Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aha, coś ktoś ostatnio gadał, że 2.7 BiT AGB w S4 żre jak smok i nie chciał mi uwierzyć na słowo, że pali przy spokojnej jeździe tyle, co ADR. A, to chyba nawet rem1k i Panton na ostatnim spocie, tak?

To proszę bardzo: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160106.msg2128248#msg2128248

I co, zatkao kakao? :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gość po prostu wyjmuje radio, idzie na 5-10 min do tajemniczego pomieszczenia, ty w tym czasie jarasz fajke albo co, potem przychodzi montuje radio, wpisuje kod i daje ci go na kartce.

Opublikowano

boszszszsz....... :facepalm:

NTC%20%20Audi%20A4%20front%20bumper%20X-Treme-DESIGN.jpg

Opublikowano

vin nie da rady ale nr. skrzynki jest taki: AUZ2Z3A1773947

Opublikowano

vin nie da rady ale nr. skrzynki jest taki: AUZ2Z3A1773947

Audi GAMMA CC - nie mam tego w bazie... nie pomogę :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

a skad Ty to wiesz co ?? przypucuj sie ladnie

Opublikowano

DSC01315.jpg

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina::jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :yeah: :yeah: :yeah::wstydliwy:

pieknaaaa sprawa....[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 14:10_________________________________________________tylko pewni gupia :P:polew: :polew: :decayed::naughty:

Opublikowano

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina::jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :yeah: :yeah: :yeah::wstydliwy:

pieknaaaa sprawa....[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 14:10_________________________________________________tylko pewni gupia :P:polew: :polew: :decayed::naughty:

Seba, nie uwierzę, że by Ci to akurat przeszkadzało :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 14:11_________________________________________________Mnie na pewno nie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hyhyhyhy zalezy do czego ;)

Opublikowano

hyhyhyhy zalezy do czego ;)

A co, zaprosiłbyś ją do opery? Albo porozmawiał o malarstwie epoki renesansu? :cool1:

Opublikowano

hyhyhyhy zalezy do czego ;)

A co, zaprosiłbyś ją do opery? Albo porozmawiał o malarstwie epoki renesansu? :cool1:

Ja bym ją zaprosił do stawu na Tomka działce :tongue4:
Opublikowano

hyhyhyhy zalezy do czego ;)

A co, zaprosiłbyś ją do opery? Albo porozmawiał o malarstwie epoki renesansu? :cool1:

Ja bym ją zaprosił do stawu na Tomka działce :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie ciesz sie tak Kimi :naughty:

Opublikowano

Wiedziałem, że opony TOYO to dobry wybór :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

sstp_1005_12_o+toyo_tires_model_poster+models.jpg

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 14:23_________________________________________________impp_0908_19_z+tanner_foust+toyo_tires_models.jpg

tmodel1.jpg

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 14:25_________________________________________________Łoooo :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

l_7cafb451a1ca3b18956a4ce93c05f723.jpg

Opublikowano

Wiedziałem, że opony TOYO to dobry wybór :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

sstp_1005_12_o+toyo_tires_model_poster+models.jpg

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 14:23_________________________________________________impp_0908_19_z+tanner_foust+toyo_tires_models.jpg

tmodel1.jpg

Nie wiedziałem że na przód też produkują :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

no ostatnia kox nie ma co :naughty::decayed:

Opublikowano

Potrzebuje zwiększyć zasieg i stabilność połączenia WiFi w lapku-najtańszym kosztem :cool1:

czy coś takiego poprawi parametry :mysli:

http://www.komputronik.pl/index.php/product/66440/Sprzet_komputerowy/Sieci_i_komunikacja/TP_Link_karta_Wi_Fi_USB_54Mb-s_RP_SMA_TL_WN422G.html

Opublikowano
  • Autor

hmmm a czemu w lapku ?? czemu od tej strony a nie od rutera ???

Opublikowano

hmmm a czemu w lapku ?? czemu od tej strony a nie od rutera ???

bo do sąsiada routera nie ma dostępu :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.