Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Sebek
Opublikowano
  • Autor

jestem na etapie :sick3:

Opublikowano

jestem na etapie :sick3:

a mówiłem nie mieszaj :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

heeh oj tam to mnie nei rusza :D po prostu za duzo :D

Opublikowano

:hi: no hhheeelllooołłłłł ludziska :tongue4:

ale nas dzisiaj udupili, do 13-stej nie mieliśmy prądu, głucho , ciemno, zimno i w ogóle :sick3:

a teraz ogień w domu, obowiązki poszły w ruch i zapanował inny duch :evil:

a wieczorkiem ... do znajomych :naughty: i mamy naszego poczciwego kierowcę :naughty: :naughty: :naughty: z klubuA4 :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

uuaa no to ostra sobota bedzie :D elegancko :D klub a4 rzadzi klub a4 radzi klub a4 nigdy Cie nie zdradzi :D:naughty::kox:

Opublikowano

siemanko wszystkim :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi::decayed:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 15:59_________________________________________________Mario jak kola ?? :mysli: :mysli: :mysli: beda ?? :decayed: :decayed: :decayed::naughty:
Opublikowano

jestem na etapie :sick3:

widzę że też Ci sie nie podoba ta panna z banerka :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

jestem na etapie :sick3:

widzę że też Ci sie nie podoba ta panna z banerka :polew: :polew:

siemka :)

to nie przez nia ;) wczoraj bylem na takim ala pepkowym polaczonym z pokerem ;)

no i sie poniszczylem :P

Opublikowano

:hi: :hi: :hi::decayed:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 15:59_________________________________________________Mario jak kola ?? :mysli: :mysli: :mysli: beda ?? :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

koła :no: :no: :no: za to są już relingi Black Power :naughty::dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

tzn są już w garażu - czekają na ładniejszy dzionek i wtedy rezanko :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 16:26_________________________________________________podziękowania dla Pepina z Poznania :hi: :hi: podrzucił mi je do Zgierza :cool1: :cool1: :cool1::good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

no to elegancko tam przegladalem troche z tymi relingami jest rezania ;)

ale co kol rozumiem nie kupujesz jednak tamtych ??

Opublikowano

nie :no: odpuszczam na razie :gwizdanie: zobaczymy co czas pokaże :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 16:45_________________________________________________Seba a co z twoim BOSE :naughty: :naughty: :naughty: ????

Opublikowano

W wątku o kalendarzu na 2012 jest info, że będzie więcej aut w nim - 3 lub 4 na miesiąc. Będzie więc większa szansa na "wejście".

Może postaramy sie, by znalazło się w nim choć jedno nasze auto, co?

Fotografów mamy, auta też - tylko cykać :good:

Opublikowano
  • Autor

Mario no ja czekam na przesylke bo nie dojechala w piatek wiec pewnie jest juz w warszawie a jak nie to bedzie w poniedzialek :)

musze jeszcze pogadac z DJ ustalic szczegoly jakie kable co ile jak gdzie i kiedy :D;)

Kimi mozemy probowac czemu nie :)

Opublikowano

W wątku o kalendarzu na 2012 jest info, że będzie więcej aut w nim - 3 lub 4 na miesiąc. Będzie więc większa szansa na "wejście".

Może postaramy sie, by znalazło się w nim choć jedno nasze auto, co?

Fotografów mamy, auta też - tylko cykać :good:

Jak najbardziej trzeba :good: :good:

Mario no ja czekam na przesylke bo nie dojechala w piatek wiec pewnie jest juz w warszawie a jak nie to bedzie w poniedzialek :)

musze jeszcze pogadac z DJ ustalic szczegoly jakie kable co ile jak gdzie i kiedy :D;)

Kimi mozemy probowac czemu nie :)

Seba MUSIMY próbować :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Spoko spoko - Bose wyrezamy na pewno:) Wracam do nauki :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Spoko spoko - Bose wyrezamy na pewno:) Wracam do nauki :disgust:

patrz no i czuwa caly czas :D tylko sie o nim wspomni i juz jest :):naughty: :naughty: :naughty::kox:

Opublikowano

a mnie czeka regeneracja zacisku :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.