Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam:) w czwartek odbieram moja furke

A co ci się stało :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam:) w czwartek odbieram moja furke

A co ci się stało :mysli:

znak go zaatakowal :polew:
Opublikowano

witam:) w czwartek odbieram moja furke

A co ci się stało :mysli:

znak go zaatakowal :polew:

kłysiu :polew: coś fakty popie....szyłeś :D
Opublikowano

witam:) w czwartek odbieram moja furke

A co ci się stało :mysli:

znak go zaatakowal :polew:

kłysiu :polew: coś fakty popie....szyłeś :D

oj wypraszam sobie ja ze znakami nie mialem nic do czynienia:D mnie tylko boki otarli:D[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 18:09_________________________________________________o ide meczyk obejrzec

Opublikowano

witam:) w czwartek odbieram moja furke

A co ci się stało :mysli:

znak go zaatakowal :polew:

klysek89 pomyliłeś ludka.... :polew:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 18:20_________________________________________________

:hi: siemka :) [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 16:24_________________________________________________

A ja zacząłem studiować dokumentację ZF.... i już wiem, że do mojej skrzyni wchodzi 9l oleju... więc nie wiem jak Sopa chce zrobić dynamiczną wymianę mając 7l.... :wallbash:

Może pomylił ją z Multi ? :D u mnie weszło tyle hehe

może faktycznie pomylił mimo, że dostał jasno napisane tiptronic i jeszcze VIN auta... :blink: a jak zapytałem jaki olej będzie lany do skrzyni to dostałem odpowiedź "JEST TO OLEJ SPEŁNIAJĄCY NORMĘ G-060-162" i tyle się dowiedziałem :D (drukowanymi mi napisała laska) :naughty:

Opublikowano

Gra dziśaj Polska w ręczną :kox:

Opublikowano

super

Opublikowano

witam:) w czwartek odbieram moja furke

e no to w niedziele ocenimy :naughty:

Dokładnie proszę ocenić, bo ja ide jako druga. Będziesz miał Krzysiu możliwość obejrzenia "fuszerki" Idczaka na żywo. :rolleyes:

Opublikowano

witam:) w czwartek odbieram moja furke

e no to w niedziele ocenimy :naughty:

Dokładnie proszę ocenić, bo ja ide jako druga. Będziesz miał Krzysiu możliwość obejrzenia "fuszerki" Idczaka na żywo. :rolleyes:

Madzia, kiedy na spota w końcu przyjedziesz? :cool1:

Opublikowano

sie obklei folią i będzie cacy :P

Opublikowano

witam:) w czwartek odbieram moja furke

e no to w niedziele ocenimy :naughty:

Dokładnie proszę ocenić, bo ja ide jako druga. Będziesz miał Krzysiu możliwość obejrzenia "fuszerki" Idczaka na żywo. :rolleyes:

Madzia, kiedy na spota w końcu przyjedziesz? :cool1:

Jak to kiedy? 29 stycznia :) w sobote wstawiam auto do naprawy.

Opublikowano

witam:) w czwartek odbieram moja furke

e no to w niedziele ocenimy :naughty:

Dokładnie proszę ocenić, bo ja ide jako druga. Będziesz miał Krzysiu możliwość obejrzenia "fuszerki" Idczaka na żywo. :rolleyes:

Madzia, kiedy na spota w końcu przyjedziesz? :cool1:

Jak to kiedy? 29 stycznia :) w sobote wstawiam auto do naprawy.

Mam na myśli niedzielnego spota, tego, na którym nabijamy się z Dełu :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

witam:) w czwartek odbieram moja furke

e no to w niedziele ocenimy :naughty:

Dokładnie proszę ocenić, bo ja ide jako druga. Będziesz miał Krzysiu możliwość obejrzenia "fuszerki" Idczaka na żywo. :rolleyes:

Madzia, kiedy na spota w końcu przyjedziesz? :cool1:

Jak to kiedy? 29 stycznia :) w sobote wstawiam auto do naprawy.

Mam na myśli niedzielnego spota, tego, na którym nabijamy się z Dełu :decayed: :decayed: :decayed:

Kimi ...nie przyjadę w niedziele, bo jak wyżej wspomniałam oddaje auto w SOBOTĘ. :gwizdanie:

Opublikowano

witam:) w czwartek odbieram moja furke

e no to w niedziele ocenimy :naughty:

Dokładnie proszę ocenić, bo ja ide jako druga. Będziesz miał Krzysiu możliwość obejrzenia "fuszerki" Idczaka na żywo. :rolleyes:

No prosze Was jakies fuszerki, ja chce ladne auto a nie jakas fuszerke

Opublikowano

witam:) w czwartek odbieram moja furke

e no to w niedziele ocenimy :naughty:

Dokładnie proszę ocenić, bo ja ide jako druga. Będziesz miał Krzysiu możliwość obejrzenia "fuszerki" Idczaka na żywo. :rolleyes:

No prosze Was jakies fuszerki, ja chce ladne auto a nie jakas fuszerke

Ładne auto już miałeś :nabijasie:

Opublikowano

witam:) w czwartek odbieram moja furke

e no to w niedziele ocenimy :naughty:

Dokładnie proszę ocenić, bo ja ide jako druga. Będziesz miał Krzysiu możliwość obejrzenia "fuszerki" Idczaka na żywo. :rolleyes:

No prosze Was jakies fuszerki, ja chce ladne auto a nie jakas fuszerke

Ładne auto już miałeś :nabijasie:

Będzie ładne, będzie :good:

Opublikowano

witam:) w czwartek odbieram moja furke

e no to w niedziele ocenimy :naughty:

Dokładnie proszę ocenić, bo ja ide jako druga. Będziesz miał Krzysiu możliwość obejrzenia "fuszerki" Idczaka na żywo. :rolleyes:

No prosze Was jakies fuszerki, ja chce ladne auto a nie jakas fuszerke

Ładne auto już miałeś :nabijasie:

Kimi podstawic CI mojego sąsiada:D wypłaca pieniądze z OC:D

Opublikowano

witam:) w czwartek odbieram moja furke

e no to w niedziele ocenimy :naughty:

Dokładnie proszę ocenić, bo ja ide jako druga. Będziesz miał Krzysiu możliwość obejrzenia "fuszerki" Idczaka na żywo. :rolleyes:

Oj Madziu nawet jak coś zauważę to i tak ci nie będę mówił :tongue4:

Ale może akurat chłopaki sie sprężą i fuszerki nie będzie :cool1:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 21:18_________________________________________________A propo Idczaka to dziś musiałem go odwiedzić bo podczas wymiany oliwy ułamała się jedna spinka osłony silnika i musiałem się w nią zaopatrzyć :confused4:

Opublikowano

Bart kiedy kosztujemy ta wode piwna :tongue4:

Opublikowano

chris na ile cie skroił :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.