Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolega Kamil-Teo jest z Teofilowa koło Inowłodza?

głosik też poleciał na klub :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie z Teofilowa koło żabieńca generalnie to obrzeża łodzi :D koło Aleksandrowa i Zgierza:D ale to taka dzielnica :D

Nie wiedziałem że taka wioska jest:D

Opublikowano

czyli nie jedna w naszym bogatym woj. :decayed: :>

Opublikowano

Siemka wszystkim :hi:

Opublikowano

nie z Teofilowa koło żabieńca generalnie to obrzeża łodzi :D koło Aleksandrowa i Zgierza:D ale to taka dzielnica :D

Nie wiedziałem że taka wioska jest:D

a ja jechalem od włokniarzy za Toba pandziora myslalem ze nie dam rady ale kulturnie jechales kolo 90 to do tylu panda jeszcze jezdzi[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 21:08_________________________________________________

Siemka wszystkim :hi:

powitac :)

Opublikowano

jakiś padnięty jestem po wekendzie :heat:

Opublikowano

Tomek no co Ty ja tak szybko nie jeżdże :D hehe :D nie zauważyłem szyby czarne to mało co widać:D

Ja dzisiaj wito widziałem ale jechałem Civiciem to nawet nie zwrócił uwagi :D

Opublikowano

o chriss widze dostał pozwolenie na dojście do kompa :D

witamy witamy:D

hehehe nie sam doszedłem ale nawet mi się nie chce nic przeglądać ide zara :sexinbed: lulu
Opublikowano

widze padnięty strasznie :D odliczaj do weekendu :D ja tak robie ciągle :D w tej pracy i jakoś daje rade:D

Opublikowano

Tomek no co Ty ja tak szybko nie jeżdże :D hehe :D nie zauważyłem szyby czarne to mało co widać:D

Ja dzisiaj wito widziałem ale jechałem Civiciem to nawet nie zwrócił uwagi :D

jak skrecales tutaj w wici kolo tej pizzeri otto czy jak sie ona tam zowie to nawet Ci zamrugalem ale nic pojechal :P

Opublikowano

kiedy idziemy do lokalu :mysli:

Opublikowano

a to powaga nie zwróciłem uwagi :D[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 21:25_________________________________________________patrzyłem na to bmw co stało obok mnie :D bo pierdział pierdział a ja się szybciej zebrałem do skrętu niz on do jazdy na wprost:D

Opublikowano

a to powaga nie zwróciłem uwagi :D[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 21:25_________________________________________________patrzyłem na to bmw co stało obok mnie :D bo pierdział pierdział a ja się szybciej zebrałem do skrętu niz on do jazdy na wprost:D

a to na ten fakt nie zwrocilem uwagi co stalo obok :)

kiedy idziemy do lokalu :mysli:

ja osobiscie w ten weekend to chyba jeszcze nie, bo dysze no ale zobaczymy jak bedzie pod koniec tygodnia, a za tydzien mam szkole :P

Opublikowano

Siemanko z wieczora :hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

:pociesz:

Opublikowano

:hi:

:pociesz:

Jeszcze sobie buzi dajcie :cool1:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:03_________________________________________________

Dobra, czas do wyrka, miłej nocki :papa:

Opublikowano

:hi:

:pociesz:

Jeszcze sobie buzi dajcie :cool1:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:03_________________________________________________

Dobra, czas do wyrka, miłej nocki :papa:

jaki zazdrośnik.... kto by pomyślał... :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

hahahahah :D

wlasnie ogladalem program jerry springer show ja pitole jaki :shocked: :shocked: :shocked::blink:

laski zapraszaly swoich facetow do programu zeby im oznajmic ze nei sa laskami tylko facetami

i odwrotnie przycodzila laska z tylem a on jej mowil ze jest laska no kurde mowie Wam komedia

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :naughty:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:50_________________________________________________Panton patrz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=192656.0

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.