Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w PZU robią na zam. i reg. fantach a stawka za robo-godz. jest połowe tego co w ASO, i w ASO bardzo rzadko bawią się w naprawe/klepanie elementów

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a nie prawda ja w PZU mam teraz ubezieczenie i zaplacielm 120zl wiecej ze tylko na orginalnych czesciach z aso ale to przy szkodzie z mojej winy a takiej nie bylo i leca w wuje sobie, teraz mam fajne ubezpieczenie ale za rok bedzie trzeba czego innego poszukac bo obecne chyba by mnie z nog powalilo

Opublikowano

ale w standardzie tego niema :gwizdanie:

Opublikowano

a nie prawda ja w PZU mam teraz ubezieczenie i zaplacielm 120zl wiecej ze tylko na orginalnych czesciach z aso ale to przy szkodzie z mojej winy a takiej nie bylo i leca w wuje sobie, teraz mam fajne ubezpieczenie ale za rok bedzie trzeba czego innego poszukac bo obecne chyba by mnie z nog powalilo

No ja z ubezpieczenia sprawcy robię i śmiech czytać w ogóle ten kosztorys. Ceny z kosmosu wzięte, chyab bym musiała na szrocie się zaopatrzyć we wszystko, w tym w felgę aluminiową.

Opublikowano

wstawiaj na bezgotówke i niech się sami gimnastykują

Opublikowano

:blink: :blink: :blink:

Jak to się kurna stało, że ja tego nie wątku widziałem?

Ale dzięki :good:

Fotki jak zawsze w Twoim wydaniu pierwsza klasa :good:

Opublikowano

za dużo na łódzkich siedzisz :wink4:

Opublikowano

:blink: :blink: :blink:

Potwierdzam, bardzo fajowe foty :gwizdanie:

Jak to się kurna stało, że ja tego nie wątku widziałem?

Ale dzięki :good:

Fotki jak zawsze w Twoim wydaniu pierwsza klasa :good:

Opublikowano

a nie prawda ja w PZU mam teraz ubezieczenie i zaplacielm 120zl wiecej ze tylko na orginalnych czesciach z aso ale to przy szkodzie z mojej winy a takiej nie bylo i leca w wuje sobie, teraz mam fajne ubezpieczenie ale za rok bedzie trzeba czego innego poszukac bo obecne chyba by mnie z nog powalilo

No ja z ubezpieczenia sprawcy robię i śmiech czytać w ogóle ten kosztorys. Ceny z kosmosu wzięte, chyab bym musiała na szrocie się zaopatrzyć we wszystko, w tym w felgę aluminiową.

no wiem ceny daja smieszne, moj przyklad wyliczyli mi naprawe na 2680zl idczak 14600 a rzeczoznawca sadowy 11200 i gdzie sprawiedliwosc i polityka tego wszsytkiego[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 21:12_________________________________________________

ale w standardzie tego niema :gwizdanie:

no fakt w standardzie nie ma ja pozwolilem sobie troche wziasc dodatkowych bo zalapalem sie dwa dni przed pierwsza rejestracja i mialem pakietem ubezpieczony i zaplacielm 2800 a gdyby nie pakiet to 4300 chyba wiec w przyszlym napewno im tyle nie dam:)

Opublikowano

następnym razem musze zabrać lampe bo tak to troche lipa

Opublikowano

widze Bart ze cwiczysz foty bo coraz lepsze....

co z felunkiem :P

Opublikowano

jutro już będe pewny bo dzisiaj kolejny odpadł :thumbdown:

a poza tym 80pln/5l

Opublikowano

i tylko 5 trzeba ? 1l nie mozna ?

Opublikowano

tylko 5[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 21:29_________________________________________________za litr u pani Hani 50 :polew:

Opublikowano

dobrze ze domyslilem sie ocb :} tylko co ja z tym mialbym zrobic chyba ze na pol

Opublikowano

zrobisz:

1. miodówki

2. cytrynówki

3. porterówki

mam dalej wymieniać :P

Opublikowano
:hahaha:
Opublikowano

163015_1583819434319_1200736461_1389458_772654_n.jpg:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nabijasie:

Opublikowano

dobre, qrde;D Jak widać, nie tylko o krzyżu piszesz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.