Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

właśnie fffffffooooooooooootttttttttttttttaaaaaaaaaa :naughty:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 20:51_________________________________________________oooooooo Panton jaki fajny avatarek :slina: :slina:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

właśnie fffffffooooooooooootttttttttttttttaaaaaaaaaa :naughty:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 20:51_________________________________________________oooooooo Panton jaki fajny avatarek :slina: :slina:

niezłe ciacho co? :shocked::D

[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 20:58_________________________________________________każdy ma swoje ciacho... mam i ja.. :kox:

Opublikowano

ciacho ciachowi nie równe ale też zapewne smaczne :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

prosze

snc00244b.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Pany ale wychaczyłem fele

oponki.jpg

normalnie :kox: :kox: :kox::slina: :slina: :slina: :slina:

[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:08_________________________________________________Seba do kompletu koniecznie osłonki :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: na prawo i lewo :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no musza byc ale nie wiem czy je kupic teraz czy nie lepiej lyknac wzmaka i tube bose :D bo znalalzlem z rozbitka z 2007 roku za 300 :D

[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:10_________________________________________________Ty no felgi kozak kupiles ?? ile ??

Opublikowano

prosze

snc00244b.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

stan extra :good:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:12_________________________________________________

Pany ale wychaczyłem fele

oponki.jpg

normalnie :kox: :kox: :kox::slina: :slina: :slina: :slina:

[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:08_________________________________________________Seba do kompletu koniecznie osłonki :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: na prawo i lewo :cool1: :cool1: :cool1:

to 18' DTMa ?

Opublikowano

co tu tak ciocho czemu nikogo nie ma ??? halooooooooo :brawo: :brawo: :brawo:

mam juz czarna bokrywe :D jest boska :D:P:dance: :dance: :dance:

Seba :good:

Misiek fele sa powiem ci zajebiszczaste :wink4:

Opublikowano

Panton dokładnie :good: :good:

Opublikowano

Pany, ma ktoś odsprzedać dobry komplet kluczy, lub dobre rabaty na takie rzeczy?

Opublikowano

Pany, ma ktoś odsprzedać dobry komplet kluczy, lub dobre rabaty na takie rzeczy?

:no: :no: :no:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:16_________________________________________________Pany ale ja ich jeszcze nie kupiłem :no: czekam do jutra na info od kolegi z forum :wink4:

zobaczymy :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Panton dokładnie :good: :good:

czapki z głów Panowie :hi: gratuluje kół i doskonałego gustu :good:

Opublikowano

Panton dokładnie :good: :good:

czapki z głów Panowie :hi: gratuluje kół i doskonałego gustu :good:

gustu OK ale ich jeszcze nie kupiłem :confused4:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:21_________________________________________________i nie wiadomo czy w ogóle kupię :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

heheh postaraj sie bo wygladaja kozak :D

Opublikowano

ale lizuchy... ale potem opijemy zakup :polew: :polew:

Opublikowano

ale lizuchy... ale potem opijemy zakup :polew: :polew:

chyba wy opijecie - ja już z wami nie piję :no: jeszcze mnie głowa boli jak mnie spiliście ostatnio :> :> :>

Opublikowano
  • Autor

jak to spiliscie nawet ze mna nie wypiles 100 whiskey :D

Opublikowano

poza tym ktos teraz stawia :naughty: :naughty: i nie ma ze boli

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.