Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

A żyję żyję, chociaż rano miałem wątpliwości :D

A Wy gdzie siedzicie?

Kimi pamietasz co masz mi przwiezc :P[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 15:22_________________________________________________a jutro prosto z trasy na spota zajezdzacie ???? :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas ok, jedną imprezkę mamy już za sobą, dzisiaj druga :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Kłysiu, obawiam się, że wczorajszy alko zniszczył te komórki w mózgu, gdzie przechowywałem tę informację, więc możesz mi przypomnieć :D

A na spota to raczej nie zdążymy, wszystko zależy od tego, ile małyszomaniaków będzie jutro wracać :mysli:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 15:24_________________________________________________

Jeśli kotś nie dostał MMS-a, to proszę o wybaczenie, ale:

po pierwsze: ni cholery nie kojarzę, bym wysyłał jakieś mms-y :decayed: :decayed: :decayed:

po drugie: jeśli wysyłałem, to raczej mój stan nie pozwalał na prawidłowy wybór odbiorców, jeśli waliłem z książki w telefonie na chybił trafił, to ciekawe, komu jeszcze wysłałem poza Wami :D[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 15:28_________________________________________________

O, Amster, jak było na termach? :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas ok, jedną imprezkę mamy już za sobą, dzisiaj druga :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Kłysiu, obawiam się, że wczorajszy alko zniszczył te komórki w mózgu, gdzie przechowywałem tę informację, więc możesz mi przypomnieć :D

A na spota to raczej nie zdążymy, wszystko zależy od tego, ile małyszomaniaków będzie jutro wracać :mysli:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 15:24_________________________________________________

Jeśli kotś nie dostał MMS-a, to proszę o wybaczenie, ale:

po pierwsze: ni cholery nie kojarzę, bym wysyłał jakieś mms-y :decayed: :decayed: :decayed:

po drugie: jeśli wysyłałem, to raczej mój stan nie pozwalał na prawidłowy wybór odbiorców, jeśli waliłem z książki w telefonie na chybił trafił, to ciekawe, komu jeszcze wysłałem poza Wami :D[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 15:28_________________________________________________

O, Amster, jak było na termach? :naughty: :naughty: :naughty:

obiecales mi woczraj jak gadlaismy w nocy ok. 2.10 ze mi przywieziesz jakas pamiatke :decayed:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 15:33_________________________________________________Amstaf jak tam imprezka ??? dbaja tam o ciebie bo mnie nie ma to nie wiem czy ktos zadbal o towje menu :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi: :hi:

tu kachna, piszę z różnych kont bo nie pamiętam hasła :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

bartuś z michasiem już po gorących źródłach,a miśki przespaly poł dnia :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

za to teraz my żyjemy a michaś............janek wiśniewski padł...........

wczoraj do 5-tej tańce,haulanki,swawole.............................. :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi: :hi:

tu kachna, piszę z różnych kont bo nie pamiętam hasła :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

bartuś z michasiem już po gorących źródłach,a miśki przespaly poł dnia :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

za to teraz my żyjemy a michaś............janek wiśniewski padł...........

wczoraj do 5-tej tańce,haulanki,swawole.............................. :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:good: :good: to dobrze ze sie bawicie [br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 15:36_________________________________________________ja wczoraj nie moglem przebolec ze nie pojechalem i tez sie ochlalem :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłysiu to ja z Tobą gadałem przez telefon wczoraj? :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Ni ch.... nie pamiętam :no: :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłysiu to ja z Tobą gadałem przez telefon wczoraj? :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Ni ch.... nie pamiętam :no: :no: :no:

no i gadalismy chyba ze 4 razy :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 15:39_________________________________________________i mowiles zebym sie nie martwil ze na letniaka pojedziemy razem bo ja lubie lato :polew: i ze masz dla mnie pamiatke :tongue4: i to bylo ok. 2.10 a pozniej to juz nie wiem bo tez bylem na balecie i tez troszke filmu zgubilem :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłysiu to ja z Tobą gadałem przez telefon wczoraj? :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Ni ch.... nie pamiętam :no: :no: :no:

no i gadalismy chyba ze 4 razy :gwizdanie:

No to teraz to już w ogóle mnie zastrzeliłeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem od kogo dzwsoniles bo nie mam takiego nr. zapisanego :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaś, ja dzisiaj już tylko piwko, ale dzięki za zaproszenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłysiu to ja z Tobą gadałem przez telefon wczoraj? :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Ni ch.... nie pamiętam :no: :no: :no:

ze mną gadałeś.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem od kogo dzwsoniles bo nie mam takiego nr. zapisanego :cool1:

Czyli nawet nie ze swojego telefonu :blink: :blink: :blink:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kimi, to ja kachna, michaś sztywny

sztywny palazi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: a jutro macie podjazd pod wielka krokiew ???? jak co roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka mam pytanko jak chciałem podłączyć dziś audiolke pod kompa i wyskakuje mi no access com 2 i o co kaman

jutro o 18 na spota wpadaj rozwiazemy problem :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...