Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

siemka :hi: :hi: :hi:

Kasia sto lat sto lat niech zyje zyje nam :D

spelnienia marzen i wszystkiego czego sobie zyczysz

:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Chriss ujales to idealnie ... [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 11:43_________________________________________________

Seba - dzisiaj podpinamy pin Bose do masy - coś wczoraj musiało nie stykać, bo wątpię, żebyś miał problem z radiem. Ma się włączyć korekcja Bose i pojawić piękny napis przy włączaniu;D Co do zakłóceń - faktycznie nie słyszeliśmy, ale gazu nikt nie dodawał;/ Trzeba było się przejechać, zanim złożyliśmy... No cóż - to też się ogarnie:) Kabel jest ekranowany i podłączony do masy sygnałowej w radiu, więc trochę dziwne, że przenosi zakłócenia... Ten problem też rozwiążemy;) Stage II czeka :decayed:

heheh no no spoko zobaczymy co uda sie zrobic :)

rozeslalem juz info w kilka miejsc ze szukam glosnikow bose zobaczymy co sie trafi ;)

[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 11:44_________________________________________________a no i rozmawialismy o podlaczniu paskow ledowych pod drzwiami :) koszt paska ok 100 zl za metr :) moge zalatwic dowolna ilosc :)

takze moze sie zbierzmy kto by chcial co i jak i zloze zamowienie wieksze moze bedzie jeszcze taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Kasiu,

Z okazji Twojego święta przyjmij życzenia Wszystkiego Najlepszego, Zdrowia, Szczęścia, dużo Radości w życiu i wszystkiego, co tylko sobie wymarzysz :D

Kimi i izabella

tort35.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :hi: :hi: :hi:

Kasia sto lat sto lat niech zyje zyje nam :D

spelnienia marzen i wszystkiego czego sobie zyczysz

:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Chriss ujales to idealnie ... [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 11:43_________________________________________________

Seba - dzisiaj podpinamy pin Bose do masy - coś wczoraj musiało nie stykać, bo wątpię, żebyś miał problem z radiem. Ma się włączyć korekcja Bose i pojawić piękny napis przy włączaniu;D Co do zakłóceń - faktycznie nie słyszeliśmy, ale gazu nikt nie dodawał;/ Trzeba było się przejechać, zanim złożyliśmy... No cóż - to też się ogarnie:) Kabel jest ekranowany i podłączony do masy sygnałowej w radiu, więc trochę dziwne, że przenosi zakłócenia... Ten problem też rozwiążemy;) Stage II czeka :decayed:

heheh no no spoko zobaczymy co uda sie zrobic :)

rozeslalem juz info w kilka miejsc ze szukam glosnikow bose zobaczymy co sie trafi ;)

[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 11:44_________________________________________________a no i rozmawialismy o podlaczniu paskow ledowych pod drzwiami :) koszt paska ok 100 zl za metr :) moge zalatwic dowolna ilosc :)

takze moze sie zbierzmy kto by chcial co i jak i zloze zamowienie wieksze moze bedzie jeszcze taniej :)

Za 5m seba + vat;D. Biorę na spota "wyjmaki" i kawałek kabla, bo mam koncepcję;D Jak ktoś może, to niech weźmie VAG'a;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 5m seba + vat;D. Biorę na spota "wyjmaki" i kawałek kabla, bo mam koncepcję;D Jak ktoś może, to niech weźmie VAG'a

a no racja racje :)

mysle ze oferta godna uwagi :) spoko heheh wyjmaki sa przednie nie ma co :D

wezmie ktos vaga ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 5m seba + vat;D. Biorę na spota "wyjmaki" i kawałek kabla, bo mam koncepcję;D Jak ktoś może, to niech weźmie VAG'a

a no racja racje :)

mysle ze oferta godna uwagi :) spoko heheh wyjmaki sa przednie nie ma co :D

wezmie ktos vaga ???????

ja swojego wezmę :wink4: może sie przyda :mysli: Kimi tez chciał coś sprawdzić [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 12:25_________________________________________________tylko niech ktoś znajdzie jakąś procedurę kodowania :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rem1k - wpadasz na spota?[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 13:53_________________________________________________Ale ze mnie gapa....Kasiu - NAJLEPSZEGO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie właśnie jest prawidłowe, ale VAG się przyda. Ponawiam pytanie - jedzie ktoś w środę na Candy Dulfer do Bielska-Białej?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja się zawijam, bo jeszcze do OBI muszę podjechać.

Do zobaczenia pod REAL-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

dzięki banda :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

a my znów pijemy :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Chriss - szczególne podziękowania za wierszyk - czadowy :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy :D

Aaaale dzisiaj dowaliło autek :D

chriss dzięki za VAG-owanko :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Sprawdzałem jeszcze na klimatroniku jak jechałem z powrotem - max. 65 stopni, termostat ewidentnie do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...