Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi:

cześć chłopaki i dziewczyny :decayed:

nie zmarzły Wam dupki przez ten tydzień?

teraz ma być już coraz lepiej :naughty:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 08:32_________________________________________________

Seba, Ty to naprawdę jesteś zdolniacha :brawo:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 08:34_________________________________________________tak je ładnie posadzić na tych literkach... :tongue4:

heheh oj tam oj tam musze cos nowego wymyslec :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Może fikniemy jutro wieczorkiem do Nowej Gdyni na bilarda :?: :naughty: :naughty: :naughty:

Kto się pisze :?: :?: :?:

Opublikowano

czapka

pofikałoby się ale kapke daleko :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja pasuje bo mam mala imprezke przebierankowa :P

Opublikowano

sie przywitał :hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

mów Seba za co się przebierasz ? jak to mówi mój małżonek, po porostu nie pij - nikt Cię wtedy nie pozna :polew:

Opublikowano
  • Autor

mów Seba za co się przebierasz ? jak to mówi mój małżonek, po porostu nie pij - nikt Cię wtedy nie pozna :polew:

hehehehe dobre dobre :D nie bede pil bo autkiem jade :D

a za kogo w sumie to jeszcze nie wiem ale pewnie za jakiegos gimbusa :P

mam afro reszte cos tam poszukam ;)

Opublikowano

mam pewien problem Panowie i Panie :D a dokładnie moje a4 sie rozj.....popsuło :D

pedał hamulca jest twardy jak kamień i jednocześnie przestało ciągnąć turbo mechanik mówi że to może być takie zabezpieczenie ze jak nie ma hamulcy to sie nie załącza turbina...

pytanie tylko czy ktoś z Was wie co to jest bo mechanik nie ma podejrzeń mówi że jutro obejrzy co i jak

Ja kazałem mu wymienić płyn hamulcowy i od wspomagania hamulcy...

Macie może jakiegoś klubowego specjaliste co zna się na tych autach ??

Opublikowano

I tylko Misiek wrócił z pracy i już mi zwraca uwagę, ale słusznie, miało być na kręgle a nie na bilarda :wallbash:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Kamil - Ty masz problem z podciśnieniem raczej, czyli z pompą podciśnienie - zerknijcie w pierwszej kolejności, czy gdzieś nie są przetarte wężyki podciśnieniowe, a jeśli będą w porządku, to trzeba sprawdzić, czy pompa daje podciśnienie bezpośrednio na jej wyjściu.

Opublikowano

Dzięki wielkie za sugestie zaraz zadzwonie i powiem gościowi:D

dwa tygodnie temu tez mi się tak stało ale sie naprawiło samo jakoś:D

Opublikowano

Więc w takim wypadku raczej wężyki:)

Opublikowano

a kiedy robimy jakies wodka party ?? :gwizdanie:

Opublikowano

a kiedy robimy jakies wodka party ?? :gwizdanie:

:doh1: :doh1: :doh1: ten tylko o jednym :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 19:10_________________________________________________ :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

jak to wężyki to super bo bym w niedziele mial auto na spota a takto br... musze wziąść citroena od ojca :P

Dzięki za pomoc:D[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 19:19_________________________________________________mechanik podejrzewa jednak jakas pompe :P wiec napewno na niedziele nie będzie auta:P

jednak ciągle wierze ze to jakieś wężyki :D

Opublikowano

no coz... jedyni znajomi to pisze nie :gwizdanie:

Opublikowano

Siema siema co tam jak tam :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a kiedy robimy jakies wodka party ?? :gwizdanie:

zaraz bede w garazu :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 19:58_________________________________________________chlopy a moze polecimy do skierniewic na spota :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.