Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w sumie tak ale im szybciej tym wcześniej kaska będzie :tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to masz jakiś zwrot ??

Opublikowano

to masz jakiś zwrot ??

będzie miał zwrot do Urzędu Skarbowego :D

Opublikowano

to masz jakiś zwrot ??

będzie miał zwrot do Urzędu Skarbowego :D

ha ha ha :tongue4:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 00:24_________________________________________________oczywiście ze bedzie z US :wink4:
Opublikowano

ale myjki na samochód chyba się nie odlicza :P

Opublikowano
:D
Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 06:36_________________________________________________ja mam jakies 700 zl doplaty do us :/
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemanko :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 06:36_________________________________________________ja mam jakies 700 zl doplaty do us :/

nie żebym się chwalił :decayed: ja już rozliczony i kaskę dostałem - miało być 2400 pln a dostałem 2000 pln - 400 za***ali za mandaty :decayed: :decayed: :confused4: :confused4: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 06:36_________________________________________________ja mam jakies 700 zl doplaty do us :/

to potezne zarobki masz :naughty:

Opublikowano

Subete no haiteku :hi: :hi: :hi:

[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 07:25_________________________________________________Lecę do pracy, miłego dnia :papa:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 06:36_________________________________________________ja mam jakies 700 zl doplaty do us :/

to potezne zarobki masz :naughty:

no az sie sr** chce takie :confused4:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor
:decayed::hi: :>
Opublikowano

Dobra spadam do pracuni :hi: pani Kasia zostaje na straży :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Dobry qrde :> Jak dobrze dzisiaj pójdzie, to w niedalekiej przyszłości zaczynam naukę gry na saksofonie :decayed: Tak się składa, że ma u nas powstać orkiestra gminna, czy coś tam i już instrumenty mają pokupowane, nauczyciel też zatrudniony, a z racji tego, że mi znajoma dała cynk, to może coś z tego będzie i dostanę saksa do domu :naughty: ...Ku uciesze całej rodzinki :gwizdanie:

Sam saksofon to koszt koło 2-3 klocki (jakaś podstawowa yamaha) i do tego nauczyciel po ok 50zł/h, więc trzeba tematu pilnować, bo będzie jedno i drugie za free :wink4:

Spadam na uczelnię - miłego dnia;)

Opublikowano
  • Autor

Dobry qrde :> Jak dobrze dzisiaj pójdzie, to w niedalekiej przyszłości zaczynam naukę gry na saksofonie :decayed: Tak się składa, że ma u nas powstać orkiestra gminna, czy coś tam i już instrumenty mają pokupowane, nauczyciel też zatrudniony, a z racji tego, że mi znajoma dała cynk, to może coś z tego będzie i dostanę saksa do domu :naughty: ...Ku uciesze całej rodzinki :gwizdanie:

Sam saksofon to koszt koło 2-3 klocki (jakaś podstawowa yamaha) i do tego nauczyciel po ok 50zł/h, więc trzeba tematu pilnować, bo będzie jedno i drugie za free :wink4:

Spadam na uczelnię - miłego dnia;)

uuaaaaa bedziemy mieli Kennego G ;) kozak :D

sax jest spoko :D Like it! ;)

Opublikowano

to tylko nogami nauczyc sie grac na organach i mamy cala kapele w jednej osobie :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 10:25_________________________________________________ja zawsz chcialem umiec grac na pianinie... ale mam za koslawe palce :D

Opublikowano

mnie zawsze ciekawiła gra na harfie

Opublikowano
  • Autor

mnie zawsze ciekawiła gra na harfie

ja kiedys napinalem na ukulele :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.