Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka klysiu :wink4:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 17:26_________________________________________________Jak tam traska dzisiaj :cool1:

traska byla wczoraj dzisiaj bylo siedzenie i pilnowanie samochodu w sloneczku :tongue4: ale traska ogolem spoko 800 km jak zbicza strzelil :decayed: i jak wracalem wymylsilem ze zapisuje sie na prawko i od dzisiaj juz szkole sie na kierowce zawodowego :naughty: :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka klysiu :wink4:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 17:26_________________________________________________Jak tam traska dzisiaj :cool1:

traska byla wczoraj dzisiaj bylo siedzenie i pilnowanie samochodu w sloneczku :tongue4: ale traska ogolem spoko 800 km jak zbicza strzelil :decayed: i jak wracalem wymylsilem ze zapisuje sie na prawko i od dzisiaj juz szkole sie na kierowce zawodowego :naughty: :gwizdanie:

czyli, że C+E :good: :good: :good: tylko, że spore koszty takiej zabawy w tej chwili ;( ;(

też o tym myślałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 17:41_________________________________________________no to co :mysli: chyba se PYK-nę :naughty: :naughty:

no to PYK :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siemka klysiu :wink4:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 17:26_________________________________________________Jak tam traska dzisiaj :cool1:

traska byla wczoraj dzisiaj bylo siedzenie i pilnowanie samochodu w sloneczku :tongue4: ale traska ogolem spoko 800 km jak zbicza strzelil :decayed: i jak wracalem wymylsilem ze zapisuje sie na prawko i od dzisiaj juz szkole sie na kierowce zawodowego :naughty: :gwizdanie:

czyli, że C+E :good: :good: :good: tylko, że spore koszty takiej zabawy w tej chwili ;( ;(

też o tym myślałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 17:41_________________________________________________no to co :mysli: chyba se PYK-nę :naughty: :naughty:

no to PYK :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

nie nie narazie samo C :tongue4:

to moze ja tez cos lykne bo juz chyba nie bede dzisiaj nigdzie sie poruszal :decayed:

Opublikowano
:good: :good: :good:
Opublikowano

no z rzezby to k**wa -1 :polew:

Opublikowano

czyli, że C+E :good: :good: :good: tylko, że spore koszty takiej zabawy w tej chwili ;( ;(

też o tym myślałem :gwizdanie:[br]

nie nie narazie samo C :tongue4:

to moze ja tez cos lykne bo juz chyba nie bede dzisiaj nigdzie sie poruszal :decayed:

ile teraz taka impreza :mysli:
Opublikowano

czyli, że C+E :good: :good: :good: tylko, że spore koszty takiej zabawy w tej chwili ;( ;(

też o tym myślałem :gwizdanie:[br]

nie nie narazie samo C :tongue4:

to moze ja tez cos lykne bo juz chyba nie bede dzisiaj nigdzie sie poruszal :decayed:

ile teraz taka impreza :mysli:

1550 PLN
Opublikowano

Siemanko Bandziory :hi:

Ja też widziałem tę żółtą A4, ale jechała w przeciwnym kierunku i nie byłem w stanie dostrzec, czy to S4.

Opublikowano

czyli, że C+E :good: :good: :good: tylko, że spore koszty takiej zabawy w tej chwili ;( ;(

też o tym myślałem :gwizdanie:[br]

nie nie narazie samo C :tongue4:

to moze ja tez cos lykne bo juz chyba nie bede dzisiaj nigdzie sie poruszal :decayed:

ile teraz taka impreza :mysli:

1550 PLN

pewnie + egzamin i jeszcze kurs na przewóz rzeczy chyba
Opublikowano

Siemanko Bandziory :hi:

Ja też widziałem tę żółtą A4, ale jechała w przeciwnym kierunku i nie byłem w stanie dostrzec, czy to S4.

to jest S4 parkuje na radogoszcu wschodzie na ul.Jesionowej przy jeszcze zajebistrzej chacie :naughty:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 20:44_________________________________________________

czyli, że C+E :good: :good: :good: tylko, że spore koszty takiej zabawy w tej chwili ;( ;(

też o tym myślałem :gwizdanie:[br]

nie nie narazie samo C :tongue4:

to moze ja tez cos lykne bo juz chyba nie bede dzisiaj nigdzie sie poruszal :decayed:

ile teraz taka impreza :mysli:

1550 PLN

pewnie + egzamin i jeszcze kurs na przewóz rzeczy chyba

1550 samo prawko a kurs na przewoz ok 6000 tys :angry::disgust::kwasny::wallbash:
Opublikowano

to teraz wszyscy będziecie kierowcami zawodowymi...... ? :nabijasie:

Opublikowano

hejka Łódz z wieczora :tongue4:

Opublikowano

siemasz Aniu :tongue4:

Opublikowano

to teraz wszyscy będziecie kierowcami zawodowymi...... ? :nabijasie:

Nie wszyscy, niektórzy celują np. tu:

3. Jak zostać kierowcą wyścigowym?

Osoba będąca członkiem Automobilklubu lub Klubu zrzeszonego w Polskim Związku Motorowym może przystąpić do kursu a następnie egzaminu na certyfikat i licencję kierowcy stopnia B1,C1 lub B,C organizowanego przez automobilkluby posiadające dostęp do torów wyścigowych, tj.:

- Automobilklub Wielkopolski - Tor Poznań,

- Automobilklub Kielecki - Tor Miedziana Góra,

- Automobilklub Rzemieślnik - Tor Słomczyn,

- Toruński Klub Motorowy - Tor Toruń.

Następnie można przystąpić do wyrabiania licencji wyścigów torowych. Tryb uzyskiwania jest dostępny na stronie PZM.

12. Stopnie licencji kierowcy i pilota w sporcie samochodowym

(...)

Licencja kierowcy stopnia „B1,C1” upoważnia do udziału w charakterze kierowcy podczas WSMP, GSMP, MPRC samochodami zgłoszonymi w klasach o pojemności silnika do 2000 cm3 włącznie.

(...)

http://www.pzm.pl/Sport_samochodowy_pytania#04

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 20:54_________________________________________________

Siemano Ania, jak tam się udał pobyt w Polsce? :naughty: :naughty: :naughty:

Michałek w Bukowinie o niczym innym nie mówił, tylko o tym, że przylatujesz do Polandii :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

hejka Łódz z wieczora :tongue4:

Siemka Aniu :hi: Ty już pewnie znowu w Sweden :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

W niedzielę będziemy mieli gości z Kutna :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi: bry wieczór

... widzę, że wieści szybko sie rozchodzą ;)

Opublikowano

:hi: bry wieczór

... widzę, że wieści szybko sie rozchodzą ;)

:decayed:

Wiesz, nie co tydzień mamy gości "zza gramanicy" :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.