Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

my jestesmy, Klysio prowadzi :polew:

:good: nie ma problemu bo i tak bym nie drinkowal w sobote szkola :wallbash:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 17:54_________________________________________________

pewnie tak bo w rs'ach chyba były RNS :tongue4:

ciekawe ile rzezbienia :gwizdanie:
Opublikowano

z wieczora :hi:

:nose: znowu się pijaństwo szykuje :mysli:

Opublikowano

z wieczora :hi:

:nose: znowu się pijaństwo szykuje :mysli:

nie nie jak ja nie pije to nikt nie pije bo mnie delirka zlapie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ponawiam pytanie,

czy jest ktoś chętny na piątunio do CITY PIZZA&PUB ?????????????????????

kawał drogi i znowu o suchym pysku :gwizdanie:

Opublikowano

ponawiam pytanie,

czy jest ktoś chętny na piątunio do CITY PIZZA&PUB ?????????????????????

kawał drogi i znowu o suchym pysku :gwizdanie:

ja sie z toba zintegruje :kox:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 18:03_________________________________________________Bart da sie do naszych B5 wrzucic RNS ????
Opublikowano

będziemy jak kołki sączyć "Hałas miasta" [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 18:05_________________________________________________wszystko się da tylko jak gruby masz portfel

Opublikowano

ponawiam pytanie,

czy jest ktoś chętny na piątunio do CITY PIZZA&PUB ?????????????????????

Ja chyba spasuje :no: bo wieczorem lece do Tomaszowa
Opublikowano

będziemy jak kołki sączyć "Hałas miasta" [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 18:05_________________________________________________wszystko się da tylko jak gruby masz portfel

no tak na grubosc ma ok 11,5 cm starczy ???? :naughty:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 18:08_________________________________________________

ponawiam pytanie,

czy jest ktoś chętny na piątunio do CITY PIZZA&PUB ?????????????????????

Ja chyba spasuje :no: bo wieczorem lece do Tomaszowa

:mysli: do Tomaszowqa rzut beretem :gwizdanie:
Opublikowano

Chriss przychodzisz nie ma gadania ;) pojedziesz w sobote :gwizdanie:

Opublikowano

Chriss przychodzisz nie ma gadania ;) pojedziesz w sobote :gwizdanie:

zaproszenie na slub nie zajac nie ucieknie :kox:
Opublikowano

konsole całą trzeba zmienić

Opublikowano

no i wreszcie dotarłem po pracy :kox: :kox: poprostu masakra jakaś dzisiaj :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

Chriss przychodzisz nie ma gadania ;) pojedziesz w sobote :gwizdanie:

zaproszenie na slub nie zajac nie ucieknie :kox:

nie chyba nie dam rady bo właśnie dziś sie umówiłem :mysli:
Opublikowano

zrob tak jak ja ... niestety nie dojade :P

Opublikowano

tu masz fajnie opisane :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12081.0[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 18:21_________________________________________________chyba to znaczy duży cień wątpliwości jest

Opublikowano

Da się rns'a wrzucić, tylko bez emulatora CAN trzeba sobie włączać ręcznie (nie śmiga po zapłonie) i jest jeszcze parę niedogodności. Tunel można dorezać, ale najlepiej kupić poliftowy 2DIN. Wtedy tylko podłączenie, dodatkowa antena do navi i jest ok. Co jak co, ale temat o wrzuceniu navi mamy na forum baaaardzo rozbudowany;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.