Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra, idę po grilla :tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 12:06_________________________________________________qrwa szkoda chłopaka :(

ale sie pewnie pozbiera :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie no juz go poskladali tam jest tyle kaski na niego ze kurde cuda moga zrobic :)

Kimi co Ty z tym grilem robisz ?? :mysli:

Opublikowano

Foliuję na czarno

A Robert się wyliże, jak już usłyszałem, że go wybudzili i skarżył się na ból w nodze i ręce - to już jest dobrze. Znaczy się mózg funkcjonuje prawidłowo, nie doszło do uszkodzenia nerwów przez złamane kości - czyli teraz tylko musi sie pozrastać :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

nom :D

jak to foliujesz ??? ja tez chce :slina: :slina: :slina::naughty::decayed:

Opublikowano

nom :D

jak to foliujesz ??? ja tez chce :slina: :slina: :slina::naughty::decayed:

Tak jak ogórki co by nie zmarzły... :tongue4:

Opublikowano

czarnym stretchem :naughty:

Opublikowano

dobrze że już go poskładali i dobrze rokują

Opublikowano
  • Autor

oo witamy nowego kolege :)

Opublikowano

Siemka kajoTomaszów :hi:

Zaraz będzie aktualizacja wątku z Adrianną :D[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 14:53_________________________________________________...i już !!!

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172217.msg2176741#msg2176741

:D

Opublikowano
  • Autor

spoko dobrze wyglada ale mogles te kratki tez pociagnac folia bo sie odroznia a tak bys mial piekny blyszczacy czarny gril :D

ale i tak wyglada wypas :D Misiek tez tak robil ?? :D[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 15:08_________________________________________________hehe tak teraz mysle sobie o szerszym zastosowaniu tej folii bo mozna nia zrobic praktycznie wszystko np relingi :D ktore beda czarne z polyskiem :D

:evil: :evil: :evil: nie mowiac juz o czarnych lusterkach :P

Opublikowano

Witam Wszystkich z łódzkiego poszerzam grópę :ON: TDI :decayed:

jak tylko będzie cieplej wpraszam się na spota

Opublikowano
  • Autor

u :P witamy i wiscie zapraszamy :P nawet jak bedzie zimniej :D

Opublikowano

spoko dobrze wyglada ale mogles te kratki tez pociagnac folia bo sie odroznia a tak bys mial piekny blyszczacy czarny gril :D

ale i tak wyglada wypas :D Misiek tez tak robil ?? :D[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 15:08_________________________________________________hehe tak teraz mysle sobie o szerszym zastosowaniu tej folii bo mozna nia zrobic praktycznie wszystko np relingi :D ktore beda czarne z polyskiem :D

:evil: :evil: :evil: nie mowiac juz o czarnych lusterkach :P

Dokładnie.

Ciekawe, jak z jej trwałością: zobaczymy, jak się będzie zachowywać na mrozie, albo po wizycie na myjni :mysli:

[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 16:11_________________________________________________

Witam Wszystkich z łódzkiego poszerzam grópę :ON: TDI :decayed:

jak tylko będzie cieplej wpraszam się na spota

A że tak zapytam z ciekawości - kolega z Łodzi, czy z Tomaszowa? :decayed:

Opublikowano

Witam Wszystkich z łódzkiego poszerzam grópę :ON: TDI :decayed:

jak tylko będzie cieplej wpraszam się na spota

A kolega to ogrzewania nie ma w samochodzie, że jak jest zimno to nie lata czy jest jakaś inna przyczyna.... :mysli:

Opublikowano

Witam Wszystkich z łódzkiego poszerzam grópę :ON: TDI :decayed:

jak tylko będzie cieplej wpraszam się na spota

A kolega to ogrzewania nie ma w samochodzie, że jak jest zimno to nie lata czy jest jakaś inna przyczyna.... :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale na dworzu nie jest cieplej, nawet jak ma ogrzewanie w samochodzie :D

Opublikowano

Witam Wszystkich z łódzkiego poszerzam grópę :ON: TDI :decayed:

jak tylko będzie cieplej wpraszam się na spota

A kolega to ogrzewania nie ma w samochodzie, że jak jest zimno to nie lata czy jest jakaś inna przyczyna.... :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale na dworzu nie jest cieplej, nawet jak ma ogrzewanie w samochodzie :D

ale będzie siedział w samochodzie :D

Opublikowano

Witam Wszystkich z łódzkiego poszerzam grópę :ON: TDI :decayed:

jak tylko będzie cieplej wpraszam się na spota

Siemka kajo :wink4:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 17:10_________________________________________________Kimi na duży fotkach wygląda jeszcze lepiej :good: - ten grill znaczy się :wink4:

Opublikowano

W samochodzie jest ciepło może aż za ciepło po stronie pasażera. Klimatronik mi fixuje, jak zrobi się cieplej to ogarnę to sam.

po za tym mam troszkę obowiązków synek 1,5r i żona :decayed: więc trzeba planować wypady :hi:

Opublikowano
:siema: typy :kox: Kimi gitez majonez z tym oklejaniem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.