Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

siema ktos Ty ?? :P [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 21:27_________________________________________________

wasze prawie takie ladne jak wasze auta :evil:

ale masz fajny avatar :P dawno nie mowilem :D

statek widmo :polew::naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

skarbek sie znalazl :polew:

Opublikowano

:siema:

Sprawencje mam do Was :decayed:

Poszukuję kogoś kto ma jakieś dojścia do firmy zajmującej się produkcją pościeli, chodzi mi o poduszki.

Ktoś ma brata, ciocie, wujka, kogokolwiek co zna się na tym i coś może pomóc to bardzo proszę o kontakt na PW.

Dziękuję za uwagę :hi:

Opublikowano

skarbek sie znalazl :polew:

to nie jest skarb tylko skrab :polew: mylisz tak samo jak pytona :polew:
Opublikowano

pyton byl chyba pontonem :gwizdanie:

:evil:

Opublikowano

:siema:

Sprawencje mam do Was :decayed:

Poszukuję kogoś kto ma jakieś dojścia do firmy zajmującej się produkcją pościeli, chodzi mi o poduszki.

Ktoś ma brata, ciocie, wujka, kogokolwiek co zna się na tym i coś może pomóc to bardzo proszę o kontakt na PW.

Dziękuję za uwagę :hi:

u nas tylko sami alkohloicy bezrobotni :polew::tongue4:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 21:54_________________________________________________

pyton byl chyba pontonem :gwizdanie:

:evil:

byl.... :good:
Opublikowano

:siema:

Sprawencje mam do Was :decayed:

Poszukuję kogoś kto ma jakieś dojścia do firmy zajmującej się produkcją pościeli, chodzi mi o poduszki.

Ktoś ma brata, ciocie, wujka, kogokolwiek co zna się na tym i coś może pomóc to bardzo proszę o kontakt na PW.

Dziękuję za uwagę :hi:

Pod skrzunie czy pod silnik :polew::naughty:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 21:55_________________________________________________

skarbek sie znalazl :polew:

to nie jest skarb tylko skrab :polew: mylisz tak samo jak pytona :polew:

No własnie :good:
Opublikowano

u nas tylko sami alkohloicy bezrobotni :polew::tongue4:

Ale rodziny chyba jakieś macie :kox:

Pod skrzunie czy pod silnik :polew::naughty:

Pod głowe, tą dużą :decayed:

Opublikowano

skarb czy skrable jeden gwizdek :D

Opublikowano

u nas tylko sami alkohloicy bezrobotni :polew::tongue4:

Ale rodziny chyba jakieś macie :kox:

Pod skrzunie czy pod silnik :polew::naughty:

Pod głowe, tą dużą :decayed:

Jarus lepsze sny Ci sie marza :gwizdanie:

Opublikowano

dobra milo bylo ale jutro od nowa trzeba isc potyrac sobie troszke :gwizdanie: takze do poklikania :papa:

Opublikowano

:siema:

Sprawencje mam do Was :decayed:

Poszukuję kogoś kto ma jakieś dojścia do firmy zajmującej się produkcją pościeli, chodzi mi o poduszki.

Ktoś ma brata, ciocie, wujka, kogokolwiek co zna się na tym i coś może pomóc to bardzo proszę o kontakt na PW.

Dziękuję za uwagę :hi:

u nas tylko sami alkohloicy bezrobotni :polew::tongue4:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 21:54_________________________________________________

pyton byl chyba pontonem :gwizdanie:

:evil:

byl.... :good:

:no:

Opublikowano

Jarus lepsze sny Ci sie marza :gwizdanie:

Wszystko w swoim czasie :naughty:

Opublikowano
:hi: wielki Pytonie :polew:
Opublikowano

dobra milo bylo ale jutro od nowa trzeba isc potyrac sobie troszke :gwizdanie: takze do poklikania :papa:

to ty nie nalezysz do tej grupy alkoholikow i bezrobotnych :shocked:

:evil:

Opublikowano

skarb czy skrable jeden gwizdek :D

Nie wiem o co kaman :no:
Opublikowano

posiedzisz tu jeszcze troche i załapiesz :wink4:

Opublikowano

dobra milo bylo ale jutro od nowa trzeba isc potyrac sobie troszke :gwizdanie: takze do poklikania :papa:

to ty nie nalezysz do tej grupy alkoholikow i bezrobotnych :shocked:

:evil:

no jak nie jak tak przeciez napislaem ze jutro tzreba potyrac troszke :drunk: a nie dopislaem ze pod sklepem :polew:
Opublikowano

to w Grodzie Kraka tak cienko z pościelą :mysli:

Tomek czym teraz latasz

Opublikowano

posiedzisz tu jeszcze troche i załapiesz :wink4:

:drunk::ad:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.