Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

było za***iście... :good: pośmieliśmy się z nieobecnych.... :wink4: było cztery autka..... :> i w cholerę konkurencji (Ford Fiesta, FSO, Rover) ale daliśmy radę... :decayed:

:D

No no, w każdym rogu parkingu inny klub. Tradycyjnie porobiliśmy sobie jaja z Dełu :D

rem1k, robi wrażenie ta Twoja furka.

zgadzam się w 100% :notworthy:

Pantona seria jakoś tak nie rzuca na kolana :naughty: :naughty: :naughty:

nie da się ukryć Kimi... ale z obniżeniem autka wstrzymuję się (zimo w Polsce jest jaka jest :confused4: ).... a tylny zderzak DTM w B7 to kosmos.... obłędnie poprawia wygląd.... :shocked:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie da się ukryć Kimi... ale z obniżeniem autka wstrzymuję się (zimo w Polsce jest jaka jest confused4 ).... a tylny zderzak DTM w B7 to kosmos.... obłędnie poprawia wygląd.... shocked

Oczywiście nie odbieraj tego jako jakiś zarzut, czy coś, to było żartem napisane :D

Seria nie seria - 2 litry, 200 KM i Quattro budzi respekt. :good: :good: :good:

Opublikowano

Ta ten tylny zderzak DTM :good: :good: :good:

Opublikowano

Ta ten tylny zderzak DTM :good: :good: :good:

Nie no, zderzak :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 20:56_________________________________________________

Dobra, ja spadam. Panowie, dzięki za spocika :notworthy:

Do jutra, dobrej nocy :papa:

Opublikowano
nie da się ukryć Kimi... ale z obniżeniem autka wstrzymuję się (zimo w Polsce jest jaka jest confused4 ).... a tylny zderzak DTM w B7 to kosmos.... obłędnie poprawia wygląd.... shocked

Oczywiście nie odbieraj tego jako jakiś zarzut, czy coś, to było żartem napisane :D

Seria nie seria - 2 litry, 200 KM i Quattro budzi respekt. :good: :good: :good:

Kimi luz... ja tylko wyjaśniłem dlaczego nie idę w kierunku obniżenia auta..... chociaż wygląd + trakcja zdecydowanie się poprawia... :)

Mam inne pomysły i koncepcje na poprawienie wyglądu autka..... :wink4:

Opublikowano

a nam się nie chciało przyjechać :wallbash:

my już pyknęliśmy co mieliśmy, Misiek już nie daje rady, brakuje mu sił :thumbdown::wink4:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 21:10_________________________________________________ile można :mysli:

Opublikowano

a nam się nie chciało przyjechać :wallbash:

my już pyknęliśmy co mieliśmy, Misiek już nie daje rady, brakuje mu sił :thumbdown::wink4:

kochana no ilez kurka mozna pic :kox:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 21:11_________________________________________________ha ha ha

ta sama mysl :evil:

Opublikowano

a nam się nie chciało przyjechać :wallbash:

my już pyknęliśmy co mieliśmy, Misiek już nie daje rady, brakuje mu sił :thumbdown::wink4:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 21:10_________________________________________________ile można :mysli:

trening czyni mistrza... :D

Opublikowano

i znowu o piciu :gwizdanie:

Opublikowano

standart

albo picie albo dupcie

2 tematy przewodnie :good:

Opublikowano
  • Autor

sie wie nie no bo nie bedziemy przeciez o autach gadac :P

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

to lepiej o dupciach :tongue4:

Opublikowano

wasze prawie takie ladne jak wasze auta :evil:

Opublikowano

wiedziałem :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

siema ktos Ty ?? :P [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 21:27_________________________________________________

wasze prawie takie ladne jak wasze auta :evil:

ale masz fajny avatar :P dawno nie mowilem :D

Opublikowano

bo dawno tu nie zagladales :gwizdanie:

nic sie nie martw Misiek cie zastepowal :evil:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed: :decayed: no to dobrze :D cieszy mnie to :D
Opublikowano

jak bylo w Zakopcu????? :tongue4:

Opublikowano
:siema: ja wlasnie z Kielc wrocilem :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.