Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:D
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema: typasy
Opublikowano
:siema: typie :decayed:
Opublikowano

jakieś wyścigi dzisiaj się szykują, dobrze słyszałem :P

Opublikowano

jest spot dzisiaj ? jak tak to gdzie co i jak :D

wiem ze dawno mnie tu nie było :D ale sesje miałem :D

Opublikowano

jest spot dzisiaj ? jak tak to gdzie co i jak :D

wiem ze dawno mnie tu nie było :D ale sesje miałem :D

Siema siema, a już myśleliśmy, że się nas przestraszyłeś :D

Dzisiaj, tradycyjnie - parking REAL Jana Pawła, godz. 18.[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 16:27_________________________________________________

Rozumiem, że tak zapatrzyłeś się na laskę w banerze, że nie zauważyłeś tej informacji :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Was sie nie da przestraszyć :D będe punktualnie co by nie na mnie spoczywała odpowiedzialność kogo już poznałem a kogo jeszcze nie :D

niech się inni martwią czy mnie znają :D

Opublikowano

Was sie nie da przestraszyć :D będe punktualnie co by nie na mnie spoczywała odpowiedzialność kogo już poznałem a kogo jeszcze nie :D

niech się inni martwią czy mnie znają :D

Hy hy :D

Opublikowano

Przebiegły jestem :D

cwaniak na grubasa... :nabijasie:

Opublikowano

wcale sie nie martwimy czy kogos nowego nie znamy :] to nowy musi sie wkrecac ;)

Opublikowano

a najlepszym sposobem jest przywieźć flaszkę wody ognistej :gwizdanie:

Opublikowano

dla kazdego po sztuce oczywiscie :gwizdanie: szczegolnie ze na klimie temp zew pokazala mi -11 :shocked:

Opublikowano

ja miałem o godz. 10, -12[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 17:18_________________________________________________dobra ide załadować fele i odjazd

Opublikowano

mi sie tak nie chce jechac :P

Opublikowano

No ja też się zawijam.

A Kamil-Teo taki nowy nie jest, bo już na spocie był :D

Opublikowano

wiem, ale wodke zawsze moze przywiezc :gwizdanie:

Opublikowano

wiesz co to zalezy bo np mnie xenona zabral a ja go chcialem ale pow ze nie warta zabiera i pupa to chyba od ubezpieczyciela zalezy

no bo wiesz nie wiem na co uważać przy odbiorze, generalnie jak cos wymienili to powinni mieć stare prawda?

Ubezpieczyciel zabiera części, które zostały uszkodzone i wymienione na nowo więc w ASO tego nie mają... ewentualnie ubezpieczyciel żąda protokołu ze złomowania wymienionych części ponieważ musi "wewnętrznie" tę szkodę rozliczyć u siebie.. i nie zostaje to w ASO ponieważ ASO dostaje kasę od ubezpieczyciela jeżeli się rozliczy z naprawienie szkody.

Ubezpieczyciel czasami idzie na taki układ, że pozwala zostawić uszkodzone części ale wtedy w jakiś tam sposób oszacowuje ich wartość i odlicza od kwoty wypłaconego odszkodowania.

Oczywiście żyjemy w Polsce więc pewnie protokół lub jakiś świstek potwierdzający zezłomowanie uszkodzonej części jest do załatwienia a wtedy wszystko się w papierach zgadza i tak jak pisał DJ - można znaleźć na allegro... :wink4:

Dzięki za info, ja to raczej pisałam w kontekście tego, że mam mieć nowe części a wsadzą stare tylko że wyklepane ;)

Opublikowano
  • Autor

no to widzialem ze na spocie niezle szalenstwo ... juz nawet nie wiem co mam powiedziec

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.