Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

hehe... to łądnie... ale jak to mówią "jak nie zepsujesz to się nie nauczysz" :wink4:

A z czym tak kombinowałeś w tej kierownicy.... ? :cool1:

a jak montowałem bt to sobie nie zakodowałem go w zasadzie. nie włączyłem obsługi przez multikiere i przypomniałeś mi jak chciałeś zobaczyć. żeby to wszystko śmigało trzeba zakodować rnse + kiere + moduł bt + w 17 jeszcze jakiś long na kanałach może dwóch. tak sobie pokodowałem, że mi nie działała wczoraj :decayed:. ale już dzisiaj rozpykałem. :tongue4:

rem1k najważniejsze, że ogarnąłeś temat............ zastanawia mnie jeszcze możliwość przekodowania FISa by pokazywał prędkość.... tylko nic w sieci nie znalazłem na temat możliwości w B7..... :mysli:

poeksperymentowałbym na swoim kompie... w końcu z tego co mówiłeś komputer do B7 majątku nie kosztuje... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

rem1k najważniejsze, że ogarnąłeś temat............ zastanawia mnie jeszcze możliwość przekodowania FISa by pokazywał prędkość.... tylko nic w sieci nie znalazłem na temat możliwości w B7..... :mysli:

poeksperymentowałbym na swoim kompie... w końcu z tego co mówiłeś komputer do B7 majątku nie kosztuje... :wink4:

ja nie wiem gdzie ty przeczytałeś że on może pokazać prędkość. ja tylko raz jeszcze słyszałem od serwisu że można na klimie jeszcze jakiś fikołek zrobić żeby pokazywał niby. muszę pogadać z tym gościem przy okazji - nie interesowała mnie ta opcja wtedy :P

co do komputera - pamiętaj że ja mówiłem o koputerze silnika a nie całym command centre :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rem1k, mam dopisać do listy? No i połowicę też,jak mniemam? :cool1:

jeszcze muszę pogadać z małżą czy reflektuje :decayed:

Oki :good: :good: :good: :good:

Jak coś, daj znać do końca tygodnie, bo rezerwację trzeba zrobić :wink4: :wink4: :wink4:

dzisiaj takie jaskółeczki spotkałem po drodze :gwizdanie:

DSC_8816.jpg

DSC_8824.jpg

DSC_8821.jpg

DSC_8822.jpg

Bartek, także tego.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Mógłbym zostać ich masażystą :D

Albo nawet tylko podawać im ręczniki :kox:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 21:49_________________________________________________Tak patrzę na to ostatnie zdjęcie, i tak ciężko by mi było się zdecydować, którą z tej dziewiątki najchętniej bym.... eeee.... no. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rem1k najważniejsze, że ogarnąłeś temat............ zastanawia mnie jeszcze możliwość przekodowania FISa by pokazywał prędkość.... tylko nic w sieci nie znalazłem na temat możliwości w B7..... :mysli:

poeksperymentowałbym na swoim kompie... w końcu z tego co mówiłeś komputer do B7 majątku nie kosztuje... :wink4:

ja nie wiem gdzie ty przeczytałeś że on może pokazać prędkość. ja tylko raz jeszcze słyszałem od serwisu że można na klimie jeszcze jakiś fikołek zrobić żeby pokazywał niby. muszę pogadać z tym gościem przy okazji - nie interesowała mnie ta opcja wtedy :P

co do komputera - pamiętaj że ja mówiłem o koputerze silnika a nie całym command centre :decayed:

To o czym piszesz (myślisz) to odczytywanie na klimatroniku przy pomocy kodów diagnostycznych różnych wartości... w tym również prędkości. W B7 jest to niedostępne... a mi chodzi o odczytywanie z konkretnego kanału prędkości i wyświetlaniu na FIS (Audi A4 B8 ma coś takiego...).

Tutaj masz to o czym piszę (myślę) - zobacz na FISa.

Dokładnie coś takiego chcę uzyskać w B7. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_9068.jpg

DSC_9057.jpg

Aha, ok, zrozumiałem aluzję.

Jest ich dziesięć, a nie dziewięć. :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz to o czym piszę (myślę) - zobacz na FISa.

Dokładnie coś takiego chcę uzyskać w B7. :mysli:

czaje czaje. nieźle wygląda. jak będziesz wiedział jak to przekodujemy :D

zastanawiam się nad tymi ksenonami... :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz to o czym piszę (myślę) - zobacz na FISa.

Dokładnie coś takiego chcę uzyskać w B7. :mysli:

czaje czaje. nieźle wygląda. jak będziesz wiedział jak to przekodujemy :D

Trochę dokumentacji pociągnąłem z jakiegoś rosyjskiego forum.... i sobie czytam. :read: Jak ogarnę temat to będziemy kombinować.....bo na "pałę" nie będziemy kodować. :rolleyes:

zastanawiam się nad tymi ksenonami... :cool1: :gwizdanie:

I dobrze myślisz.... ksenony to :good: sprawa. Ja już mam zderzak pod ksenony wymieniony - pozostaje tylko wymiana lampek, kodowanie i do przodu. :wink4:

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 00:34_________________________________________________pstrykać? :cool1:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 02:33_________________________________________________PSTRYK :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no ... :wink4: byle do łikendu :kox:

:good:

Święte słowa, Siostro :wink4:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 07:45_________________________________________________Dobra, lecę, miłego dnia wszystkim :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: glowa boli :)

a gdzie poranek z valentina ?? :P

Siema Seba :papa:

Powiem tak, yyyy..... moja Szanowna Małżonka zaczęła zaglądać na forum i, no wiesz, sam rozumiesz, poranek z Valentiną został zdjęty z anteny :embarrassed:

Ale coś wymyślę

:wink4:

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 09:01_________________________________________________

1294785124_by_radzi01_500.jpg

:nabijasie:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 09:06_________________________________________________

A to demot na dziś:

1294765314_by_Rivijski_500.jpg

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 09:07_________________________________________________

Dobra, na razie znikam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...