Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko niech weźmie 50 zł jak chce logi xD

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko niech weźmie 50 zł jak chce logi xD

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

I zgrzewkę Lecha Free :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

CHCESZ LOGI PODPIĄĆ VAG-A PRZYŁĄCZ SIĘ DO ŁDZ BANDY I UCZĘSZCZAJ NA SPOTY

Opublikowano

CHCESZ LOGI PODPIAC VAG-A PRZŁĄCZ SIE DO ŁDZ BANDY I UCZĘSZCZAJ NA SPOTY

Nie chciałbym być drobiazgowy, ale może popraw te błędy? :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ok jak dam rade to podjade a jak przyjade to wezme ze sobą co trzeba :>

Opublikowano

Seba, bo tak wlazłem na pałę w jeden temat i widziałem, że chciałeś od gościa rozrusznik, a on dzisiaj napisał, że sprzedaje te graty nie w komplecie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=193808.0;topicseen

Właściwie to 20 minut temu to napisał :D

Opublikowano
  • Autor

CHCESZ LOGI PODPIAC VAG-A PRZŁĄCZ SIE DO ŁDZ BANDY I UCZĘSZCZAJ NA SPOTY

Nie chciałbym być drobiazgowy, ale może popraw te błędy? :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

gdzie ?? :mysli:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:09_________________________________________________

Seba, bo tak wlazłem na pałę w jeden temat i widziałem, że chciałeś od gościa rozrusznik, a on dzisiaj napisał, że sprzedaje te graty nie w komplecie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=193808.0;topicseen

tak wiem juz do mnie pisal no ale szybciej musialem organizowac tak czy siak by nie doszlo do jutra

Dj znalazl sam bendiks wiec tylko on zostal kupiony reszta zostaje stara miejmy nadzieje ze starczy

Opublikowano
CHCESZ LOGI PODPIAC VAG-A PRZŁĄCZ SIE DO ŁDZ BANDY I UCZĘSZCZAJ NA SPOTY

:gwizdanie:

Opublikowano

ooo kurwaa no bez jaj z tymi błędami ludzie.... wiadomo o co chodzi... Kimiasz po Uniwerku jesteś i polonistyce czy co?

ps: polskiego nie trawiłem ze wszystkich przedmiotów najbardziej... zero kuwa logiki tylko utarte pierdolenie "co miał autor na myśli"

Opublikowano
  • Autor

heheh no pocisnal nie ?? :P ja wogole nie uzywam polskich znakow :P

Opublikowano

ja też bo nie zawsze mam czas na wciskanie Alt-a........ :D i generalnie całą pisownię mam w :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

me toooooo :decayed::naughty:

Opublikowano

To chociaż wstaw to Y w PRZLACZ :cool1:

Opublikowano
  • Autor

moze masz zle kodowanie bo u mnie sa polskie znaki :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :kox:

Opublikowano

sie czepiacie :cool1:

Opublikowano

moze masz zle kodowanie bo u mnie sa polskie znaki :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :kox:

No może :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

Kimiasz Ty to jak moja baba z Polskiego.... zresztą wychowawczyni z LO..... czepliwy jesteś o durnoty.... bardzo często zapodawała jakiś cytat z wiersza w stylu "kroczy żuk zuchwale po liściu w blasku zakochanych oddechów" I oczywiście "O co chodziło autorowi? Wszyscy myślimy.... Łukasz no pomyśl o co chodziło autorowi... użyj inteligencji i wysil rozum...." LOL :polew: Kuwa rozum można wysilać jak są jakieś dane lub zmienne a nie jak nie ma NIC..... :wallbash: to tak jakbym mnożył dwie komórki pamięci przez siebie gdzie wartością zapisaną jest 0.... 0*0 = ? nooo pomyśl... wysil umysł :D:polew:

Opublikowano
kroczy żuk zuchwale po liściu

:blink: :blink: :blink: :blink:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dobra, już się nic nie odzywam :disgust:

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:42_________________________________________________

Do jutra, over and out :papa:

Opublikowano
http://www.spotyaudi.vgh.pl/news.php/ HMM BYŁ KTOŚ KIEDYŚ NA JAKIMŚ ICH SPOCIE?
Opublikowano

Fajne wywody macie :decayed: Aż dobrze się czyta po powrocie z Łodzi... Ja jestem "spokojny" i "nieśmiały", ale że była okazja, to trochę doje***łem w kocioł na pustej drodze i powiem Wam, że czasem tego człowiekowi potrzeba;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.