Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no mam tam znajomego u Idczaka mam nadzieje ze zrobią jakiejś fuszerki i że będzie git

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chris na ile cie skroił :rolleyes:

powiem ci że jeszcze nie wiem bo zamówiłem 2 gniazda spinek i przy okazji jeszcze gałke-śrubę podszybia czyli coś około dychy mnie skroi :tongue4:
Opublikowano

eeeeee to luźna guma :tongue4:

Opublikowano

eeeeee to luźna guma :tongue4:

nie no spoko :tongue4:

Bartek ty nie wiesz czy gdzieś w mieście jest jakiś sklep z takimi pierdołami może jest jakiś dealer czy przedstawicielstwo Romixu :mysli:

Opublikowano

Bart kiedy kosztujemy ta wode piwna :tongue4:

sie przegryza, przyniose imiennikowi moze sie podzieli ;p

Opublikowano

Siemka wszystkim z wieczora :confused4: :confused4: :confused4:

bez własnego kompa to masakra jakaś normalnie :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor
:bry::D
Opublikowano

Siemka wszystkim z wieczora :confused4: :confused4: :confused4:

bez własnego kompa to masakra jakaś normalnie :wallbash: :wallbash:

Mariusz bez kompa jak bez kompa a co pow bez auta jak ja od środy mecze się mpk i już dwa mandaciki wpadły:)

Opublikowano

Siemka wszystkim z wieczora :confused4: :confused4: :confused4:

bez własnego kompa to masakra jakaś normalnie :wallbash: :wallbash:

Mariusz bez kompa jak bez kompa a co pow bez auta jak ja od środy mecze się mpk i już dwa mandaciki wpadły:)

To trzeba bileciki kupywać :polew: :polew:

Opublikowano

Siemka wszystkim z wieczora :confused4: :confused4: :confused4:

bez własnego kompa to masakra jakaś normalnie :wallbash: :wallbash:

Mariusz bez kompa jak bez kompa a co pow bez auta jak ja od środy mecze się mpk i już dwa mandaciki wpadły:)

Tomek współczuję :pociesz: :pociesz: chociaż mój Ś.P. ojciec pracował kiedyś w MPK to ja też na nich jechałem że :rant: :rant: :rant:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 21:51_________________________________________________

Siemka wszystkim z wieczora :confused4: :confused4: :confused4:

bez własnego kompa to masakra jakaś normalnie :wallbash: :wallbash:

Mariusz bez kompa jak bez kompa a co pow bez auta jak ja od środy mecze się mpk i już dwa mandaciki wpadły:)

To trzeba bileciki kupywać :polew: :polew:

:wink4: mi się migaweczka pozostała :wink4: :wink4: choć już dawno nie ważna to i tak jeżdzę jak potrzebuję i działa bez problemów :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

spoko jak jade daleko kupuje ale zlapali mnie jak jechalem dwa przystanki i to przed samym domem no tragedia 140zl poszlo[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 21:52_________________________________________________e jeszcze dwa dni bez auta damy rade jutro do kutna w czwartek auto odbieram piatek wawa tydzien roboty i tydzien urlopu

Opublikowano

spoko jak jade daleko kupuje ale zlapali mnie jak jechalem dwa przystanki i to przed samym domem no tragedia 140zl poszlo

Aco to na ciebie 140 zł :polew: :polew:

Opublikowano

spoko jak jade daleko kupuje ale zlapali mnie jak jechalem dwa przystanki i to przed samym domem no tragedia 140zl poszlo

Aco to na ciebie 140 zł :polew: :polew:

ile by człowiek nie zarabiał to 140-pln by się w jakiś weekend zawsze przydał :wink4: :wink4:

Opublikowano

eeeeee to luźna guma :tongue4:

nie no spoko :tongue4:

Bartek ty nie wiesz czy gdzieś w mieście jest jakiś sklep z takimi pierdołami może jest jakiś dealer czy przedstawicielstwo Romixu :mysli:

podjedź na Przędzalnianą

Opublikowano

spoko jak jade daleko kupuje ale zlapali mnie jak jechalem dwa przystanki i to przed samym domem no tragedia 140zl poszlo

Aco to na ciebie 140 zł :polew: :polew:

ta co to 140zl nastepnym razem nie bede placil w terminie to do zaplaty bedzie 200zl

Opublikowano
  • Autor

heheh no no mozna by sie srooooogo yyyyy poniszczyc :P

Opublikowano

heheh no no mozna by sie srooooogo yyyyy poniszczyc :P

:good: :good: :good: choć by tak jak ja w miniony weekend :decayed: :decayed: :decayed: za 140 zyla to bym miał 7Litrów "księżycowej" o.70* - jest co pić :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Siema z wieczora, chopy :naughty:

Mario, co z tym kalendarzem?

Do roboty mam zabrać i sobie podjedziesz czy jak? :mysli:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 22:08_________________________________________________

skrab, masz ochotę się 29-go w sobotę poniszczyć co nieco? :cool1:

3 miejscówki zostały na bibę :gwizdanie:

Opublikowano

o ja zaraz ramki sobie zaloze jak autko odbiore bo przeciez jeszcze nie zamontowalem:P

Opublikowano

Kimi może koleżanki weźmiesz :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.