Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bo są coraz bardziej yyyyy.... Wulgarne? ...to jest dobre słowo?

Boję się że jak tu zajrzę to zobaczę żubra :polew:

oki doki juz poprawione :)

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

ale żeś pojechał :thumbdown: :thumbdown:

zaraz znajdę coś gustownego :wink4:

Opublikowano

atak przy okazji do kogo się zgłosić po jakieś gadżety teamowe?? podobają mi się takie wkładki w atrape zamiast sline co są tylko nie wiem u kogo to widziałem :P

Opublikowano
  • Autor

atak przy okazji do kogo się zgłosić po jakieś gadżety teamowe?? podobają mi się takie wkładki w atrape zamiast sline co są tylko nie wiem u kogo to widziałem :P

u Miska widziales :) czyli Mariusza :) Mariuszzgierz :)

poki nie zrobie nic nowego delikatnego narazie musi byc to tak zeby nie razilo :)

Opublikowano

czyli EO MISIE:> a to można coś takiego jeszcze dostać:D

No może nie razi ale teraz to jest tak pusto :D

Opublikowano
  • Autor

heheh spoko cos sie wymysli jakos

co do gadzetow sprawdz na forum jest dzial gadzety tam znajdziesz potrzebne info

Opublikowano
  • Autor

o :) i wszystko masz :)

Opublikowano

dzięki wielkie już znalazłem :D

warto za tą cenę zakupić:>[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 20:41_________________________________________________to jest montowane na taśme ?? przecież to odpadnie

Opublikowano

Kamil tylko dopytaj czyt. doczytaj :wink4: czy jest w komplecie uchwyt żeby połączyć "klubówkę" z grillem.

Jak ja kupowałem to nie było - musiałem kombinować, ale bez problemu temat do ogarnięcia w warunkach domowych :wink4: :wink4:

Opublikowano

dzięki wielkie już znalazłem :D

warto za tą cenę zakupić:>[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 20:41_________________________________________________to jest montowane na taśme ?? przecież to odpadnie

ja już mam długi czas - zamontowane na taśmę dwustronną - taką troszkę lepszą (mam jak by coś to mogę ci dać kawałek) i trzyma bez problemu - testowane na różnych myjkach, karcherach itp + zima i mróz (-20*C) :wink4:

Opublikowano

a jak nie to papiakem się przylutuje też będzie trzymać

Opublikowano

no to jak mówisz że się trzyma to zamówie :D

jeśli by nie było uchwytu to ogarniemy temat tak jak u mnie :wink4: :wink4:

Opublikowano

nie będe dzisiaj głowy suszył już gościowi jutro tam napisze i zamówie...albo o rano zamówie o 5 hehe :)

Opublikowano
  • Autor

nie będe dzisiaj głowy suszył już gościowi jutro tam napisze i zamówie...albo o rano zamówie o 5 hehe :)

proponuje Ci zmienic sygnaturke a mianowicie zdjecie z bmp na jpg :D bedzie sie milion razy szybciej ladowalo :)

Opublikowano

mówisz no dobra pokąbinuje zaraz:D[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 20:57_________________________________________________gotowe zmieniłem :D nawet troche artystycznej weny dodałem:D

Opublikowano

:hi:

heeeellllooołłłłł

no jak tam łodziaki-buraki? :wink4:

idziemy w piątunio do CITY PUB PIZZA ????????????????????????????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.