Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry: w niedzielne słoneczne południe :decayed:

tak się dać wczoraj wrobić Miśkowi :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1:

powiedział, że jedzie robić hamulce :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

a tu zamiast hamulców mam szum w uszach do tej pory :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:bry: w niedzielne słoneczne południe :decayed:

tak się dać wczoraj wrobić Miśkowi :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1:

powiedział, że jedzie robić hamulce :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

a tu zamiast hamulców mam szum w uszach do tej pory :kox: :kox: :kox:

ale muzyczka dobrze gra teraz :)

Opublikowano

niooooooooooooo, szczególnie moja Chylińsia :slina: :slina: :slina:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

czyli gra i buczy :D elegancko :D

Opublikowano

ide zaraz za***ac w pileczke :kox: jutro pewnie sie nie rusze z wyra :polew:

Opublikowano

To miśkom proponuję sobie odpalić "Teraz" (O.N.A.). Noga na gaz sama leci, uśmiech na twarzy...same pozytywy;D

Opublikowano

Seba wystawiłeś swojego Harmana do sprzedaży ???[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:54_________________________________________________Dobra pogadamy na spocie - lece na widzew :decayed:

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 13:20_________________________________________________

:bry:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 08:21_________________________________________________

patrzcie jak sie naprawia auto jaki kosztorys zajebal idczak

http://dl.dropbox.com/u/19958853/Dokument%20z%20ogledzin%20%28kosztorys%29.pdf[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 15:19_________________________________________________w ogole nie rozumiem czemu dwa xenony do wymiany no ale to sie wytnie

quwa ale części,połowa z nich pewnie mogła by zostać :shocked:

i zostanie :D włoży się je komuś innemu hyhyh ja się załapałam na czyjś silniczek do lusterka np :) a Tomek a propos to widziałam Twoje autko i to co zostało z lampy....chyba nie ma co płakać, widocznie druga lampa im do innego potrzebna :tongue4:

Dokładnie :cool1:
Opublikowano
  • Autor

Seba wystawiłeś swojego Harmana do sprzedaży ???[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:54_________________________________________________Dobra pogadamy na spocie - lece na widzew :decayed:

nie jeszcze nie nie zrobilem zdjec kurde moze dzisiaj zrobie :)

wczesniej spota robimy czy na 18 ?? [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 14:08_________________________________________________no bo ja w sumie moge podjechac wczeswniej :D chyba :)[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 14:30_________________________________________________dobra ja bede z aparatem chce sobie moze dzisiaj strzelic kilka fotek :) i zrobie sobie jakies male wizualizacje :)[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 14:34_________________________________________________no dobra to jakby ktos mial przyjechac wczesniej niz 18 to dajcie znac jak cos to czekam :)

Opublikowano

ja sobie skiknę na bajka, coby pogody nie marnować

Opublikowano
  • Autor

wogole to ktos dzisiaj bedzie jakos ? ?:)

Opublikowano

ja bede :D Mariusz tez mowil ze bedzie

Opublikowano
  • Autor

no dobra ale to robimy cos wczesniej czy 18 ?

Opublikowano

ja bede :gwizdanie:

Opublikowano

również wpadam :)

Opublikowano
  • Autor

nom ja bede wczesniej pykne sobie jakies foto ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.