox:

valentina_vaughn_wallpaper_rs4.jpg

Chyba najfajniejsza tapetka, jaką udało mi się wyrezać ostatnio :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi: Siemka wszystkim :hi:

Kimi tapetka :slina: :slina: :slina::good: :good: :good: :good:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

No dzięki dzięki :notworthy:

Jak Wam się podoba - zapraszam, możecie sobie pobrać :D

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi: helloł :hi:

kimi, zdolniacha z Ciebie :good:

Miałem coś odpowiedzieć, ale sie.....eeeeee..... zapatrzyłem na Twojego avatara i straciłem wątek, także tego...... :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 11:26_________________________________________________

Ale padaka, zimno, wieje, ani gdzieś iść, ani pojechać :disgust:

Aż z tego wszystkiego umówiłem się ze Staruszkiem na browca na wieczór :D

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 13:43_________________________________________________

Ale mam już plan na jutro - pierwsze małe rezanko.

Na ostatnim spocie DeeJay słusznie zauważył, że Ada wygląda, jakby miała black-pakiet - ramki wokół szyb czarne, felgi czarne itepe.

No i tak sobie wymyśliłem dzisiaj rano, że zrobię sobie czarny grill :kox:

Jutro kupię lakier, podkład i machne tę chromowaną ramkę dookoła atrapy na czarny mat. Będzie kosa :D

I tak kombinuję, czy na wiosnę nie pierdzielnąć felg w czarny mat (te, co mam, bo zakup Avusów od S4 ze względu na koszty nie wchodzi na razie w grę).

Potem już to, co miałem w planie od początku: dach i tylna klapa czarną folią okleję - i będzie BLACK ADA :D

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 13:49_________________________________________________

Coś w ten deseń:

SummerXcess@14.jpg

Teraz pytanie: zostawić znaczek srebrny, czy też polecieć na czarny mat? :mysli: :mysli: :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.