Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

siemka z rana :hi:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 10:02_________________________________________________

Szukam szukam.... :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 22:03_________________________________________________

ZNALAZŁEM !!!! :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Wiedziałem, że ją widziałem już :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

kurde Kimi czy jest jakaś goła dupaa, której nie znasz lub nie widziałeś????! :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

chyba tylko naszych prywatnych :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale swoją drogą Kimi laska pierwszorzędna :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

mocowania siedziska zakupione i zalozone :D zamek schowka na trojkat naprawiony :D teraz sklejenie podlogi bagaznika :D i poukladanie wszystkiego potem odkurzanie i czyszczenie wnetrza :P ale to chyba jak sie zrobi cieplej :P:D :D :D

ale sie naogladalem w salonie audi kurde a4 z 2010 w spoko wersji tylko silnik taki sobie 2.0 tdi 180 000 zl za to a1 fajna za***ista do miasta :D

grozny wyglad ogolnie wypas w spoko wersji 95 000 :D hyhyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o Masterach ktos slyszal :shocked:

Mój braciak zakładał w tamtym roku cały komplet Mastera , na razie chyba nie narzeka.

Ale jak bede sie z nim widzial to moge zapytac :wink4:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 12:17_________________________________________________Seba to co ty tam robiłeś ze nawet podłoge bagażnika połamałeś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocowania siedziska zakupione i zalozone :Dzamek schowka na trojkat naprawiony :D teraz sklejenie podlogi .............

Seba zrobiłeś jakąś fotkę - ciekawi mnie ten trójkąt :mysli: :mysli:

Kimi i inni tylko bez podtekstów z tym trójkątem :> :> :> :> :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocowania siedziska zakupione i zalozone :Dzamek schowka na trojkat naprawiony :D teraz sklejenie podlogi .............

Seba zrobiłeś jakąś fotkę - ciekawi mnie ten trójkąt :mysli: :mysli:

Kimi i inni tylko bez podtekstów z tym trójkątem :> :> :> :> :> :> :>

nie nie robilem ale wiem ze kropelka nie dala rady :( zawiasy puscily znowu :/ kurde moze jakis poxipol :/ nie wiem sam juz

zameczek na trojkat nie wiesz gdzie to jest czy jak naprawilem ?? poxylina jest za***ista mozna okleic dookola

jak se zeschnie papierem albo pilnikiem dotrzec odpowiedni ksztalt modeluje sie super :) pomalowac i jak nowe

zero ubytku i twarde jak skala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to jak naprawiłeś - efekt końcowy, bo ja też naprawiałem i chciałem porównać technikę :wink4:

Swoją drogą ja też nie robiłem ;( ;( foto story :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhehhe porownamy na spocie :D ja jeszcze nie pomalowalem swojego ale dziala bezproblemowo : Dteraz ju nie peknie :P [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 15:30_________________________________________________http://www.sadistic.pl/kopernik-byla-kobieta-a-picasso-byl-sloniem-vt68582.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bedzie cos dziś :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: ??????????????[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 19:31_________________________________________________bo ja dzis grzecznie :decayed:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 19:31_________________________________________________ewentualnie jakiś driniasek lub dwa, no góra trzy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja juz ponad tydzien nic a nic :D i dzisiaj i kolejny tydzien tez nic a nic :P no przynajmniej do wtorku jak mi sie antybiotyk skonczy :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 19:32_________________________________________________ta ja tez robie 3 -4 drinki i 0,7 whiskey znika :P :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siemka

SSSSSSSSSSSiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeemmmmmmmmmmmmaaaaaaaa Madzia :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 19:50_________________________________________________klysiu PYKasz coś dziś ????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siemka

SSSSSSSSSSSiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeemmmmmmmmmmmmaaaaaaaa Madzia :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 19:50_________________________________________________klysiu PYKasz coś dziś ????????

to tak do kompa sie pyka :blink::D potrzebuje kogos kto rozpozna naprawiana fele od nówki na poniedziałek i zna sie troche na lakierowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...