Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
hmm Kimi czemu rozjebalo Ci konstrukcje ??

Turbo K04 z RS-a, FMIC, zegary z S4 z FIS-em, 230 kucy :kox: :kox: :kox:

Ładna, estetyczna przeróbka, no i ten detal, od którego miekną mi nogi w kolanach: wystający spod zderzaka FMIC z doprowadzonymi rurami do turbiny :slina: :slina: :slina: :slina:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ostatni :D

Opublikowano
  • Autor
hmm Kimi czemu rozjebalo Ci konstrukcje ??

Turbo K04 z RS-a, FMIC, zegary z S4 z FIS-em, 230 kucy :kox: :kox: :kox:

Ładna, estetyczna przeróbka, no i ten detal, od którego miekną mi nogi w kolanach: wystający spod zderzaka FMIC z doprowadzonymi rurami do turbiny :slina: :slina: :slina: :slina:

mhm :):naughty:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 23:44_________________________________________________zapraszam do galerii sa zdjecia z rezanka :):D

Opublikowano

Kurde, ile kabli :blink: :blink: :blink: :blink:

A, i przy okazji widzę pokrywa nowa jest :D

[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 23:53_________________________________________________

Dobra, lecę spać, do jutra :papa:

Opublikowano
  • Autor

a jak :D [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 23:54_________________________________________________dobra lece pozdro ludki :D:hi:

Opublikowano

a ja kolejny raz ponawiam pytanie - kto ma etkę i sprawdzi nr zaczepu do tylnej kanapy w b6 avant?

Opublikowano

a ja kolejny raz ponawiam pytanie - kto ma etkę i sprawdzi nr zaczepu do tylnej kanapy w b6 avant?

wysłałem na pv :tongue4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dzień dobry cześć i czołem :hi:

I zaczynamy karuzelę od nowa :disgust: :disgust: :disgust:

Ale przynajmniej świeci słońce :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 08:01_________________________________________________

Dobra, lecę :papa:

Miłego dzionka :hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 10:23_________________________________________________Tak jak obiecałem zapodaje fotkę swojej kiery... :wink4:

http://postimage.org/image/1fa1hl6hw/1707c864/

Opublikowano
  • Autor

Ty no kiera kozak :D do b6 podejdzie ?? ile takie cudenko ??

Opublikowano

dobry :hi:

Opublikowano

Ty no kiera kozak :D do b6 podejdzie ?? ile takie cudenko ??

Do B6 podejdzie (B6/B7 sprawdzone i nie ma problemów)... ja miałem skórzaną, multifunkcja tylko brakowało mi łopatek a S4 B7 ma łopatki więc wszystko ładnie pasuje i się ze sobą łączy (kolorystycznie, stylistycznie itp.) Kiera używana w dobrym stanie od B7, multifunkcja z poduszką to cena ok 800-1000zł. Ja szukałem od S4 (bo RS4 nie ma łopatek ponieważ tylko manual skrzynia) z B7 (co by pasowała i ładnie się komponowała z całością) i dogadałem się w taki sposób, że swoją oddałem w rozliczeniu więc moja dopłata ma się ni jak do ceny całej kiery. Generalnie trzeba szukać i polować...by coś w dobrym stanie i za dobre pieniądze znaleźć. :cool1:

Opublikowano

Panton fajna kiera :wink4:

Opublikowano

:decayed:

1297666935_by_k0rdian_500.jpg

Opublikowano
  • Autor
:evil: :evil: :evil:
Opublikowano

:>

Opublikowano

Qrde, jak widzę taką kierę, to aż ślinka cieknie... :slina:

Opublikowano
  • Autor

no jest fajniutka :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.