Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki za udanego spota :cool1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzieki za udanego spota :cool1:

no problem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:Dmelduje ze doj**alem w kociol i jestem :) komin chyba przeczyszczony :D

DJ przypomnialo mi sie pantonfel :D

heheheheh :)

Luk nie moglismy sobie przypomniec jak wymyslelismy dla Ciebie ksywke na pierwszym grilu :D

postaram sie niebawem ogarnac zdjecia :D

Opublikowano

dzieki za udanego spota :cool1:

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 22:58_________________________________________________

Ja też zawijam do wyrka nabrać sił przed nową "fascynującą" pięciodniówką :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Dobrej nocki wszystkim :papa:

Opublikowano

jak notlaufa nie miałeś, to już nie jest źle :decayed:

Opublikowano

:Dmelduje ze doj**alem w kociol i jestem :) komin chyba przeczyszczony :D

DJ przypomnialo mi sie pantonfel :D

heheheheh :)

Luk nie moglismy sobie przypomniec jak wymyslelismy dla Ciebie ksywke na pierwszym grilu :D

postaram sie niebawem ogarnac zdjecia :D

za przyjebanie w kocioł :hi::good:

a co do reszty :polew::tongue4:

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:06_________________________________________________

jak notlaufa nie miałeś, to już nie jest źle :decayed:

jak się w kocioł dobrze jebie to i turbo nie sprawia problemów... a jak się dmuchawki od czasu do czasu tylko delikatnie pochucha to i problemy sprawia... :D

Opublikowano
  • Autor

jak notlaufa nie miałeś, to już nie jest źle :decayed:

hyhyhy no nie mialem i nawet nie poplulo ze zbiorniczka za duzo ;) dziwne to wszystko jakies ;)

tak czy siak Dj bedziemy musieli pomyslec jeszcze jak bedziesz mial czas zeby cos porezac bo mam co robic jeszcze ;):D

Panton :D:decayed: w trakcie jebania w kociol wymyslilem sobie projekcik koszulki :) jak mi starczy czasu dzisiaj to jeszcze ja pykne :D:P

a tymczasem cola zero+whiskey PYK

Opublikowano

w oczach mi się pier**li, bo przeczytałem "cola + zero whiskey" PYK :polew:

Opublikowano

kurde Sebek rezaj koszulkę puki wena jest :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheheh :D nie nie :D whiskey ma 40 voltów :D

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:17_________________________________________________

kurde Sebek rezaj koszulkę puki wena jest :decayed:

ych to nic zpecjalnego :) w sumie po prostu napis :)

w stylu koszulek hip hopowych :)

sprobuje zrobic P[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:20_________________________________________________tak sobie mysle a jak bysmy zalozyli profil ldz bandy na facebooku ?? :D

Opublikowano

dla mnie gites :good: :good: :good::evil:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

koszulki_2011_14.jpg

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:40_________________________________________________cos jeszcze nie do konca to co wymyslilem ale mniej wiecej :P

Opublikowano

:polew: spoko tylko trochę mniejsze... :wink4:

Opublikowano

koszulki_2011_14.jpg

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:40_________________________________________________cos jeszcze nie do konca to co wymyslilem ale mniej wiecej :P

:polew: :polew: :polew::good:
Opublikowano

dorzuć jeszcze ten kocioł :D

Opublikowano

Oooo ile ptaszków nie śpi jeszcze... :rolleyes:

Opublikowano

dobra pany ja idę do wyra

a być może jeszcze się dziś na tzw kocioł załapie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

to ja lece pogotować kartofelki :P

Opublikowano

...to ja w takim razie,

choć przez krótką chwilę,

posłucham sobie muzyki

i mentalnie się wysilę,

coby żegnać się alternatywnie,

w kilku wersach, zdaniach kilku

Idę spać, bo czas najwyższy

Odcisk wszak już mam na tyłku :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.