Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kimi może koleżanki weźmiesz :naughty:

Uhm, na peeewno.

Z Małżonką idę przecież, nie? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema z wieczora, chopy :naughty:

Mario, co z tym kalendarzem?

Do roboty mam zabrać i sobie podjedziesz czy jak? :mysli:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 22:08_________________________________________________

skrab, masz ochotę się 29-go w sobotę poniszczyć co nieco? :cool1:

3 miejscówki zostały na bibę :gwizdanie:

jeśli już masz to gitez majonez :good: - jutro bez problemu mogę podjechać do ciebie i odebrać :wink4: :wink4:

Opublikowano

Siema z wieczora, chopy :naughty:

Mario, co z tym kalendarzem?

Do roboty mam zabrać i sobie podjedziesz czy jak? :mysli:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 22:08_________________________________________________

skrab, masz ochotę się 29-go w sobotę poniszczyć co nieco? :cool1:

3 miejscówki zostały na bibę :gwizdanie:

jeśli już masz to gitez majonez :good: - jutro bez problemu mogę podjechać do ciebie i odebrać :wink4: :wink4:

Ale do pracy czy do domu? :mysli:

Opublikowano

kurka tez musze sie spiknac Kimi z Toba... ale nie mam czasu :(

Opublikowano

Kimi-asku mi obojętne :wink4: jeśli już go masz to mogę podjechać do domu - jutro oczywiście :gwizdanie:

Opublikowano

kurka tez musze sie spiknac Kimi z Toba... ale nie mam czasu :(

Spoko, jeszcze wszyskiego nie zjadłem :no:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Kimi-asku mi obojętne :wink4: jeśli już go masz to mogę podjechać do domu - jutro oczywiście :gwizdanie:

Oki, to zapraszam, po 18 będę już w domu :good:

Opublikowano

będę :good: :good:

Opublikowano

będę :good: :good:

Bądź... jak Tommy Lee Jones w Ściganym :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Siema z wieczora, chopy :naughty:

Mario, co z tym kalendarzem?

Do roboty mam zabrać i sobie podjedziesz czy jak? :mysli:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 22:08_________________________________________________

skrab, masz ochotę się 29-go w sobotę poniszczyć co nieco? :cool1:

3 miejscówki zostały na bibę :gwizdanie:

Ale jak i gdzie :mysli:

Opublikowano
:wallbash: :wallbash: na chwilę przestałem pisać i już wszystkich wywiało :kwasny: :kwasny:
Opublikowano

:wallbash: :wallbash: na chwilę przestałem pisać i już wszystkich wywiało :kwasny: :kwasny:

Nie wszystkich chciałbym zauważyć :cool1:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 22:56_________________________________________________

Oddaj Madzi kompa :rant:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: na chwilę przestałem pisać i już wszystkich wywiało :kwasny: :kwasny:

Nie wszystkich chciałbym zauważyć :cool1:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 22:56_________________________________________________

Oddaj Madzi kompa :rant:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

weź mi nic nie mów :wallbash: :wallbash: masakra jakaś, normalnie nie mogę się przy nim odnaleźć :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano

A kiedy będziesz miał swojego naprawionego? :mysli:

Opublikowano

A kiedy będziesz miał swojego naprawionego? :mysli:

dopiero jutro wysyłam do Serwisu :kwasny: :kwasny: więc min. tydzień :wallbash: :wallbash:

Jutro pogadamy :wink4:

Zawijam w kokon :lazy: :lazy: :lazy:

Opublikowano

A kiedy będziesz miał swojego naprawionego? :mysli:

dopiero jutro wysyłam do Serwisu :kwasny: :kwasny: więc min. tydzień :wallbash: :wallbash:

Jutro pogadamy :wink4:

Zawijam w kokon :lazy: :lazy: :lazy:

Oki, ja też idę spać.

Dobranoc wszystkim :papa:

Opublikowano

skrab -> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177433.0

Bazyliszek, 29.01 sobota, od 18

OK , ale innym razem i też trochę za daleko mam . :mysli:

Opublikowano
  • Autor

eeee nie przesadzaj :P

Opublikowano

skrab -> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177433.0

Bazyliszek, 29.01 sobota, od 18

OK , ale innym razem i też trochę za daleko mam . :mysli:

to gdzie Ty żywiot - w Burkina Faso? :confused4:

Opublikowano

Bangladesz :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.