Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko z wieczora :hi:

Opublikowano
  • Autor

A tak z ciekawości tego znaku tam już NIE MA. Jechałem o 17:23 i w miejscu w którym stał znak - już go nie ma. (znam miejsce z fotek, które z Sebkiem, rem1kie i innymi osobami robiliśmy....)

co za pedaly usuneli ten znak ?? kuzwa dobrze ze mamy zdjecia hmmm chyba mamy :) DJ chyba ma :P

Opublikowano

A tak z ciekawości tego znaku tam już NIE MA. Jechałem o 17:23 i w miejscu w którym stał znak - już go nie ma. (znam miejsce z fotek, które z Sebkiem, rem1kie i innymi osobami robiliśmy....)

co za pedaly usuneli ten znak ?? kuzwa dobrze ze mamy zdjecia hmmm chyba mamy :) DJ chyba ma :P

Znaczy się - są winni i "zacierają" ślady, zanim sprawa trafi do wyższej instancji.

Polska, k**wa jego mać :disgust:

Opublikowano

A tak z ciekawości tego znaku tam już NIE MA. Jechałem o 17:23 i w miejscu w którym stał znak - już go nie ma. (znam miejsce z fotek, które z Sebkiem, rem1kie i innymi osobami robiliśmy....)

co za pedaly usuneli ten znak ?? kuzwa dobrze ze mamy zdjecia hmmm chyba mamy :) DJ chyba ma :P

hehehe no to nieżle :shocked:

dobrze ze jest dokumentacja fotograficzna :cool1:[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 19:20_________________________________________________zdjęcia mamy przecież w galerii :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

aaa no widzisz zapomnialem :D

jak mi sie uda to na nastepna niedziele bedzie niespodzianka :D

dla Wszysktich :P

Opublikowano

po lizaku dla każdego :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

heheh nie nei :) nie powiem

kuzwa i znwou te linki nie dzialaja no Pantona wkleilem i juz nie dziala ja jebie

Opublikowano

po gumie :mysli:

nooo, coś się zdupcyło

Opublikowano

A tak z ciekawości tego znaku tam już NIE MA. Jechałem o 17:23 i w miejscu w którym stał znak - już go nie ma. (znam miejsce z fotek, które z Sebkiem, rem1kie i innymi osobami robiliśmy....)

co za pedaly usuneli ten znak ?? kuzwa dobrze ze mamy zdjecia hmmm chyba mamy :) DJ chyba ma :P

Znaczy się - są winni i "zacierają" ślady, zanim sprawa trafi do wyższej instancji.

Polska, ku***a jego mać :disgust:

ciekawe dlaczego zniknął? może dlatego, że był za blisko drogi, za blisko skrzyżowania... nie był wmurowany... :gwizdanie: Polska... :D

Opublikowano

A ja sobie właśnie wróciłem z Bielska-Białej... Można się chyba było spodziewać takiego komentarza z mojej strony - Candy wymiata;D Znakomity kontakt z publicznością, pełno energii i do tego piękna, uśmiechnięta kobieta;) Jednak nie bez powodu mówi się o niej "pierwsza dama saksofonu";D

...Autograf też mam :decayed:

Opublikowano

siemka z ranka :hi: :hi: :hi:

[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 06:52_________________________________________________Seba znowu lasek nie widać :confused4: tym razem Pantona ;( ;(

Opublikowano

:hi:

aaa no widzisz zapomnialem :D

jak mi sie uda to na nastepna niedziele bedzie niespodzianka :D

dla Wszysktich :P

o taaak :slina: :slina: :slina: my już będziemy na pewno :cool1:

[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 07:38_________________________________________________

mój Misio pojechał właśnie na szkolenie do Koła ( :drunk: ), wróci jutro wieczorem, mam nadzieję, że będzie grzeczny :evil: :evil:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

A ja sobie właśnie wróciłem z Bielska-Białej... Można się chyba było spodziewać takiego komentarza z mojej strony - Candy wymiata;D Znakomity kontakt z publicznością, pełno energii i do tego piękna, uśmiechnięta kobieta;) Jednak nie bez powodu mówi się o niej "pierwsza dama saksofonu";D

...Autograf też mam :decayed:

no pieknie pieknie i jeszcze autograf wylapales :D gdzies na cycku ????? :D :D :D aaa to Ty masz jej autograf ?? :decayed::wink4:

nie wiem jak wyglada teraz ale na niektorych zdjeciach to spoko lala :D [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 07:56_________________________________________________

:hi:

czesc Basiula :) [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 07:57_________________________________________________i Kasiula i Misiek ;)

nie wiem co z tymi zdjeciami kurde :( u mnie one dzialaja

Opublikowano
  • Autor

hyhyhyhy dawaj swoja propozycje :)

Opublikowano

jak dla mnie to kandydatka Seby :good: :good: :good:

zgadzam się z Kasią :good: :good:[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 08:09_________________________________________________ale Seba pewnie się modli żeby nie wygrała, bo by miał za dużo dłubania z wycinaniem włosków :D

Opublikowano

Siemanko z rana :hi:

Czwartek. Jeszcze tylko dziś i piątunio :D

Opublikowano
  • Autor

jak dla mnie to kandydatka Seby :good: :good: :good:

zgadzam się z Kasią :good: :good:[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 08:09_________________________________________________ale Seba pewnie się modli żeby nie wygrała, bo by miał za dużo dłubania z wycinaniem włosków :D

hehehhe kurde powiem Ci Basia ze dopiero dzisiaj rano yyyy popatrzylem troche dalej niz srodek tego zdjecia :P

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no bedzie masakara ... ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.