Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

jest spot dzisiaj ? jak tak to gdzie co i jak :D

wiem ze dawno mnie tu nie było :D ale sesje miałem :D

Siema siema, a już myśleliśmy, że się nas przestraszyłeś :D

Dzisiaj, tradycyjnie - parking REAL Jana Pawła, godz. 18.[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 16:27_________________________________________________

Rozumiem, że tak zapatrzyłeś się na laskę w banerze, że nie zauważyłeś tej informacji :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Was sie nie da przestraszyć :D będe punktualnie co by nie na mnie spoczywała odpowiedzialność kogo już poznałem a kogo jeszcze nie :D

niech się inni martwią czy mnie znają :D

Hy hy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem o godz. 10, -12[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 17:18_________________________________________________dobra ide załadować fele i odjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też się zawijam.

A Kamil-Teo taki nowy nie jest, bo już na spocie był :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co to zalezy bo np mnie xenona zabral a ja go chcialem ale pow ze nie warta zabiera i pupa to chyba od ubezpieczyciela zalezy

no bo wiesz nie wiem na co uważać przy odbiorze, generalnie jak cos wymienili to powinni mieć stare prawda?

Ubezpieczyciel zabiera części, które zostały uszkodzone i wymienione na nowo więc w ASO tego nie mają... ewentualnie ubezpieczyciel żąda protokołu ze złomowania wymienionych części ponieważ musi "wewnętrznie" tę szkodę rozliczyć u siebie.. i nie zostaje to w ASO ponieważ ASO dostaje kasę od ubezpieczyciela jeżeli się rozliczy z naprawienie szkody.

Ubezpieczyciel czasami idzie na taki układ, że pozwala zostawić uszkodzone części ale wtedy w jakiś tam sposób oszacowuje ich wartość i odlicza od kwoty wypłaconego odszkodowania.

Oczywiście żyjemy w Polsce więc pewnie protokół lub jakiś świstek potwierdzający zezłomowanie uszkodzonej części jest do załatwienia a wtedy wszystko się w papierach zgadza i tak jak pisał DJ - można znaleźć na allegro... :wink4:

Dzięki za info, ja to raczej pisałam w kontekście tego, że mam mieć nowe części a wsadzą stare tylko że wyklepane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widzialem ze na spocie niezle szalenstwo ... juz nawet nie wiem co mam powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...