Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co powiem to powiem ale imprezka gruba a oglądanie zdjęć bezcenne

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co powiem to powiem ale imprezka gruba a oglądanie zdjęć bezcenne

no :good:
Opublikowano
  • Autor

hehehe no bylo dobrze :D:naughty::decayed::kox:

Opublikowano

Ponton zrob ladnie porzade z ircem skasuj ten kanal czy przejmij nad nim kontrole czy cos :) [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 23:14_________________________________________________zdjecia od Seby sa juz w galerii :)

tak wiem... już mam przygotowany kanał na serwerze w usa.. dostaniesz info na prv

Opublikowano
  • Autor

Chriss te plastiki jednak sie lipa okazaly bo kolezka mial tylko jakby czesc ta na grosz z aku i kompem :/ takze nieprzydatne :) ale za to kupilem sobie siateczke do bagaznika :D [br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 00:17_________________________________________________

Ponton zrob ladnie porzade z ircem skasuj ten kanal czy przejmij nad nim kontrole czy cos :) [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 23:14_________________________________________________zdjecia od Seby sa juz w galerii :)

tak wiem... już mam przygotowany kanał na serwerze w usa.. dostaniesz info na prv

elegancko :) supcio :)

Opublikowano

dobra spadam rano do wawy trzeba jechac

Opublikowano
  • Autor

heheh no spoko to szerokosci :) z rana :)

Opublikowano

Chriss te plastiki jednak sie lipa okazaly bo kolezka mial tylko jakby czesc ta na grosz z aku i kompem :/ takze nieprzydatne :) ale za to kupilem sobie siateczke do bagaznika :D

siateczka też dobra rzecz :good: a te plastiki to jak misiek przyjedzie to sie nr zobaczy i moze w ASO beda w przyzwoitej cenie.

Albo sie jeszcze kiedy cos trafi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nom zobaczymy :)

Opublikowano

Chriss te plastiki jednak sie lipa okazaly bo kolezka mial tylko jakby czesc ta na grosz z aku i kompem :/ takze nieprzydatne :) ale za to kupilem sobie siateczke do bagaznika :D

siateczka też dobra rzecz :good: a te plastiki to jak misiek przyjedzie to sie nr zobaczy i moze w ASO beda w przyzwoitej cenie.

Albo sie jeszcze kiedy cos trafi :wink4:

masz na myśli osłony te przy podszybiu na akumulator, itp? :mysli:

Opublikowano

Chriss te plastiki jednak sie lipa okazaly bo kolezka mial tylko jakby czesc ta na grosz z aku i kompem :/ takze nieprzydatne :) ale za to kupilem sobie siateczke do bagaznika :D

siateczka też dobra rzecz :good: a te plastiki to jak misiek przyjedzie to sie nr zobaczy i moze w ASO beda w przyzwoitej cenie.

Albo sie jeszcze kiedy cos trafi :wink4:

masz na myśli osłony te przy podszybiu na akumulator, itp? :mysli:

tak Seba potrzebuje :wink4:

podszybie ,osłone na filtr pow i oslone na zbiorniczki i ABS

Opublikowano
  • Autor

nie nei oslone na podszybie to mam :) brakuje na filterek i zbiorniczki :)

Opublikowano

nie nei oslone na podszybie to mam :) brakuje na filterek i zbiorniczki :)

aahaa.. więc te przy silniku po lewej/prawej stronie

Opublikowano
  • Autor

nom dokladnie :)

lece w kokona pozdro :)

Opublikowano

nom dokladnie :)

lece w kokona pozdro :)

no ja tez :P
Opublikowano

a ja jeszcze chwilę posiedzę :)

Opublikowano

a ja jeszcze chwilę posiedzę :)

i słusznie.... :cool1:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.