Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrze szamuś-damy znać

jak dj nie weżmie to my weźmiemy swojego krokodyla :kox: i zrobimy grilla dla całego wojska :kox: :kox: :kox: :kox:

no i :good: jak sie chce to mozna zawsze sie dogadac :decayed: Kacha Misiek bedzie lykal jakies piwko :decayed:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 11:19_________________________________________________GODZ. 16 MIASTO ZGIERZ GÓRA MALINKA !!!
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Misiek na pewno a ja :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

dobrze szamuś-damy znać

jak dj nie weżmie to my weźmiemy swojego krokodyla :kox: i zrobimy grilla dla całego wojska :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 11:17_________________________________________________tylko kiełbachy weźcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:good: Sebka brać ze sobą? :naughty: :naughty: :naughty:

no misiek musi coś wypić, w końcu gości z zagramanicy będzie dzisiaj miał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Misiek na pewno a ja :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Bedzieice z Ewcia pily soczek i jadly kielbachy :wink4: :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 11:25_________________________________________________Seba zapodaj tam info w banerku :wink4:
Opublikowano

"góra" malinka - na górę to my nie będziemy się wspinać ale spotkamy się w okolicy baru :decayed:

Opublikowano

"góra" malinka - na górę to my nie będziemy się wspinać ale spotkamy się w okolicy baru :decayed:

jak nie ja sie jade wspinac a wy nie :shocked::blink:
Opublikowano

Kasia, Kimi przypominam się o zdjęciach :gwizdanie:

Opublikowano

dobrze szamuś-damy znać

jak dj nie weżmie to my weźmiemy swojego krokodyla :kox: i zrobimy grilla dla całego wojska :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 11:17_________________________________________________tylko kiełbachy weźcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:good: Sebka brać ze sobą? :naughty: :naughty: :naughty:

no misiek musi coś wypić, w końcu gości z zagramanicy będzie dzisiaj miał :polew: :polew: :polew:

Sebka koniecznie :good: szkoda, że cytrynówki nie będzie :polew:

A misiek musi stanąć na wysokośći zadanie i powitać gości :drinks:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

loo fpyte z tymi ustaleniami :) mnie osobiscie jest obojetnie :)

chce tylko znac adres :) tam jest jakas ulica czy cos ??

Opublikowano

napisz ze jak sie leci na piatek 702 :kox: i pozniej w prawo napewno bedzie jakis drogowskaz :D[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 11:30_________________________________________________Seba napisz zeby wzieli sprzeta alpinistyczny :polew: :polew: jak beda sie wspinac na ta gore :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehehehe :D

Opublikowano
  • Autor

heheh jest z tego filmik nawet :)

Opublikowano

No i co Pyton,Chriss wpadacie na balety :polew:

Opublikowano

a może ktoś link z mapką zapodać gdzie to jest... w jakim miejscu.... ja tam Zgierza i okolic nie znam :kwasny:

Opublikowano

a może ktoś link z mapką zapodać gdzie to jest... w jakim miejscu.... ja tam Zgierza i okolic nie znam :kwasny:

Pyton jak chcesz to czekaj na mnie o godz.15.15 na Statoilu na Zgierskiej przy ABC i polecimy razem :decayed:
Opublikowano

spoko tez na chwile podjadę :wink4:

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 12:08_________________________________________________

a może ktoś link z mapką zapodać gdzie to jest... w jakim miejscu.... ja tam Zgierza i okolic nie znam :kwasny:

Pyton jak chcesz to czekaj na mnie o godz.15.15 na Statoilu na Zgierskiej przy ABC i polecimy razem :decayed:

Panton ja bede na zgierskiej około 15:45-16:00 jeżeli ci to bardziej pasuje
Opublikowano

a może ktoś link z mapką zapodać gdzie to jest... w jakim miejscu.... ja tam Zgierza i okolic nie znam :kwasny:

Pyton jak chcesz to czekaj na mnie o godz.15.15 na Statoilu na Zgierskiej przy ABC i polecimy razem :decayed:

spoko spoko.... ale ja muszę jeszcze dokończyć trochę tematów dlatego na 16...17.... :wallbash: nie jestem przygotowany bo się nie wyrobię... ale w Zgierzu jest ul. Malinka więc jeżeli to jest tam to postaram się dotrzeć - navi mam więc damy radę... :cool1:

Opublikowano

spoko tez na chwile podjadę :wink4:

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 12:08_________________________________________________

a może ktoś link z mapką zapodać gdzie to jest... w jakim miejscu.... ja tam Zgierza i okolic nie znam :kwasny:

Pyton jak chcesz to czekaj na mnie o godz.15.15 na Statoilu na Zgierskiej przy ABC i polecimy razem :decayed:

Panton ja bede na zgierskiej około 15:45-16:00 jeżeli ci to bardziej pasuje

Chriss nie zapomnij i kielbasce :naughty::tongue4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 12:12_________________________________________________

a może ktoś link z mapką zapodać gdzie to jest... w jakim miejscu.... ja tam Zgierza i okolic nie znam :kwasny:

Pyton jak chcesz to czekaj na mnie o godz.15.15 na Statoilu na Zgierskiej przy ABC i polecimy razem :decayed:

spoko spoko.... ale ja muszę jeszcze dokończyć trochę tematów dlatego na 16...17.... :wallbash: nie jestem przygotowany bo się nie wyrobię... ale w Zgierzu jest ul. Malinka więc jeżeli to jest tam to postaram się dotrzeć - navi mam więc damy radę... :cool1:

:good: :good: :good: :good: :good: to jest w lasnie tam ul.Malinka :decayed:
Opublikowano

no to wszystko jasne... :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.