Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:tongue4:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cisza przed burzą... :cool1:

Opublikowano

Mario strasznie trzeszczy :decayed:

Opublikowano

:D

Aloha z wieczora

Opublikowano

:hi: koledzy nie grzeją mi stołki co to morze być :mysli:

Tak wo gule to witam wszystkich :drunk:

Opublikowano

witka :hi:

Opublikowano

siemka skrab :hi:

Panton będzie za kilka minetek :wink4: może pomoże jak przysiądzie

Opublikowano

:hi: koledzy nie grzeją mi stołki co to morze być :mysli:

Tak wo gule to witam wszystkich :drunk:

A możne mata się :?: przerwała[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 19:53_________________________________________________

siemka skrab :hi:

Panton będzie za kilka minetek :wink4: może pomoże jak przysiądzie

Witaj mariuszzgierz jak tam po pracy :tongue4:

Opublikowano

było lepiej niż wczoraj ale gorzej niż jutro :wink4: :wink4:

Opublikowano

Ale mi dzisiaj ten strup muli :disgust:

Aja sobie siedzę w domku i się bycze od miesiąca :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale mi dzisiaj ten strup muli :disgust:

Aja sobie siedzę w domku i się bycze od miesiąca :polew: :polew: :polew:

kto zabroni bogatemu poleżeć w domu :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale mi dzisiaj ten strup muli :disgust:

Aja sobie siedzę w domku i się bycze od miesiąca :polew: :polew: :polew:

kto zabroni bogatemu poleżeć w domu :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale mi dzisiaj ten strup muli :disgust:

Aja sobie siedzę w domku i się bycze od miesiąca :polew: :polew: :polew:

kto zabroni bogatemu poleżeć w domu :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie żartuj sobie z poważnych ludzi :polew: :polew: mam już dosyć ale trochę od poniedziałku płytek złapałem 100 m W piwnicy u gościa takiego i będzie zajęcie :polew:

Opublikowano

nie żartuję - broń boże :wink4: ja sobie nie wyobrażam siedzenia w domu dłużej niż tydzień :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Siema z wieczora :>

Opublikowano

Siema z wieczora :>

:hi:

Opublikowano

Siema z wieczora :>

:hi:

siema Barbara :tongue4:
Opublikowano

Co tam słychać w wielkim świecie? :naughty:

Opublikowano

Siema z wieczora :>

:wink4:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 20:35_________________________________________________

Co tam słychać w wielkim świecie? :naughty:

Co tam słychać w wielkim świecie? :naughty:

wzieła i poleciała dalej :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 20:36_________________________________________________a już takie sprawozdanie miałem przygotowane :cool1: :cool1:

Opublikowano

Co tam słychać w wielkim świecie? :naughty:

zależy gdzie sie ucho przystawi :wink4:

a dziura na dziurze dziurą przykryta :tongue4:

Opublikowano

Co tam słychać w wielkim świecie? :naughty:

zależy gdzie sie ucho przystawi :wink4:

a dziura na dziurze dziurą przykryta :tongue4:

I na dodatek niemiła pogoda :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.