Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co dobranoc co dobranoc o tej porze??????? :shocked:

dobry wieczór towarzystwo :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Umyłem auto... po ciemku - ciekaw jestem, czy wielką kaszanę odwaliłem, czy nawet znośną;p

Opublikowano

wieczór :hi: ale czy dobry :mysli:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 22:31_________________________________________________

Umyłem auto... po ciemku - ciekaw jestem, czy wielką kaszanę odwaliłem, czy nawet znośną;p

sie rano okaże :wink4:
Opublikowano

No to jak nikt się nie określa z tym grillem, to rozumiem, że standard lecimy: REAL 18 , tak? :cool1:

Opublikowano

ja sobie zrobie grilka w stajni :)

Opublikowano

ja sobie zrobie grilka w stajni :)

z osiołkiem i barankiem :naughty:

Opublikowano

i Twoja fotka :decayed:

czyli cały zwierzyniec :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

B4rt4s , ogarnąłeś rozpórki? :cool1:

Opublikowano

Nie po to ma być piękna pogoda, żeby ją marnować. Dla mnie nie problem wziąć grilla. Trzeba się spotkać i git - pojedziemy na stawy/rudzką/kaloryfer/chocianowice i sobie pogrillujemy.

Opublikowano

B4rt4s, sorki, że Cię tak cisnę, ale za tydzień mam start w KZK i przydałoby się już coś pomodzić :D

Nie po to ma być piękna pogoda, żeby ją marnować. Dla mnie nie problem wziąć grilla. Trzeba się spotkać i git - pojedziemy na stawy/rudzką/kaloryfer/chocianowice i sobie pogrillujemy.

Tylko zanim się zbierzemy i tam pojedziemy, to już trzeba będzie się zbierać z powrotem.

Może faktycznie przełóżmy to na jakąś sobotę i zaplanujmy konkretnie?

Opublikowano

Kimi nie ogarnalem :D 2 dni robilem rozrzad :D bo sie spierdolio i tamto. a potem ogarnialem z kumplem honde. zgieta mam ale nie mam zmierzonej i wywierconych dziur

Opublikowano

Kimi nie ogarnalem :D 2 dni robilem rozrzad :D bo sie spierdolio i tamto. a potem ogarnialem z kumplem honde. zgieta mam ale nie mam zmierzonej i wywierconych dziur

:confused4:

No szkoda.

No chyba, że mi podrzucisz w takim stanie, jak masz, a ja będę sobie już sam dalej działał.

Ile kasy za to mam Ci szykować?

Opublikowano

nic, napisz mi na pw gdzie Ci to podwiezc bo raczej pod real nie podjade, chyba ze dasz mi czas do poniedzialku :) jesli tego nie zrobie to po pracy podrzuce

Opublikowano

Małe pytanko - ma ktoś słuchawkę bluetooth? Starą, uszkodzoną - w każdym razie - niepotrzebną? Chciałbym jej dać nowe życie :decayed:

Opublikowano

nic, napisz mi na pw gdzie Ci to podwiezc bo raczej pod real nie podjade, chyba ze dasz mi czas do poniedzialku :) jesli tego nie zrobie to po pracy podrzuce

No to ok, to nie cisnę.

Na Zawiszy pracuję koło Bałuckiego, więc może jakoś w tygodniu damy radę się spotkać, albo jak będę z pracy wracał, to do Ciebie po nią podjadę.

No bo zależy mi, żeby Adę na niedzielę już trochę "usztywnić" na te zawody :gwizdanie:

Opublikowano

oki, jutro postaram sie to zrobic, choc od 3 dni siedze tylko w garazu :polew:

Opublikowano

B4rt4s nie pierdziel ze na spota nie zajrzysz :mysli:

Opublikowano

oki, jutro postaram sie to zrobic, choc od 3 dni siedze tylko w garazu :polew:

a ja wczoraj sie nudziłem dał byś znać to może bym coś ci pomógł w tym garażu :drunk:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 22:55_________________________________________________

nie chce mi sie :decayed:

nie pierdziel

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.