Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 11:07_________________________________________________

20110128823.jpg

Siemano PANTON sprawdziłem kostki pod spodem i dalej nic :mysli:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 11:08_________________________________________________A ten drążek aluminiowy to do czego służy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

kto mi powie co go boli :mysli:

[[email protected]] (Unauthorized connection)

[ERROR] Connection to irc://lublin.irc.pl/ (irc://lublin.irc.pl/) closed. [Help] Reconnecting in 4 minutes. [Cancel]

Serwer Cię nie wpuszcza bo pewnie wychodzisz przez jakieś dupowate łącze, które leci przez Europe... a cały serwer IRCa jest tak zabezpieczony by można się było połączyć tylko z PL (chodzi o klasę adresów)

Możesz sprawdzić Bartek inne serwery

irc://warszawa.irc.pl/a4-klub.pl

irc://poznan.irc.pl/ a4-klub.pl

irc://krakow.irc.pl/a4-klub.pl

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 11:22_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 11:07_________________________________________________

20110128823.jpg

Siemano PANTON sprawdziłem kostki pod spodem i dalej nic :mysli:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 11:08_________________________________________________A ten drążek aluminiowy to do czego służy :cool1:

a możesz sprawdzić miernikiem czy jak włączysz grzanie fotela kierowcy to masz prund w tych kabelka co idą do kostek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piatek piateczek piatunio :D

:radocha: :radocha: :radocha: :radocha: :radocha:

Dobra, szukam zdjęcia Krystal do topa, bo mi się przerwa skończy :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe wykorzystaj ja zacnie :D [br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 11:57_________________________________________________znaczy sie przerwe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: to tez kiepsko brzmi :D:polew: :polew: :polew::naughty::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe wykorzystaj ja zacnie :D [br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 11:57_________________________________________________znaczy sie przerwe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: to tez kiepsko brzmi :D:polew: :polew: :polew::naughty::evil:

Dooobrze brzmi :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...