Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

no to coś na dobranoc i już :wink4:

beautiful_life_linkinncom_girl_photo_portret_sexy_women_portrait_woman_beauty_face_rostros_beautiful_large.jpg

M_beauty_woman_Celebrities_MORENNA_large.jpg

zzz.jpg

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 21:11_________________________________________________papatki wszystkim :papa: :papa: :papa:

padam na twarz :lazy: :lazy:

do poklikania jutro :wink4: . A jutro

ppppppppiiiiiiiiiiiąąąąąąąąąąąttttttttttttttuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiooooooooooooo :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

coś na lepszy sen ... :gwizdanie:

AUDI R8 (FOLLOW THE LEADER) BY FORMAT67.NET

Ta reklama zarąbiście jest zrobiona pod baby.... R8 jest super ale pokazana w takim stylu to sory.... ale nie trafia to do mnie....albo jestem za prymitywny by takie coś zrozumieć.... też możliwe. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś na lepszy sen ... :gwizdanie:

AUDI R8 (FOLLOW THE LEADER) BY FORMAT67.NET

Ta reklama zarąbiście jest zrobiona pod baby.... R8 jest super ale pokazana w takim stylu to sory.... ale nie trafia to do mnie....albo jestem za prymitywny by takie coś zrozumieć.... też możliwe. :rolleyes:

zgadzam się w 100% :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to coś na dobranoc i już :wink4:

beautiful_life_linkinncom_girl_photo_portret_sexy_women_portrait_woman_beauty_face_rostros_beautiful_large.jpg

M_beauty_woman_Celebrities_MORENNA_large.jpg

zzz.jpg

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 21:11_________________________________________________papatki wszystkim :papa: :papa: :papa:

padam na twarz :lazy: :lazy:

do poklikania jutro :wink4: . A jutro

ppppppppiiiiiiiiiiiąąąąąąąąąąąttttttttttttttuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiooooooooooooo :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

I o to cały tydzień walczyliśmy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze myślisz.... ksenony to :good: sprawa. Ja już mam zderzak pod ksenony wymieniony - pozostaje tylko wymiana lampek, kodowanie i do przodu. :wink4:

chcesz kupić na alledrogo? trzeba jeszcze będzie oprócz samych lamp dokupić parę bajerów. kostki chyba itp.[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 21:47_________________________________________________

coś na lepszy sen ... :gwizdanie:

AUDI R8 (FOLLOW THE LEADER) BY FORMAT67.NET

Ta reklama zarąbiście jest zrobiona pod baby.... R8 jest super ale pokazana w takim stylu to sory.... ale nie trafia to do mnie....albo jestem za prymitywny by takie coś zrozumieć.... też możliwe. :rolleyes:

zgadzam się w 100% :good: :good: :good:

ta reklama to nie wiem kto target na nią wymyślał. może lepiej niech się zajmą produkcją samochodów a nie reklam :) każdy niech robi to co umie najlepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rem1k, czy zdecydowałeś się już odnośnie 29-go?

Sorki, że tak cisnę, ale w sobotę będę rezerwował stoliki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze myślisz.... ksenony to :good: sprawa. Ja już mam zderzak pod ksenony wymieniony - pozostaje tylko wymiana lampek, kodowanie i do przodu. :wink4:

chcesz kupić na alledrogo? trzeba jeszcze będzie oprócz samych lamp dokupić parę bajerów. kostki chyba itp.[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 21:47_________________________________________________

coś na lepszy sen ... :gwizdanie:

AUDI R8 (FOLLOW THE LEADER) BY FORMAT67.NET

Ta reklama zarąbiście jest zrobiona pod baby.... R8 jest super ale pokazana w takim stylu to sory.... ale nie trafia to do mnie....albo jestem za prymitywny by takie coś zrozumieć.... też możliwe. :rolleyes:

zgadzam się w 100% :good: :good: :good:

ta reklama to nie wiem kto target na nią wymyślał. może lepiej niech się zajmą produkcją samochodów a nie reklam :) każdy niech robi to co umie najlepiej :D

BABY to sobie marzą oglądajac Detroit 2011 o Audi A6 hybrydzie :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 22:35_________________________________________________

powitac, co do polerki to rozwalilem taka

Tomek a Tobie ile czasu będą naprawiać auto? bo tak sobie gdybam ile moje mogłoby stać. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kimi-as, może pojadymy razem zrobić rezerwację na te stoliczki?

a pro'po soboty, możemy liczyć na obie strony? ;( :gwizdanie:

Kasia, z tą rezerwacją to będzie na telefon załatwione, bo Iza się obraca w kręgach zbliżonych do właścicieli :D

Także luz :naughty: :naughty: :naughty:

Co do soboty - to na którą chcecie jechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, nie pytałam jeszcze miśka, ale myślę że ok 18[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 22:44_________________________________________________ z drugiej strony z tymi stoliczkami to fajnie by było samemu sobie wybrać "dobre" miejsce :naughty::kox:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 22:45_________________________________________________spadam do miśka, śpi snem zimowym jak stary niedźwiedź :evil:

paaaaaaaaaaaaaaaa chłopoki i dziewczynki :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze myślisz.... ksenony to :good: sprawa. Ja już mam zderzak pod ksenony wymieniony - pozostaje tylko wymiana lampek, kodowanie i do przodu. :wink4:

chcesz kupić na alledrogo? trzeba jeszcze będzie oprócz samych lamp dokupić parę bajerów. kostki chyba itp.

tak na alledrogo będę chciał zakupić jakiś zadbany zestawik i zamontować (oczywiście kostki czy kabelki brakujące też...) myślę że oryginalne bixenony skrętne poprawią widoczność (nie ukrywam, że obecne zwykłe lampy też ładnie świecą ale mogłoby być lepiej)

http://allegro.pl/audi-a4-a-4-05-07-bi-xenon-bixenon-xenony-skretne-i1411755991.html

W sumie nie zastanawiałem się co mi jeszcze będzie brakowało do tego zestawu... kodowanie jest proste więc myślę, że jest to do wykonania... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rem1k, czy zdecydowałeś się już odnośnie 29-go?

Sorki, że tak cisnę, ale w sobotę będę rezerwował stoliki.

ja narazie jeden - mówiłem przeca że muszę z małżą uzgodnić :P

Oki, dopisuję :good:

Kasia, a czy to takie istotne jest z tymi stolikami, w którym to miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...