Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no :polew:

:good: od razu rogal na budzi :decayed:

Opublikowano

ja wlasnie skrobnalem pierwsze pisemko do tuw :polew:

Opublikowano

propozycje a nie prace :polew: a jako kto :P

Opublikowano

a moze masz multiagencje :P bo moze masz jakies tanie oc :gwizdanie:

Opublikowano

no własnie nie mam ale jak zaczne w tym pracować to napewno zrobie multi i wtedy mozecie wybierac co chcecie:D

Opublikowano

idzie na tym zarobic ?? myslalem zeby dodatkowo ubezpieczac ale jakos nie moge sie zebrac

Opublikowano

nie wiem narazie mam prace a moja kobieta zacznie tam prace jak zrobi prawko :D

wiec jak bede miał jakieś fakty to dam znać:D

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi: fotoski fajne kiełbaskowe :) Seba cos wrzucił na szósty zmysł?[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 21:55_________________________________________________

a moze masz multiagencje :P bo moze masz jakies tanie oc :gwizdanie:

najlepiej AC :>

Opublikowano
  • Autor

szykuje wszystko wlasnie :) jeszcze troszke bo sporo tego jest z bukowiny tez :)

Opublikowano

Siemano Bandziory :hi: :hi: :hi: :hi:

Ehhh, starość, nie radość, przyszedłem z pracy, zjadłem, położyłem się na chwilkę i zostałem na dłużej :>

Dopiero wstałem, teraz do 2 w nocy nie będę mógł zasnąć :disgust:

Kasia, dzięęęęęęki Ci Słońce za zdjęcie, na którym usuwam z siebie Leszki Free :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

Szamek ja mam tą http://www.folie3m.pl/product.php?id_product=99

jeżeli byś chciał np takie kolory: http://www.folie3m.pl/product.php?id_product=144 albo http://www.folie3m.pl/product.php?id_product=143 czy jeszce jakis inny to moge ci zamówić bo tutaj mają tylko duże ilości

PW

Opublikowano

DeeJay_Kill, Bartku, mam pytanie do Ciebie odnośnie mozliwości przeprowadzenia u Ciebie pewnych drobnych napraw - czy będę mógł się z Tobą jakoś umówić?

Bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że dostęp do warsztatu będę miał w grudniu po południu :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano

DJ zajmuje się naprawą furmanek? :mysli:

Opublikowano

Wsio się ogarnie. Wcześniej, czy później, ale sukcesywnie :wink4:

Opublikowano

DJ zajmuje się naprawą furmanek? :mysli:

Ano coś tam dłubie :wink4: :wink4: :wink4:[br]

Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 23:05_________________________________________________

Wsio się ogarnie. Wcześniej, czy później, ale sukcesywnie :wink4:

To jak będziesz w niedzielę na spocie, to pogadamy co i jak, ok?

Rozmawiałem dzisiaj z tym moim znajomym, co mam niby u niego pracować i wcześniej chyba mi się Ada rozleci, niż to nastąpi :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.