Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jescze jedno w menadzeże zadań nie mam zakładki portów[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 17:13_________________________________________________nie dam rady na spota

Prawy przycisk myszki na "Mój komputer" -> Właściwości -> Menedżer urządzeń i tam będziesz miał Porty COM/USB

Zainstalowałeś stery do kabelka w ogóle? :cool1: :cool1: :cool1:

Port COM wybierasz i ten sam port COM ustawiasz w VAG-COM w zakladce Options i nie ma bata, żeby nie zabanglało :D

My o 20 zaczynamy kolację potem tort o 21 i karaoke, Amster ma zaśpiewać "Sen" Edyty Bartosiewicz, bo prawie cały dzień przespał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Luk podlacz sie przez wifi do autka kolegi :decayed::naughty:

[/quot

Luk podlacz sie przez wifi do autka kolegi :decayed::naughty:

e]

Luk podlacz sie przez wifi do autka kolegi :decayed::naughty:

nom właśnie.... kolego daj zdalny dostęp to obczaimy temat i może uda się ukłuć... :naughty::kox::decayed:

Kimiasz dobrze goda... :wink4:

Opublikowano

A ja dzisiaj jeszcze vagnąłem Adę po trasie i wyskoczył mi błąd:

1 Fault Found:

00561 - Mixture Adaptation

15-00 - Adaptation Limit (Add) Not Reached

Przeglądnąłem chyba z pińcet topików na forum, gdzie się ten błąd pojawia i w sumie tak naprawdę, to ilu ludzi się wypowiada, tyle rozwiązań problemu, że ADR-y tak mają,żeby olać, że przepływka, przepustnica, że złe ciśnienie paliwa, że dziurawy wydech przed sondą i jeszcze z tysiąc innych przyczyn :D

Po powrocie do LDZ będę musiał stopniowo eliminować wszystkie możliwe przyczyny, wyczyszczę przepustnicę, świeczki chyba nowe zapodam - generalnie muszę wreszcie zacząć ogarniać temat, bo widzę, że zaniedbania zimowe zaczynają powodować kolejne problemy i niedługo stracę panowanie nad sytuacją :confused4:

Także Panton, jak to mawiasz - będzie trzeba ćwiczyć temat :decayed:

Opublikowano

A ja dzisiaj jeszcze vagnąłem Adę po trasie i wyskoczył mi błąd:

1 Fault Found:

00561 - Mixture Adaptation

15-00 - Adaptation Limit (Add) Not Reached

Przeglądnąłem chyba z pińcet topików na forum, gdzie się ten błąd pojawia i w sumie tak naprawdę, to ilu ludzi się wypowiada, tyle rozwiązań problemu, że ADR-y tak mają,żeby olać, że przepływka, przepustnica, że złe ciśnienie paliwa, że dziurawy wydech przed sondą i jeszcze z tysiąc innych przyczyn :D

Po powrocie do LDZ będę musiał stopniowo eliminować wszystkie możliwe przyczyny, wyczyszczę przepustnicę, świeczki chyba nowe zapodam - generalnie muszę wreszcie zacząć ogarniać temat, bo widzę, że zaniedbania zimowe zaczynają powodować kolejne problemy i niedługo stracę panowanie nad sytuacją :confused4:

Także Panton, jak to mawiasz - będzie trzeba ćwiczyć temat :decayed:

:good:

wyczyszczenie przepustnicy na pewno nie zaszkodzi a nawet pomoże... więc od tego bym zaczął...

Opublikowano

Kimi do mnie tez mms-a wyslales i nawet Ci odp sms-a ze dzieki za fotke i milej zabawy :P

Opublikowano

siema z wieczora :hi:

widzę ze się dzieje w BT

na letniaka ja obowiązkowo jadę :tongue4:

Opublikowano

Pozdrówka dla ekipy w BT i oczywiście :drinks: pyk weekendowo :decayed:

Opublikowano

Ty byś nie cwaniakowała tylko na spota przyjechała... :tongue4:

Opublikowano

Ty byś nie cwaniakowała tylko na spota przyjechała... :tongue4:

a co Wam obiekt muzealny potrzebny? :decayed:

Opublikowano

Ty byś nie cwaniakowała tylko na spota przyjechała... :tongue4:

a co Wam obiekt muzealny potrzebny? :decayed:

nie pitol tylko jutro Cię na spocie widzę... jasne? :decayed:

Opublikowano

Ty byś nie cwaniakowała tylko na spota przyjechała... :tongue4:

no nie wiem, dziecko mam chore a nianią nie dysponuje :)

a co Wam obiekt muzealny potrzebny? :decayed:

nie pitol tylko jutro Cię na spocie widzę... jasne? :decayed:

Opublikowano

Ty byś nie cwaniakowała tylko na spota przyjechała... :tongue4:

a co Wam obiekt muzealny potrzebny? :decayed:

nie pitol tylko jutro Cię na spocie widzę... jasne? :decayed:

no nie wiem, dziecko mam chore a nianią nie dysponuje :)

dziecko Cię uratowało.... ale jak wyzdrowieje to pamiętaj o spocie... :wink4:

Opublikowano

Pamietam, czytuję forum ale i tak świetnie sobie radzicie beze mnie :wink4:

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano
  • Autor

nie spac zwiedzac :D

Opublikowano

DO :bry:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 08:24_________________________________________________a godzina na serwerze nie przestawiona :D
Opublikowano

:hi:

ależ mamy teraz piękną pogodę :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 08:24_________________________________________________a godzina na serwerze nie przestawiona :D

:D

Opublikowano

:hi:

ależ mamy teraz piękną pogodę :decayed:

obudził się??????? :naughty:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 08:49_________________________________________________dzień dobry lodzianie :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.