Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

siemka wszystki :D

Logo już do mnie jedzie:D

Strumienica zamówiona na sobote rano więc zobaczę jeszcze przed spotem czy coś dała odnośnie dźwięku[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 15:58_________________________________________________Mam takie pytanie: czy to prawda ze auto na duzych felgach wiecej pali ? bo tak kiedyś słyszałem ale ja jakoś różnicy nie widze:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam zapalenie pluc :D

Tomek to nie jest takie śmieszne ;(

lepiej się z łóżka nie ruszaj i szybko powracaj do zdrowia :wink4:

trzymaj się chłopie :cool1:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 16:16_________________________________________________

Mam takie pytanie: czy to prawda ze auto na duzych felgach wiecej pali ? bo tak kiedyś słyszałem ale ja jakoś różnicy nie widze:P

Powiem tak im większa felga to tez szersza opona wiec większe opory i to moze być przyczyna większego spalania ale raczej to niezauważalna różnica jeżeli jest to jeden czy dwa rozmiary różnicy :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

a ja mam zapalenie pluc :D

Tomek to nie jest takie śmieszne ;(

lepiej się z łóżka nie ruszaj i szybko powracaj do zdrowia :wink4:

trzymaj się chłopie :cool1:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 16:16_________________________________________________

Mam takie pytanie: czy to prawda ze auto na duzych felgach wiecej pali ? bo tak kiedyś słyszałem ale ja jakoś różnicy nie widze:P

Powiem tak im większa felga to tez szersza opona wiec większe opory i to moze być przyczyna większego spalania ale raczej to niezauważalna różnica jeżeli jest to jeden czy dwa rozmiary różnicy :cool1:

Chriss dzieki ale to nie takie latwe jak ja caly dzien w biegu a teraz mam sie z lozka nie ruszac to ciezka sprawa naprawde nie wiem na ktorym boku mam lezec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka wszystki :D

Logo już do mnie jedzie:D

Strumienica zamówiona na sobote rano więc zobaczę jeszcze przed spotem czy coś dała odnośnie dźwięku[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 15:58_________________________________________________Mam takie pytanie: czy to prawda ze auto na duzych felgach wiecej pali ? bo tak kiedyś słyszałem ale ja jakoś różnicy nie widze:P

Siemanko :hi: jak z uchwytem - ma w komplecie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można ponarzekać? Mam co robić, ale qrde...nie chce mi się jakoś...zachód słońca mogę oglądać;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ pamiętasz o naszym logu printscreennowym mojego softu sterownika TIPa..... :gwizdanie:

ps: kiedy robimy ten serwer poczty? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypływie weny, rozebrałem vcds'a. Co widzę? na samym wejściu ft232rl, czyli dokładnie to, co jest w większości vagów KKL USB - tym bardziej dziwi mnie fakt, że komunikacja po K nie śmiga zadowalająco... teraz posiedzę i pokminię nad tą płytką, bo może się okazać, że dorzucę kilka elementów i sam VCDS będzie śmigać super, a jak nie, to na tym samym kablu będę odpalał VAG-COM'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...