Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Panton :D ogarniam juz troszke aplikacje do montazu takze dobrze wrozy :D

kamerke bede mial ale mysle ze pomajowce cos skrecimy dopiero bo to swieta to majowka

czasu nie bedzie :) ale co sie odwlecze to nie uciecze :D

nom dobrze, że pamiętasz o temacie bo w ŁDZ Banda jest to poważna luka.... brak video.... a ja dzisiaj szybkę wymieniłem więc furkę wywoskuję i możemy robić content :kox:

Luk pamietam i licze na pomoc :D ale to na spokojnie :D bede informowal bedzie film mur beton :D

Klysek a rozgladnales sie nie ma gdzies taniej ?? ja robilem szybe fakt ze do nexii ale moze warto zapytac na ulicy sienkiewicza zaraz jak przejedziesz pilsudskiego po prawej stronie za kosciolem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

powinieneś się zamknąć w 370-380 zł. Szyba Pilkingtona ~250 zł.

chyba cena x 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinieneś się zamknąć w 370-380 zł. Szyba Pilkingtona ~250 zł.

chyba cena x 2.5

nie no zwykla szyba nie podgrzewana bez solara czy czegos tam nei bedzie taka droga[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 22:53_________________________________________________

seba - sms :good: :good: :good: :good:

bałam się na niego odpisać :wink4:

hehehe nie mialas gdzie odpisac :P no chyba ze do mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pantonik - serio taka zwykła przyciemniana szybka Pilkingtona tyle kosztuje;)

nom serio... do B5 zwykła przednia to na moje oko 500zł trzeba szykować... zresztą jutro mogę zadzwonić i się zapytać to będę dokładnie wiedział, a to jest autoryzowany przedstawiciel Pilkington w Łodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pantonik - serio taka zwykła przyciemniana szybka Pilkingtona tyle kosztuje;)

nom serio... do B5 zwykła przednia to na moje oko 500zł trzeba szykować... zresztą jutro mogę zadzwonić i się zapytać to będę dokładnie wiedział, a to jest autoryzowany przedstawiciel Pilkington w Łodzi

mysle ze dj ma racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawiałem do siebie, więc wiem;) Ostatnio w tej samej firmie do kilku innych aut też wstawiałem i takie są ceny Pilkingtona :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawiałem do siebie, więc wiem;) Ostatnio w tej samej firmie do kilku innych aut też wstawiałem i takie są ceny Pilkingtona :good:

:) byla weryfikacja :) b7 to nie b5 ;) choci i tak piekne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja doskonale wiem, że B7 to nie B5 i pewnie cena szybki też jest inna ale nie 250zł nowa szybka... sory ale w to nie wierzę.... jutro rano zadzwonię i będzie wszystko jasne... :wink4:

a B5 polift / przedlift to chyba nie ma znaczenia przy szybie... bo jakoś w tych B5 nie jestem oblatany :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ze się wtrącę ale zwykła szyba bez żadnych wodotrysków czy to do b7 czy b5 to cena jest podobna myślę ze za około 400 sie kupi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panton właśnie sprawdzałem ceny w ASO szyba czołowa do B7 685-3041zł brutto B5 706-1080zł brutto

więc ceny podobne a poza ASO to tak jak DJ pisał pewnie około 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ASO szyby do B7 zaczynają się od 1000zł w górę... wyjątkiem jest szyba podgrzewana, która kosztuje 3000zł i praktycznie w B7 nie występowała (ta szyba nie posiada czujnika deszczu) .... chociaż jest dostępna w ASO i pewnie w jakimś super pakiecie zimowym można ją było otrzymać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ASO szyby do B7 zaczynają się od 1000zł w górę... wyjątkiem jest szyba podgrzewana, która kosztuje 3000zł i praktycznie w B7 nie występowała (ta szyba nie posiada czujnika deszczu) .... chociaż jest dostępna w ASO i pewnie w jakimś super pakiecie zimowym można ją było otrzymać...

nie prawda szyba o nr.8E0845099AENVB kosztuje 685 brutto zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha :hi: :hi:

w sumie już środa :mysli: po obiedzie będzie już z górki :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

coraz bliżej weekend, coraz bliżej weekend :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :dance: :dance: :dance::thumbup: :thumbup: :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 06:41_________________________________________________Aleśmy się zeszli w trzy minuty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...