Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:decayed:

a o ktorej jutro sie pocimy bo nie wiem jak ze szkoly sie urywac :tongue4:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 13:44_________________________________________________

siema klysiu :hi:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: egzaminy :wink4:

zięc musi byc wyksztalcony :gwizdanie: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Stanęło na 17 w końcu , tak?

Pasi wszystkim? :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem za :good:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 13:57_________________________________________________jeszcze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: to ja tez sie stawie ale chce od Basi buziaczka na dzien dobry jutro :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: to ja tez sie stawie ale chce od Basi buziaczka na dzien dobry jutro :naughty:

yyyy.... także tego.... ale że ode mnie? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Dziubaski, ja Was na moment opuszczam. Nikola u teściowej do jutra :dance: , chałupa ogarnieta, jadę na myjkę. Muszę trochę Adę opluskać z tej soli i innego syfu i machnąć odkurzaczem w środku, bo wstyd jak ktoś wsiądzie. :embarrassed:

Jeszcze mam brokat na tylnej kanapie po Kłysiowym sylwestrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj sobie zapodam piweczko, Szybkich i wściekłych ze trzy części i będzie git :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja idę się położyć na troszkę, bo wczoraj zabalowalam :gwizdanie:

W ciąży? :bicz3: Nie chcesz chyba wychować dziecka na kolejnego forumowego PYK'acza :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanęło na 17 w końcu , tak?

Pasi wszystkim? :naughty: :naughty: :naughty:

pasi... pasi... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja idę się położyć na troszkę, bo wczoraj zabalowalam :gwizdanie:

W ciąży? :bicz3: Nie chcesz chyba wychować dziecka na kolejnego forumowego PYK'acza :polew:

:fool: oszalałeś?

już nie pamiętam kiedy ostatnio piłam alko ...

miałam na myśli późno zakończona imprezkę i niedobór snu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy mycie auta w taką pogodę to dobry pomysł, niemniej jednak Adrianna jest wykąpana, odkurzona w środku i jest śliczna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry :):dziura:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 16:18_________________________________________________ja tylko na chwilunie niestety nie mamy tutaj neciku :( tylko iplus i to nie moj jeszcze :( takze nie pogadam z duzo :D zrobie jakies zdjecia moze to wstawie w kazzdym razie :D jest spoko co prawda pada deszcz i jest 6 stopni na dworzu ale za to jest motywacja do :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: za pogode :D mamy alkomal wiec jedziemy na rekordy :D narazie z rana po spaniu 0,6 jest rekord :D hyhyhy musimy sprawdzic wieczorem :P no a tak pozatym to gitez majonez jak to Mario mowi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry :):dziura:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 16:18_________________________________________________ja tylko na chwilunie niestety nie mamy tutaj neciku :( tylko iplus i to nie moj jeszcze :( takze nie pogadam z duzo :D zrobie jakies zdjecia moze to wstawie w kazzdym razie :D jest spoko co prawda pada deszcz i jest 6 stopni na dworzu ale za to jest motywacja do :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: za pogode :D mamy alkomal wiec jedziemy na rekordy :D narazie z rana po spaniu 0,6 jest rekord :D hyhyhy musimy sprawdzic wieczorem :P no a tak pozatym to gitez majonez jak to Mario mowi :D

Seba, Ty żyjesz :shocked:

A ja już myślałem, że Cię tatrzańskie misie gdzieś tam porwały :D

Wypoczywaj i do zobaczenia :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy mycie auta w taką pogodę to dobry pomysł, niemniej jednak Adrianna jest wykąpana, odkurzona w środku i jest śliczna :D

bardzo dobry.... woda z piachem i solą to nic dobrego dla lakieru... więc mycie autka jest jak najbardziej :good:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 16:34_________________________________________________

dzien dobry :):dziura:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 16:18_________________________________________________ja tylko na chwilunie niestety nie mamy tutaj neciku :( tylko iplus i to nie moj jeszcze :( takze nie pogadam z duzo :D zrobie jakies zdjecia moze to wstawie w kazzdym razie :D jest spoko co prawda pada deszcz i jest 6 stopni na dworzu ale za to jest motywacja do :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: za pogode :D mamy alkomal wiec jedziemy na rekordy :D narazie z rana po spaniu 0,6 jest rekord :D hyhyhy musimy sprawdzic wieczorem :P no a tak pozatym to gitez majonez jak to Mario mowi :D

Sebek z tym alkomatem to musicie pociągnąć kilka dni by były wyniki godne Polaka... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o tym samym pomyślałem, żeby ten syf z ostatniego miesiąca, co nim posypywali ulice, usunąć.

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 16:38_________________________________________________No i wreszcie usunąłem ten brokat z tylnej kanapy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 16:38_________________________________________________Dobra, pierwszy Leszek obalony, zostały "czy" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...