Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sebastianie...domyślam się, że PYK'asz :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 00:28_________________________________________________Dobra, gaszę. Najwyżej ktoś sobie zapali :decayed:

Pstryk!

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

LOL... słuszne podejście... :D

Opublikowano

siemka for all :hi: :hi:

no i doczekaliśmy :dance: :dance: piątek, piąteczek, piątuniunio :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>

btw Panton dziś 4.22 chłopie ty jeszcze nie spałeś czy już nie spałeś :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

z tego co widać, to kolega panton niewiele snu wymaga :decayed: jakiś terminator chyba :kox::wink4:

Opublikowano

:hi:

Misie moje, to nie była reklama :doh1: tylko sztuka

format67 robią filmiki w różnym klimacie i musze przyznać że ten akurat im sie trochę 'rozjechal'

ale kiedyś wklejałam Wam filmy o Hondzie NSX i jak mi powiecie, że były nudne to chyba sobie strzele :strzal:

:wink4:

Opublikowano

btw Panton dziś 4.22 chłopie ty jeszcze nie spałeś czy już nie spałeś :shocked: :shocked: :shocked:

jeszcze nie spałem.... :cool1::hi:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 08:57_________________________________________________

:hi: :hi: :hi:

z tego co widać, to kolega panton niewiele snu wymaga :decayed: jakiś terminator chyba :kox::wink4:

2h to dużo czasu.... :gwizdanie:

Opublikowano

Aloha ewryciało :papa:

Jak wiecie, dziś jest.... ppppppppppppiiiiiiiiiiiąąąąąąąąąąąąąąąąąttttttttteeeeeeeeeeeeeczeeeeeeeeeeeeeek !!!! :dance:

:D

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Cześć Kłysiu :D

Dobra, ja na razie znikam, bo będzie dym :tongue4:

Opublikowano

a ja się pojawiam :tongue4:

Opublikowano

Co tu taka plaża dzisiaj? :blink:

Opublikowano

wszyscy udają że pracują :kox:

Opublikowano

Mam prośbę czy ktoś by się nie pofatygował i gościowi "jebnął" lub odebrał co moje(kasę bym oddał za wysyłkę albo Hugo jak będzie tam gdzieś u Was to mi bliżej do niego), bo badziewiak oszukał mnie na jednym uchwycie do relinga wysłał mi jeden taki jak chciałem(aluminiowy), a drugi jakiś złom stalowy. Od 3 tyg próbuje wyegzekwować ten dobry i ni cholery mówi że wysłał ale do tej pory to na ślimaku by doszło.

Adres:

CB RADIO SERWIS "MECENAS"

SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS - STROJENIE

ul. Dąbrowskiego 225/243 p. 303

93-231 Łódź ( Dąbrowa )

Mój nick na alledrogo: minimarket jeśli by miał jakieś ale

Opublikowano

Mam prośbę czy ktoś by się nie pofatygował i gościowi "jebnął" lub odebrał co moje(kasę bym oddał za wysyłkę albo Hugo jak będzie tam gdzieś u Was to mi bliżej do niego), bo badziewiak oszukał mnie na jednym uchwycie do relinga wysłał mi jeden taki jak chciałem(aluminiowy), a drugi jakiś złom stalowy. Od 3 tyg próbuje wyegzekwować ten dobry i ni cholery mówi że wysłał ale do tej pory to na ślimaku by doszło.

Adres:

CB RADIO SERWIS "MECENAS"

SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS - STROJENIE

ul. Dąbrowskiego 225/243 p. 303

93-231 Łódź ( Dąbrowa )

Mój nick na alledrogo: minimarket jeśli by miał jakieś ale

Wszystko fajnie tylko trzeba kogoś z siłą perswazji :D [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 14:15_________________________________________________

wszyscy udają że pracują :kox:

:) Pracuja , pracują :hi: witam Basiu

Opublikowano

Ja bym w demokratycznym głosowaniu wybrał Miśka do tego zadania :decayed:

Opublikowano

trzeba by go jakoś uzbroić -----> :baseball::piroman:

:kox:

Opublikowano

Weźmie od Adasia pistolet na kulki i da radę :decayed:

Opublikowano

Weźmie od Adasia pistolet na kulki i da radę :decayed:

:polew: jak dla mnie wkurzony :disgust: Misiek wystarczy :]

[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 15:50_________________________________________________

trzeba by go jakoś uzbroić -----> :baseball::piroman:

:kox:

:polew: :polew:

Opublikowano

rozniesie ten kurwidołek na pięści :polew: :polew:

Opublikowano

Basieńka ma rację.... wszyscy udają, że zapracowani.... :wink4: ps: ale zrobiła się fajna mgła... pewnie za 1,2h będzie ładne mleko... :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.