Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

spamer wrocil, juz strony leca :gwizdanie:

:bokser: kamon :bokser:

:decayed::kox::decayed::naughty:

ale jaki sos czosnkowy zrobilem dobry ........uuuuaaaaaaaaaaaaaaa..... jutro w metrze wszyscy na raz wysiada :D:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

klysek89: Ciebie dzisiaj widziałem na Kościuszki ? :gwizdanie: czy kogo :naughty: zapomniałem blach spisać

Opublikowano

Aloha ewryciało, co sie tutaj działo? :naughty: :naughty: :naughty:

Widze, że trzeba przyozdobić 1666 stronkę, nie?

Patrzcie i podziwiajcie :kox: :kox: :kox:

ashley-kahsaklahwee.jpg

3642986253ff048f8525d3ff3f31680f.jpg

a5f951a10212763f758102b8cf44c67b.jpg[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:11_________________________________________________

klysek89: Ciebie dzisiaj widziałem na Kościuszki ? :gwizdanie: czy kogo :naughty: zapomniałem blach spisać

Drogą dedukcji:

Mamy w ŁDZ Bandzie dwie szmaragdowe B5 w sedanie.

Ponieważ moja stała dziś grzecznie na parkingu pod blokiem, wnioskuję, że tak - to był Kłysiu :D

Opublikowano

A ja dziś wreszcie oliwe wymieniłem w swojej niuni :wink4:

Bo domagała się już od jakiegoś czasu :D

Opublikowano

A ja dziś wreszcie oliwe wymieniłem w swojej niuni :wink4:

Bo domagała się już od jakiegoś czasu :D

:good: :good: :good:

A na czym jeździsz? :mysli:

Opublikowano

A ja dziś wreszcie oliwe wymieniłem w swojej niuni :wink4:

Bo domagała się już od jakiegoś czasu :D

:good: :good: :good:

A na czym jeździsz? :mysli:

Mobil1 5W50
Opublikowano

no to kolega szaleje :naughty:

Opublikowano

A ja dziś wreszcie oliwe wymieniłem w swojej niuni :wink4:

Bo domagała się już od jakiegoś czasu :D

:good: :good: :good:

A na czym jeździsz? :mysli:

Mobil1 5W50

Mobil 1 Super S 10W/40 :gwizdanie:

Opublikowano

A ja dziś wreszcie oliwe wymieniłem w swojej niuni :wink4:

Bo domagała się już od jakiegoś czasu :D

:good: :good: :good:

A na czym jeździsz? :mysli:

Mobil1 5W50

A mówią ze to do bani olej :polew:
Opublikowano
  • Autor

KIMI SZACUNECZEK NIE POWIEM SYMPATYCZNIE SIE ZROBILO :D:notworthy: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:34_________________________________________________hmm jak znajdziesz jakas taka z tych co podeslales to zmienimy baner w topie :D:P

Opublikowano

A ja dziś wreszcie oliwe wymieniłem w swojej niuni :wink4:

Bo domagała się już od jakiegoś czasu :D

:good: :good: :good:

A na czym jeździsz? :mysli:

Mobil1 5W50

A mówią ze to do bani olej :polew:

A czemu tak mówią? :cool1:

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:35_________________________________________________Seba,znaczy się tę Panią: Ashley Kahsaklahwee leżącą? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:36_________________________________________________

A to?

Obrócisz ją sobie na plecy w Fotoszopie :D

15.jpg

Opublikowano

za mało opłacili w testach :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A ja dziś wreszcie oliwe wymieniłem w swojej niuni :wink4:

Bo domagała się już od jakiegoś czasu :D

:good: :good: :good:

A na czym jeździsz? :mysli:

Mobil1 5W50

A mówią ze to do bani olej :polew:

A czemu tak mówią? :cool1:

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:35_________________________________________________Seba,znaczy się tę Panią: Ashley Kahsaklahwee leżącą? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:36_________________________________________________

A to?

Obrócisz ją sobie na plecy w Fotoszopie :D

15.jpg

nie widac :D

Opublikowano

Cholera, zaraz odszukam tamto, bo zginęło :confused4:

A tymczasem...

Ashley-Kahsaklahwee_dyme.jpg

Damn, jestem w tym coraz lepszy, co następna, to fajniejsza :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

A ja dziś wreszcie oliwe wymieniłem w swojej niuni :wink4:

Bo domagała się już od jakiegoś czasu :D

:good: :good: :good:

A na czym jeździsz? :mysli:

Mobil1 5W50

A mówią ze to do bani olej :polew:

Przecież nikt nikogo nie zmusza do lania takiego badziewnego oleju :tongue4:

Wiem że na tym forum to tylko polecają Motula a ja jeżdze na takim jaki mnie odpowiada

Opublikowano

żartuje Kimi :tongue4: NA DOBRYM OLEJU JEŹDZISZ :good:

Opublikowano

no ja tez jak odbiorę brykę muszę wymienić,dziś byłem w aucie stoi, nic nie robią i znowu odwlecze się ze dwa dni ;( bo jeszcze tylne drzwi miałem przerysowane i musi Warta to zaakceptować

Opublikowano
:tongue4:
Opublikowano

Seba, może z tego zdjęcia coś wyrezasz :naughty: :naughty: :naughty:

3642986253ff048f8525d3ff3f31680f.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.