Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Madzia, to wstępnie Cię wpiszę, tak? :cool1:

A chyba będziesz mogła się zabrać z Miśkami, bo coś wspominał Mario, że będą mieli drajwera :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Madzia, to wstępnie Cię wpiszę, tak? :cool1:

A chyba będziesz mogła się zabrać z Miśkami, bo coś wspominał Mario, że będą mieli drajwera :D

Ja tam wolę samodzielnie ;) Wstępnie mnie wpisz ale nie wiem czy mi nie wypadnie wstawka auta do naprawy, bo kosztorys juz mam. W sobotę mam temat obgadać z Idczakiem w Łodzi, bo im się kosztorys nie podoba, chcą sobie zdjęcia porobić i wycenić u siebie. Jak mi się nie będzie podobało to muszę szukać nadal. Zostaje mi Bursiak chyba.

Opublikowano

Oki, wpisana :good:

No o 19 auta wstawiać nie będziesz chyba :D

Opublikowano

Oki, wpisana :good:

No o 19 auta wstawiać nie będziesz chyba :D

Nie będę, mogę być bez auta :confused4:

Opublikowano

taxi w łodzi niema :blink:

Opublikowano

Madzia, dasz radę :good:

Z kimś się nie możesz zabrać? :mysli:

Opublikowano

taxi w łodzi niema :blink:

:polew: Jest i najtańsze w Polsce :polew:

Opublikowano

1294673887_by_szaryM_500.jpg

:nabijasie:

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 12:40_________________________________________________

1294570916_by_TheVelvetRope_500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

1294673887_by_szaryM_500.jpg

:nabijasie:

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 12:40_________________________________________________

1294570916_by_TheVelvetRope_500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kimi nie widze twych fotosów :confused4:

Opublikowano

:bry:

Siema, chriss :papa:

Słuchaj, listę robimy na 29-go. Wpisać Was? :mysli:

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 12:47_________________________________________________Madzia, to spróbuj tak, tu masz bezpośrednie linki:

http://mistrzowie.org/uimages/201101/1294570916_by_TheVelvetRope_500.jpg

http://mistrzowie.org/uimages/201101/1294673887_by_szaryM_500.jpg

Opublikowano

:bry:

Siema, chriss :papa:

Słuchaj, listę robimy na 29-go. Wpisać Was? :mysli:

A mamy nie przychodzić :mysli:
Opublikowano

Następny dowcipny, kurna :disgust:

:> :> :> :> :> :>

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 12:54_________________________________________________Wpisani :good:

chriss, to może jakoś razem we czwórkę się zabierzemy z Żabieńca jedną taryfą, co? :mysli:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 12:55_________________________________________________

1294609251_by_Xyanide_500.jpg

:nabijasie:

Opublikowano

Następny dowcipny, kurna :disgust:

:> :> :> :> :> :>

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 12:54_________________________________________________Wpisani :good:

chriss, to może jakoś razem we czwórkę się zabierzemy z Żabieńca jedną taryfą, co? :mysli:

jeżeli będę jechał stamtąd to pewnie że tak :wink4:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 12:59_________________________________________________pewnie razem wrócimy :tongue4:
Opublikowano

Oki, to będziemy yn tacz :decayed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 13:00_________________________________________________No no, powrót obowiązkowo :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Oki, to będziemy yn tacz :decayed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 13:00_________________________________________________No no, powrót obowiązkowo :naughty: :naughty: :naughty:

Dokładnie, bo znów chłopa się przez dobę nie odnajdzie :naughty:

Opublikowano

Oki, to będziemy yn tacz :decayed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 13:00_________________________________________________No no, powrót obowiązkowo :naughty: :naughty: :naughty:

Dokładnie, bo znów chłopa się przez dobę nie odnajdzie :naughty:

:nabijasie:

Dobra, koniec przerwy, wracam do pracy :papa:

Opublikowano

Boże dzięki za łódzkie :notworthy:

będę co miała w Szwecji czytać :tongue4:

cześć spamiarze :>

Opublikowano

24 godz na dobe i mega szybkie łącze :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.