Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na korku jak i na zbiorniczku jest G002000 ... Only mineral fluid..... tej normy obecnie już nie ma (nie jest wykorzystywana) i teraz jest G004000M2 ...i wszystko jasne. Więc pozostaje jutro udać się do Idczaka i kupić butelkę.... a może nawet dwie butelki by jedną zrobić płukanko.... :mysli:

ehhh... jak wlałem ten czerwony (półsyntetyk) to mam nadzieję, że nic się "nie urodzi".... :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, ja się będę żegnał już :papa:

Dobrej nocki :hi:

Opublikowano

najważniejsze aby było tłuste, a jak się zdecydujesz na właściwy płyn to nie powinno nic się stać

Opublikowano

już to czytam Bartek.... :cool1:

nom też tak myślę, że się nic nie stanie.... teraz sprawdzałem to kasza się nie zrobiła...

Opublikowano

doleciałam :)

chciała nie chciala, mus to mus :wink4:

dzięki za spocika ludziska, Kimi :notworthy: za transport, i przepraszam że sie nie pożegnałam

z niektórymi ale wpadłam w panikę jak zobaczyłam jak już późno :gwizdanie:

Krzyś, jutro przejrze swoje zasoby i puszcze Ci na pw parę linków :cool1:

spadam zakopać się w liściach, bo padam na twarz :papa: bajo !

Dziękujemy, że nas odwiedziłaś i przede wszystkim za to, że Ci się chciało :good:

Opublikowano

Generalnie zamierzam jutro to coś wyciągnąć strzykawką ile się da... a resztę wypompować (machając kierownicą na wyłączonym silniku) przez odpięty gumowy przewód od zbiorniczka.... Nie zakładam, że się coś rozpuściło, lub "zepsuło" i myślę, że wycieków nie powinno być...

Jutro już nie będę nim jeździł ani zapalał tylko wypuszczę to co mam.... i zaleję nowym z ASO... polatam z 2-5dni i ponownie wymienię (myślę, że takie płukanko nie zaszkodzi).

Taki mam plan. :wink4:

Bartek przeczytałem tego linka co podałeś.... myślisz, że mogło się coś takiego zrobić...? jakoś rozszczelnić... hmmm... i nowym płynem miałbym mu zaszkodzić.... (?) co o tym myślicie panowie (Bartek & DJ) :mysli:

Opublikowano

przelać (przepłukać) tylko płynem i już tam nie ma prawa nic się ropuścić :tongue4:

dobra uciekam norki :decayed:

Opublikowano

doleciałam :)

chciała nie chciala, mus to mus :wink4:

dzięki za spocika ludziska, Kimi :notworthy: za transport, i przepraszam że sie nie pożegnałam

z niektórymi ale wpadłam w panikę jak zobaczyłam jak już późno :gwizdanie:

Krzyś, jutro przejrze swoje zasoby i puszcze Ci na pw parę linków :cool1:

spadam zakopać się w liściach, bo padam na twarz :papa: bajo !

spoko... jesteś rozgrzeszona.... :wink4: A za to, że wpadłaś to masz szacun :good::good::good::good::good: [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 23:33_________________________________________________

przelać (przepłukać) tylko płynem i już tam nie ma prawa nic się ropuścić :tongue4:

dobra uciekam norki :decayed:

płynem... masz na myśli oczywiście płynem do wspomagania z ASO :mysli: (1 buteleczka) a druga zostanie już w autku na dłużej... :>

Opublikowano

doleciałam :)

chciała nie chciala, mus to mus :wink4:

dzięki za spocika ludziska, Kimi :notworthy: za transport, i przepraszam że sie nie pożegnałam

z niektórymi ale wpadłam w panikę jak zobaczyłam jak już późno :gwizdanie:

Krzyś, jutro przejrze swoje zasoby i puszcze Ci na pw parę linków :cool1:

spadam zakopać się w liściach, bo padam na twarz :papa: bajo !

Fajnie że do nas zajrzałaś :D

Basiu jak będziesz miała chwilkę to możesz jakiegoś ciekawego linka puścić :wink4: w sumie to najważniejsze już pozałatwiane :good:

Szkoda że sie nie zgadaliśmy to bym też sie zjawił na tych targach :D

Opublikowano

o ślubnych mówisz?

Opublikowano

o ślubnych mówisz?

pewnie tak.... :wink4:

Opublikowano

o ślubnych mówisz?

pewnie tak.... :wink4:

potwierdzam :D
Opublikowano

Trzeba się wylogować. :papa:

Opublikowano

siemanko wszystkim :hi:

I od nowa :confused4: cały tydzień roboty :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Powitać :hi:

No niestety, Mario, taki lajf :confused4:

Miłego dnia wszystkim i też spadam do pracy :papa:

Opublikowano

:hi:

pogoda :sick3: praca :sick3: poniedziałek :sick3:

zapowiada się uroczy tydzień :disgust:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 07:55_________________________________________________

o ślubnych mówisz?

no, no... :wink4:

tylko że ja służbowo, a Krzyś wygląda na to że nie :naughty::kox:

Opublikowano

Siemka Basia, siemka Kimi :hi: :hi: ,

spadam do pracuni - do popołudnia :wink4: :wink4:

Opublikowano

siemanko wszystkim :hi:

I od nowa :confused4: cały tydzień roboty :wallbash: :wallbash: :wallbash:

a ja ostatni tydzień luzu :gwizdanie:

a potem tylko arbeiten machen i tak przez pół roku i po 11 godzin dziennie :sick3:

ale może się opłaci??? :naughty: uzbiera sie na B7??? :mysli:

Witam Łódz i nie tylko :hi:

Opublikowano

ja nie moge po dlugim wekendzie dojsc do siebie. walnalem kawe czego nigdy nie robi i nic :D ale jeszcze 6h :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.